Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

pazartesiden itibaren canım yeni listeyi pazr günü yayınlayacağım

ahh ahhh ne diyim nelere gidiyim hanife ben şimdi gerçekten en zarar veren sensin

ezgicim hoşgeldin tekrardan 65 le başlıyorsun o zaman biz hedefine 58 dedimişiz o zaman sen şimdi 58 te tut sonra istediğin kadar düşebilirsin merak etme hepsi geçip fıstık gibi bi hatun olcaksın :KK54:

ayy evet ya bugün sporada başlıyorum haftaya kadar 2 kilo vermem gerek.

günaydin kizlar,

gecen hafta kilom 1.8 kg
bugün 72.7
fark + 0,9 kg :KK47:

dün fark daha coktu ama ben su bildirim yaptgmdan itibaren kitir kitir dogranmaysi bekliyorum :KK50::KK50:

Mrb kızlar cumartesi den beri giremedim

Yarın sabah yolculuk izmite 8 saat yol trafik çok yoktur inşallah
Gecen hafta
82.6
Bu hafta
83.6
1 kilo almışım toplamaya başlıyorum kendimi :KK43:((

bayramı zararlı kapatanlardanım ben
geçen hafta : 89
bu hafta : 90
gelen 1 kilo var maalesef
Diyecek bişey bulamıyorum size gerçekten bu bayram yaramadı hiç birimize ben dahil. Hatta ben üstüne birde regl oldum sabah tartıldığımda hiç iyi değildi tartıdaki kilo. Şuan hatırlamıyorum ama yarın sabah tartılıp yazacağım buraya ki beni iyice bir kınayın yoksa bende çok kötü durumdayım. Birilerinin de bana dur demesi lazım :KK47::KK47::KK47:

Kızlar merhabalar, belki bir kaçınız beni hatırlar bi iki gün gruba girmiştim sonra düzeni oturturamadığım sürekli aktif olmadığım için katılamadım gruba. Belki yorum yazmam ve yardım istemem gruptan olmadığım halde yanlış ama size ihtiyacım var. Kızlar ben gruba o zamanda yazmıştım 65 kiloyum diye, bi ara bi iki kilo verdim onları da bayramda aldım yine 65im :KK70: boyum 1.68. Hedefim 57 gibi. Aslında 55di ama yine gurptan idealin 57 olduğunu söylemiştiniz.

Şimdi kızlar ben üniversite öğrencisiyim okulum her gün 9-12.40 arasında. Kasım itibariyle okulun spor salonuna yazılacağım. Öğle yemeklerini okulda yiyiroum 2 liraya bayağı güzel menü oluyor. Çikolataya tatlıya asla hayır diyemiyorum:KK43: Ve sürekli bir şeyler yeme isteği var içimde. Özellikle evdeyken resmen boğazım durmuyor. Sigara kullanmıyorum ama bazen arkadaş ortamında bir bira falan içiyorum. Kızlar lütfen lütfeen bana örnek bir beslenme programı önerin. Bitki çaylarını falan çok severim. Bana midemi küçültecek tok tutacak tatlı aratmayacak şeyler önerin nolursunuz aşırı derecede ihtiyacım var sizeee :KK43:( Ve söz ne derseniz yapıcaam bu kiloları vermem lazım.

Son olarak kızlar bacaklarımın ve kollarımın üst kısmı aşırı kalın, yapısal olarak. Özellikle kolu aşırı takıyorum kafaya kiloma göre olması gerkenden aşırı kalın. Onun içinde yapabilceğim bir şey var mı?

Merak ettik şimdi senin vücudunu resmini eklesene yüzünü kapatabilirsin ama gerçekten çok merak ettim kollarını :26:

burcuuuuuuuuuuu :KK52:

kuzucuuum napıyorsun, nasılsın? ne var ne yok? anlat bakem accııık :KK76:

özledim burayı vallaaaaa:KK24::KK16:
Hoş geldin Buse' cim ama üzüldüm kilo almana. Çok almışsın. İnşallah kurtulursun en kısa zamanda.

Slm kızlar evime geldim nihayet
Eşyaları yerleştirdi m oğlumu yikadim duş aldım yemek yaptım sbh 5.30da çıktım yola 6 saate izmite geldim çok yorgunum :KK43:

Aramıza yeni katılanlar var galiba ben kendimi tanıtım adım öykü 20 yaşındayım ogrenciyim evliyim 14 aylık oğlum var doğumdan önce 60 kiloydum takıma geldiğimde 86.6 şimdi 83.6 hepiniz his geldiniz bayram hepimizi biraz sarstı inşallah güzel sonuçlar görürüz bu hafta

Burcucum ebrucum diğer takım arkadaşlarım iyiki varsınız :)))

Slm kızlar evime geldim nihayet
Eşyaları yerleştirdi m oğlumu yikadim duş aldım yemek yaptım sbh 5.30da çıktım yola 6 saate izmite geldim çok yorgunum :KK43:

