Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Gunaydıın kızlar herkese
birazdan ders baslicak
bugunden itibaren baslıyorum duzennime yeniden.. Gercci zor olucak cunku bugun regl oldum, t atlı cekiyor canım. Artık idare edicez:) bugun tartıldım 66.3 yani 900 gr gelmiş bayramda:KK43:
gidicek insallah, laptop ödülüm için sabırsızlanıyorum:)

canım hepimiz bayramı zararlı kapattık
ama olsun veririz hep beraber
ver canım kiloları al al laptopunu

Geçmişi okudum kızlar, hemen herkes kilo almış.. Ben de çok kaçamak yaptım.. İtiraflarıma gelince;

Neredeyse her gün 2 öğün yedim, çok az su içtim, yeşil çayım yoktu, ekmek beyaz köy ekmeği vardı sadece, ondan yedim, pirinçli sarma yedim 2 gün, 4-5 dilim de tatlı yemişimdir toplamda, bir kere 2 dilim börek yedim, bir de bir sabah lokma yedim 2 tane, patates kızartması yedim 1 sabah... Dün çiğ köfte yedim ama abarttım resmen normal yemedim yanii..

Sabah geç kaldığım için tartılamadım yarın sabah tartılacağım, kötü çıkacağı kesin ama umarım çok çok çok kötü değildir.. Bir de regl olacağım onun şişkinliğini var.. :KK43: :KK43: :KK43:

Akşam yürüyerek gideceğim eve.. Zararın neresinden dönülse kardır..

Hepinizden özür diliyorum kaçamaklarım için :KK43:

Son düzenleme:
merbalarrrrrr

aranıza katılmak istiyorum kendimi tanıtayım size;

28 yaşındayım,evliyim 3 yıllık evlendıkten sonra 18 kg aldımm.gecen sene 61 kadar düşmüştüm ama 2 aşılama yaptırdığım için dikkat edemedım ve hormon ilaçlarıyla 18 kg aldım yine,artık benım tekrar o kilolara inmem lazım

kılo verebılmek için motıvasyona ihtiyacım var 1,5 sene önce 6.takımdaydım çok güzel kılolar verdım.
benıde aranıza alırsanız sevınırım

herkese meraba ben eda. 17 yaşındayım ve 160 boyundayım 62 kiloyum daha önce 68 kiloydum ama diyet yaparak 60a kadar indim. sonra ne mi oldu? beni bi umutsuzluk aldı ''sen hiçbir zaman 52 olamıycaksın. kemiklerin iri senin. en son ilkokuldayken 52'ydin böyle imkansız hayaller kurma.'' gibisinden.. ve bende diyeti fln her şeyi bıraktım acayip derecede umutsuzum da ama bugün diyet gruplarına baktım da dikkatimi sizin takım ve 4. takım çekti yorumları fln okudum ve sizin takımla birlikte kilo vermeye karar verdim.. peki sizce 52leri görebilecekmiyim?

merhaba arkadaslar,
aranıza yenı katıldım bende :) 61 kıloyum . dogumda 80 leri gordum 5,5 aylık bebegım var. cok sukur kısa zamanda eskı kıloma dondum ama daha vermem kılom var. eskı kıloma cabuk donunce bende ne azım kaldı ne ırade ama destegınızle basarıcamı ınanıyorum. cuma ıtıbarıyle sızlerınde destegıyle baslıyorum ınsallh . iyi gecelerrrr

Merhaba kızlar, hepiniz takıma hoşgeldiniz..

Benim ismim Seda, 26 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum, 1 senelik evliyim.. Evlenmeden önce 13.takıma katılmış ama başarılı olamadan, foruma zaman ayıramadığım için ayrılmıştım. Tek başıma yapabilirim sanmıştım ama olmadı. Evlendikten sonra 1 senede 13-14 kilo aldım.. Sağolsun Ebru beni takıma tekrar kabul etti.. Kilolarımla mücadeleme devam ediyorum..

gencay bana ciciler aldı kızlar bugün pantolon aldım dar kesim 40 beden bi gömlek aldım 36 beden 2 kazak aldım onlarda medium ve kabinde pantolon deniyorum kızın biride aynısını deniyormuş kız bi beden büyük istedi anneside en büyük o dedi sonra kabinden bi çıktık aynı pantolonmuş en büyüğü 44 tü kızın yüzü düştü annesi diyor ki az ye bak ddiyo beni göstererek ne güzel olmuş gencayda diyo ki teyze sen bunu görseydin 5 ay önce burda aynı şeyi yaşadı ondan sonra kilo verdi dedi ama kızın yaşı küçük 16 filan gencay a biraz uyuz olsamda ayrı bi hayran bakıyo bana oda çok ayrı mesele

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/126756-cuma-zayiflama-yarismasi-mezunlari-40.html#post32273978

mezuniyet karnem

başarı hikayem :

?selam kızlar ben burcu kadınlar kulübü ile tanışmam ocak 2013 te oldu fakat bazı aile sorunlarım nedeniyle katılamadım yarışmaya sonra şubatın 15 inde bi magazaya gittik kampanya vardı 5 liraya çok güzel pantolonlar alıcam dedim fakat 44 bedenin içine giremedim resmen 46 olmuşummsonra bi kaç kere denedim fakat olmadı 2 gün sonra diyeti bıraktım sonra 13. takım ile tanıştım okuldan yorgun geliyordum 1.5 saat spor yapıyordum makarna pilav(zaten sevmem) yemedim ladyline dan o kadar çok şey öğrendim ki diyet yapmadım sağlıklı beslendim ve bunu öğrendim daha sonra 23 ağustosta tam 60 kiloydum yani hedefime ulaşmıştım ama gaza gelip 55 olmak istedim atile gittim geldim 61.5 oldum ve ondan sonra kilo veremedim nefsime hakim olmadım veee artık dedim ver 1 kilo mezun ol dedim ve mezun ol dedim şimdiki hedefim ilk 3 ay 61 in üzerine görmemek daha sonra tekrar kilo vermeyi düşünüyorum ama hepinizi çok ama çok seviyorum iyiki varsınız iyi ki zayıflattınız beni şimdi hatta bugün bayram alışverişi yaptım pantolonum 40 beden dar kesim üstlerim medium eski burcu bunun 2 katı idi. öncelikle püsküüt e daha sonra ladyline vee daha snra takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sırrım suyu sporu baş tacı edip karbonhidratı çöpe atmak uzun oldu ama içimden gelenlerdi

Canım aileler tanışmaya gelecek demişsin, umarım iyi geçmiştir.

Mezuniyetin için tebrikler darısı hepimizin başınaa..

Günaydın Kızlar. Benim için gün hiç güzel başlamadı. Sabah kalkar kalkmaz ilk işim tartılmak oldu ve çok kötü bir sonuç aldım. Şimdiye kadar tartıda gördüğüm en kötü sonuç. Kilom bu sabah itibariyle 65.8 şöyle ya da böyle diye bahanelere sığınmak istemiyorum Ciddi ciddi iki kilo almışım. Bunun bir sürü sebebi var ama dediğim gibi hiç bir şey mazeret olamaz. İstediğiniz her cezayı verebilirsiniz. İstediğiniz kadar da kızabilirsiniz. Fazlasıyla hakkettim. Bu cuma eğer - kiloya geçemezsem büyük ihtimal bildirimsiz izne ayrılacağım.

Ben başladım şimdiden ama bayramda nazar oldum iyice. Gerçi doğumdan sonra milletin gözü sürekli üstümde. İş yerinde sürekli aynı muhabbet. Çok iyi zayıfladın diyor her gören. Doğal olarak kötü etkileniyorum. Bide bu kiloda şuan 38 beden giyiyorum. İnşallah 60 olduğumda 36 olurum. Artık biran önce hedefe ulaşmaya çalışacağım çünkü diyet sıkmaya başladı. Kendimi bırakmadan hedefe ulaşmalıyım.

Ebrucum hepimizden beklerdim ama senden değil... Yine de bir an önce toparlanacağından eminim.. Sen bugüne kadar çok büyük şeyler başardın. Bu da nazar boncuğun olsunn

uyanınca: kahve

sabah: nesfit

ogle:1 bardak greyfurt suyu
yarım tabak fasulye

aksam: salata , ızgara tavuk

Canım merhaba,

Menülerde su miktarını da paylaşıyoruz. Gün içinde içtiğin çay, kahve vs. varsa onları da yazarsın. Bir de nesfit yazmışsın, sütsüz mü yiyorsun?

günaydın kızlar iş başı yaptık ne yazıkmm ki

ev hanımları nekadar şanslı ohh uyuyorlar şimdi

Ben de aynı şeyi düşündüm bu sabah 9 günlük tatilden sonra kalkıp işe gelmek çok zor geldii.. Ama herkesin işi zor bu hayatta, Allah ev hanımlarına da kolaylık versin..

geçmişi okudum kızlar, hemen herkes kilo almış.. Ben de çok kaçamak yaptım.. Itiraflarıma gelince;

neredeyse her gün 2 öğün yedim, çok az su içtim, yeşil çayım yoktu, ekmek beyaz köy ekmeği vardı sadece, ondan yedim, pirinçli sarma yedim 2 gün, 4-5 dilim de tatlı yemişimdir toplamda, bir kere 2 dilim börek yedim, bir de bir sabah lokma yedim 2 tane, patates kızartması yedim 1 sabah... Dün çiğ köfte yedim ama abarttım resmen normal yemedim yanii..

Sabah geç kaldığım için tartılamadım yarın sabah tartılacağım, kötü çıkacağı kesin ama umarım çok çok çok kötü değildir.. Bir de regl olacağım onun şişkinliğini var.. :KK43: :KK43: :KK43:

akşam yürüyerek gideceğim eve.. Zararın neresinden dönülse kardır..

zararın neresinden dönersen kardır canım artık önune bakıcaksın geride yedıklerin için üzülme,inş fazla kılo almamışsındır

Aynen canım gerçekten kemik konusunda çok şanslıyım. Birde iyice sıkılaşırsam 60 kiloda bile süper olacağına inanıyorum zaten olmazsa eğer 55 e kadar yolu var. Kayınvalidene geçmiş olsun tekrardan. Umarım iyileşir biran önce. Ama emin ol annenin bakması daha iyi olacaktır.

Su diyette çok önemli canım mutlaka çok tüketmeye çalış. Çünkü ben ne zaman suyu azaltsam kilo vermem yavaşlar. Mutlaka ama mutlaka çok su içmeye çalış. Günde en az 10-12 su bardağı ya da en az 2 litre. Sporun çok güzel. Aynen öyle devam et ama menülerinin altına da yaz mutlaka yaptığın sporu. Kahve içmende de bir sakınca yok bu şekilde. Ama fazlası zarar biliyorsun her şey gibi.

Tamam canım kolay gelsin sana umarım iyi geçer sınavın. Ama günde en az 5 mesaj unutma. Çünkü bu hafta bu kuralı ihlal edenlere çok ciddi bir uyarım olacak. Onlardan olmak istemezsen eğer ara ara mutlaka bak özellikle mola verdiğin zamanlar. Mesaj saymaya bugün başlıyoruz. Mesaj listesini yazarım ilerleyen saatlerde.

Günaydın canım. Çok haklısın ev hanımları konusunda. Ben de süt izni kullanıyorum saat 11:00 de başlıyorum işe :KK16: Ama evde olmak kadar güzeli yok. Gerçi çalışmayanlarda çalışanlara özeniyor. Kısır bir döngü galiba :KK34:

Ara verdikce girmeye calisicam canim merak etme :)

Bisey dicem ben 57 kiloyum galiba :KK43:
Cumaya kadar umarim veririm :KK43:
Yoksa izine ayrilip eski kiloma gelene kadar kendimi disiplin altina sokucam moralim bozuluyo boyle grubuda kotu etkilfemek istemiyorum :KK43:

Bugün neden kimseler uğramıyor:44: Ben öğlen yemeğimi yedim

5 kaşık kuru fasulye
3 kaşık pilav
1kase cacık

ama kalori hesabı kaptım sanırım biraz fazla kaçırmışım akşam yediklerime bıraz daha dıkkat edicem

Canim biz menulerimizi boyle paylssmiyoruz ve kalori hesabida yapmiyoruz. Menilerini aksam yemegini yedikten sonra toptan yazarsab elestirmemiz daha kolay olur :)

Merhaba kızlar, hepiniz takıma hoşgeldiniz..

Benim ismim Seda, 26 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum, 1 senelik evliyim.. Evlenmeden önce 13.takıma katılmış ama başarılı olamadan, foruma zaman ayıramadığım için ayrılmıştım. Tek başıma yapabilirim sanmıştım ama olmadı. Evlendikten sonra 1 senede 13-14 kilo aldım.. Sağolsun Ebru beni takıma tekrar kabul etti.. Kilolarımla mücadeleme devam ediyorum..

Canım aileler tanışmaya gelecek demişsin, umarım iyi geçmiştir.

Mezuniyetin için tebrikler darısı hepimizin başınaa..

Ebrucum hepimizden beklerdim ama senden değil... Yine de bir an önce toparlanacağından eminim.. Sen bugüne kadar çok büyük şeyler başardın. Bu da nazar boncuğun olsunn

Canım merhaba,

Menülerde su miktarını da paylaşıyoruz. Gün içinde içtiğin çay, kahve vs. varsa onları da yazarsın. Bir de nesfit yazmışsın, sütsüz mü yiyorsun?

Ben de aynı şeyi düşündüm bu sabah 9 günlük tatilden sonra kalkıp işe gelmek çok zor geldii.. Ama herkesin işi zor bu hayatta, Allah ev hanımlarına da kolaylık versin..

çok memnun oldum sedacım. gercekten 1 yıl ıcın cok fazla kılo almıssın. bende 1,5 yıllık evlıyım. ılk evlendıgım zaman bende baktım gece yemelerı abur cuburlar 5 kılo fıln aldım. tam verıyodum kı hamıle kaldım sonra hoopppp gelsın kılolar:) bakıyoruz beylerımız hopur hopur yıyo bızde yıyoruz walla. ama bızım vucutlarımız onlar gıbı degıl ıste malesef. benım esım kılo alıyo 2 gun yemıyo ohh hemen gıdıyo . ben gunlerce ugras ugras 1 kılo verırsem ne ala. zor iş gercekten ama ınanıyorum verecegıne. ben henuz yenı uye oldugum ıcın yenı yenı ogrenıyorum bugun ıtıbarıyle sıvı mıktarlarını vs. herseyı yazıcam canım :KK34:

zararın neresinden dönersen kardır canım artık önune bakıcaksın geride yedıklerin için üzülme,inş fazla kılo almamışsındır

İnşallah :KK43:

çok memnun oldum sedacım. gercekten 1 yıl ıcın cok fazla kılo almıssın. bende 1,5 yıllık evlıyım. ılk evlendıgım zaman bende baktım gece yemelerı abur cuburlar 5 kılo fıln aldım. tam verıyodum kı hamıle kaldım sonra hoopppp gelsın kılolar:) bakıyoruz beylerımız hopur hopur yıyo bızde yıyoruz walla. ama bızım vucutlarımız onlar gıbı degıl ıste malesef. benım esım kılo alıyo 2 gun yemıyo ohh hemen gıdıyo . ben gunlerce ugras ugras 1 kılo verırsem ne ala. zor iş gercekten ama ınanıyorum verecegıne. ben henuz yenı uye oldugum ıcın yenı yenı ogrenıyorum bugun ıtıbarıyle sıvı mıktarlarını vs. herseyı yazıcam canım :KK34:

Aynen canım ben de kocama uyduğum için aldım bu kadar kilo zaten.. Onların metabolizması gerçekten çok hızlı çalışıyor...

mervecım bende aynen senın gıbı bı turlu su ıcemıyorum. o yuzden kendıme 1,5 lıtrelık bı şişe aldım en azından onu hedef yaptım kendıme , sende oyle bı dene ıstersen.

Su çok önemli kızlar, kilo veren herkese sorun bol su içtim diyecektir.

Bugün biraz erken çıkacağım işten, evde bir sürü iş beni bekliyor.. Tatil güzel ama sonrası çok sıkıntııı.

Yine girerim akşamaa

kolay gelsin canım seninki daha zor bebeği evde bırakıp çalışmak :KK43:
Büyük kızı okula yolluyorum küçük kızı da kreşe götürüyorum allaha şükür hastanenin kreşi var da bebişim çok yakınımda ne zaman istesem görebiliyorum.

kimseler yokk huuuu daha uyanmadınızmı :KK9::KK9:

sabah kahvaltım evden cıkmadan 1dlm kepek ekmeği 1 kibrıt kutusu peynır
işe geldiğimdede 1 kesme şekerli çay(biliyorum şekeri hayatımdan cıkarmam lazım ama yavaş yavaş):KK16:

Bugün neden kimseler uğramıyor:44: Ben öğlen yemeğimi yedim

5 kaşık kuru fasulye
3 kaşık pilav
1kase cacık

ama kalori hesabı kaptım sanırım biraz fazla kaçırmışım akşam yediklerime bıraz daha dıkkat edicem
Tatlım menümüzü akşam toplu şekilde yazıyoruz. Herkes söylemiş zaten. Benim menüye bakarsın bugün örnek olarak. Ayrıca kalori hesabı zayıflarsan eğer diyeti bırakınca hemen geri alırsın verdiklerini. Burada sağlıklı beslenmeyi öğren ki ileriki hayatında verdiğin kiloları yeniden alma.

Ebrucum ne yaptın oyle kendine! İki kiloyu onca zamanda verip nasıl boyle dusunmeden geri alırsın?
neyseki 600 gr gitmiş, cumaya kadar elnden gelenin en iyisini yap lutfen, cezana gelince, cumaya kadar.gunluk 150 mekik veriyorum, toplam 750 olucak,.

Ebrucum sen istedin boyle sert bi cevabı, o yuzden sert yazdım:))
Aynen canım gerçekten çok kötü oldu ama maşallah takımında benden kalır yanı yok. Bu arada yeni doğum yapmam nedeniyle mekik çekemiyorum onun yerine başka bir ceza kabulümdür. Konuşma konusunda haklısın ne desen diyecek sözüm yok. Ama olan oldu artık iyi oldu şokladığım :KK9: Nazar oldum iyice nazar.

Selamlar herkeseee!!

Dün gece 01:30 itibariyle evime geldim, nasıl geçti 9 gün hemen hiç anlamadım :KK14: Zaten 4 günü hastalıkla geçti, havalar soğuyunca hazırlıksız yakalandım ve üşütmüşüm..
Geçmiş olsun canım bende çok kötüydüm bayram öncesi ama allaha şükür düzelttim.

Geçmişi okudum kızlar, hemen herkes kilo almış.. Ben de çok kaçamak yaptım.. İtiraflarıma gelince;

Neredeyse her gün 2 öğün yedim, çok az su içtim, yeşil çayım yoktu, ekmek beyaz köy ekmeği vardı sadece, ondan yedim, pirinçli sarma yedim 2 gün, 4-5 dilim de tatlı yemişimdir toplamda, bir kere 2 dilim börek yedim, bir de bir sabah lokma yedim 2 tane, patates kızartması yedim 1 sabah... Dün çiğ köfte yedim ama abarttım resmen normal yemedim yanii..

Akşam yürüyerek gideceğim eve.. Zararın neresinden dönülse kardır..

İnşallah yarın kilon çok çıkmaz canım. Çok büyük kötülük yaptık bu bayram kendimize ama artık keşke demek için çok geç. Ama bundan sonra çok kötü kızacağım bu kez bende suçlu olduğum için sesim çıkmıyor :KK9:

Ara verdikce girmeye calisicam canim merak etme :)

Bisey dicem ben 57 kiloyum galiba :KK43:
Cumaya kadar umarim veririm :KK43:
Yoksa izine ayrilip eski kiloma gelene kadar kendimi disiplin altina sokucam moralim bozuluyo boyle grubuda kotu etkilfemek istemiyorum :KK43:

Canim biz menulerimizi boyle paylssmiyoruz ve kalori hesabida yapmiyoruz. Menilerini aksam yemegini yedikten sonra toptan yazarsab elestirmemiz daha kolay olur :)

İzne ayrılmak yok Hanife. Unut sen o işi. Ne yap ne et bu hafta vermeye çalış o fazlalıkları çünkü bu hafta listemiz inanılmaz kötü olacak. Nazar değdi 13. takıma. Analimizi incelediniz mi?

MENÜM

Kahvaltı (09:30)

$2013-10-21 09.54.31.jpg

Öğle (12:30)

1 tabak kuru fasulye
Salata

Ara (15:00)
1 tane elma

Akşam (18:30)
1 tabak börülce salatası

2.5 lt su spor şimdilik yok yaparsam yazarım.

kızlar selam ben geldimmm ayy kahvaltı yapcam diye sabah yazamadım menümü yazıyım mezunum ama bi bakın nasıl olmuş ilk mezuniyette düzenli menüm diyebilirim

sabah(06:00)
1 sahanda yumurta
çeyrek kk peynir
1 zeytin
1 bardak yarım yağlı süt
1 dilim kızarmış tam bugday ekmek

10:30
yarım mandalina

öğle(12:30)
1 kaseden az mercimek çorba
1 tabak kıymalı taze fasulye(sadece fasulyeleri çatalla yedim)
1 ayran

14:30
yarım mandalina

akşam(18:15)
3 yk aze fasulye
6 yk kavurma(kendi yağı ile)

bugün tek kaçamak 1 tane kuş lokumu

2.6 litre su
12500 adım

kızlar selam ben geldimmm ayy kahvaltı yapcam diye sabah yazamadım menümü yazıyım mezunum ama bi bakın nasıl olmuş ilk mezuniyette düzenli menüm diyebilirim

sabah(06:00)
1 sahanda yumurta
çeyrek kk peynir
1 zeytin
1 bardak yarım yağlı süt
1 dilim kızarmış tam bugday ekmek

10:30
yarım mandalina

öğle(12:30)
1 kaseden az mercimek çorba
1 tabak kıymalı taze fasulye(sadece fasulyeleri çatalla yedim)
1 ayran

14:30
yarım mandalina

akşam(18:15)
3 yk aze fasulye
6 yk kavurma(kendi yağı ile)

bugün tek kaçamak 1 tane kuş lokumu

2.6 litre su
12500 adım

Çok güzel bir menü olmuş canım afiyet olsun.

akşam yemeğimide yedim ,işte tüm gün yediklerim

sabah:1 dlm kepek ekmeği,1dlm peynir
ara:1 kesme şekerli çay,1 mandalina,
öğlen:5 kaşık kuru fasulye,3 kaşık pılav 1 kase cacık
ara:1 mandalına 1 elma
akşam:1 kase corba 1dlm k.ekmeği 1 çay bardağı ayran

akşam yemeğimide yedim ,işte tüm gün yediklerim

sabah:1 dlm kepek ekmeği,1dlm peynir
ara:1 kesme şekerli çay,1 mandalina,
öğlen:5 kaşık kuru fasulye,3 kaşık pılav 1 kase cacık
ara:1 mandalına 1 elma
akşam:1 kase corba 1dlm k.ekmeği 1 çay bardağı ayran

Çaya attığın şeker, pilav ve ikindi arada yediğin meyvelerden birisi çok olmuş canım. Bunların haricinde menün güzel. Birde saatleri yazarsan öğünlerin yanına daha iyi olur. Benim yazdığım menüye bakabilirsin örnek için.

sabah: light sutle nesfıt

ogle: 1 tabak fasulye, 1 bardak greyfurt suyu

ara: sade sekersız nescafe

akşam: yarım kase yogurt,1 tabak mantarlı ıspanak (1 yemek kasıgı yagda mantarları kavurup , ıspanak attım ıcıne o kadar )

yarım saat cross makınesınde kardıyo yapıp, arkasından 1 saat pılates.

6 bardak su içtim henuz , yatana kadar bıraz daha içicem kızlar :KK52:

Çaya attığın şeker, pilav ve ikindi arada yediğin meyvelerden birisi çok olmuş canım. Bunların haricinde menün güzel. Birde saatleri yazarsan öğünlerin yanına daha iyi olur. Benim yazdığım menüye bakabilirsin örnek için.

bunları çıkarmaya çalışıcam

Büyük kızı okula yolluyorum küçük kızı da kreşe götürüyorum allaha şükür hastanenin kreşi var da bebişim çok yakınımda ne zaman istesem görebiliyorum.

Tatlım menümüzü akşam toplu şekilde yazıyoruz. Herkes söylemiş zaten. Benim menüye bakarsın bugün örnek olarak. Ayrıca kalori hesabı zayıflarsan eğer diyeti bırakınca hemen geri alırsın verdiklerini. Burada sağlıklı beslenmeyi öğren ki ileriki hayatında verdiğin kiloları yeniden alma.

Aynen canım gerçekten çok kötü oldu ama maşallah takımında benden kalır yanı yok. Bu arada yeni doğum yapmam nedeniyle mekik çekemiyorum onun yerine başka bir ceza kabulümdür. Konuşma konusunda haklısın ne desen diyecek sözüm yok. Ama olan oldu artık iyi oldu şokladığım :KK9: Nazar oldum iyice nazar.

Geçmiş olsun canım bende çok kötüydüm bayram öncesi ama allaha şükür düzelttim.

İnşallah yarın kilon çok çıkmaz canım. Çok büyük kötülük yaptık bu bayram kendimize ama artık keşke demek için çok geç. Ama bundan sonra çok kötü kızacağım bu kez bende suçlu olduğum için sesim çıkmıyor :KK9:

İzne ayrılmak yok Hanife. Unut sen o işi. Ne yap ne et bu hafta vermeye çalış o fazlalıkları çünkü bu hafta listemiz inanılmaz kötü olacak. Nazar değdi 13. takıma. Analimizi incelediniz mi?

tamam canım dişimi tırnağıma takıp vericem başka yolu yok :KK50:

incelemedim canım bakarım ama hemen :KK31:

X