Aramıza yeni katılanlar var galiba ben kendimi tanıtım adım öykü 20 yaşındayım ogrenciyim evliyim 14 aylık oğlum var doğumdan önce 60 kiloydum takıma geldiğimde 86.6 şimdi 83.6 hepiniz his geldiniz bayram hepimizi biraz sarstı inşallah güzel sonuçlar görürüz bu hafta

Burcucum ebrucum diğer takım arkadaşlarım iyiki varsınız :)))

Merhaba oykucum
Ben gruba yenı katıldım . Adım esra ev hanımıyım evliyim bı oglum var 5,5 aylık.80 le doguma gırdım suan 61 kıloyum ama vermem gereken 6-7 kılom daha ver. Insan bı yerden sonra sıkılıyo yapamıyo, bende motıve olmak ıcın aranıza geldım .:KK1:

Butun gun o kadar cok mısafırım wardıkı anca acabıldım.bugun
Sabah: peynır domates salatalık cay
Ogle : greyfurtsuyu ( duzenlı tuketıldıgınde mutlaka yag yakımına yardımcı oluyo)
Aksam : salata 5kofte cok mınımınnacık fasulye

Sanırım bıraz duzensız yıyorum. Ama mısafırden , cocukdan, işden gucden bı turlu duzenede sokamıyorum kendımı. Hep 2 ogun nerdeyse ve hıc su ıcemıyorum :KK50:

pazartesiden itibaren canım yeni listeyi pazr günü yayınlayacağım

ahh ahhh ne diyim nelere gidiyim hanife ben şimdi gerçekten en zarar veren sensin

ezgicim hoşgeldin tekrardan 65 le başlıyorsun o zaman biz hedefine 58 dedimişiz o zaman sen şimdi 58 te tut sonra istediğin kadar düşebilirsin merak etme hepsi geçip fıstık gibi bi hatun olcaksın :KK54:

ok cnm peki o liste nasil yapiliyor, ben nasil yapildigini bilmiyorum.

Diyecek bişey bulamıyorum size gerçekten bu bayram yaramadı hiç birimize ben dahil. Hatta ben üstüne birde regl oldum sabah tartıldığımda hiç iyi değildi tartıdaki kilo. Şuan hatırlamıyorum ama yarın sabah tartılıp yazacağım buraya ki beni iyice bir kınayın yoksa bende çok kötü durumdayım. Birilerinin de bana dur demesi lazım :KK47::KK47::KK47:

Merak ettik şimdi senin vücudunu resmini eklesene yüzünü kapatabilirsin ama gerçekten çok merak ettim kollarını :26:

Hoş geldin Buse' cim ama üzüldüm kilo almana. Çok almışsın. İnşallah kurtulursun en kısa zamanda.

katancim ya ben en cok sen bana kizacaksin diye ümit ediyordum. aslinda burcunun dedigide ise yaradi. biliyorum dogru degil ama bugün tartildim ve 2gün dikkat etmeme ragmen eski kiloma yaklastim. simdi hedefim cumaya kadar tartida daha az cikmak.

Butun gun o kadar cok mısafırım wardıkı anca acabıldım.bugun
Sabah: peynır domates salatalık cay
Ogle : greyfurtsuyu ( duzenlı tuketıldıgınde mutlaka yag yakımına yardımcı oluyo)
Aksam : salata 5kofte cok mınımınnacık fasulye

Sanırım bıraz duzensız yıyorum. Ama mısafırden , cocukdan, işden gucden bı turlu duzenede sokamıyorum kendımı. Hep 2 ogun nerdeyse ve hıc su ıcemıyorum :KK50:

bayramdan sonra düzeleceğine inanıyorum esracım

benım kılom bu hafta ilk hafta olduğu için sanırım listede yok dimi? kuralları unutmuşum gruptan çıkalı çok oldu tabiiii

Merhaba arkadaslar uzun zamandir giremedim siteye cok yogun geciyor izniniz olursa ben 12 ayda tekrar gelsrm olur mu bu sekilde paylasim yapamiyorum

benım kılom bu hafta ilk hafta olduğu için sanırım listede yok dimi? kuralları unutmuşum gruptan çıkalı çok oldu tabiiii

tatlım 3 hafta deneme süren var paylaşım menü düzgünlüğü ve kilo vermene göre kaptanımız seni listeye alıyo listede olmayan çok kişi var :KK51:

Merhaba arkadaslar uzun zamandir giremedim siteye cok yogun geciyor izniniz olursa ben 12 ayda tekrar gelsrm olur mu bu sekilde paylasim yapamiyorum

tabiki canım her zaman bekleriz :KK3:

Albüme yeni fotoğraf ekledim kızlar bakmak isteyenlere. :KK34:
_
Nur' cum şuan sen dahil kimseye kızmaya yüzüm yok çünkü şimdi benim de birilerinin kızmasına ihtiyacım var. Artı kilodayım. Yarın sabah tartılıp bildirim yapacağım. O zaman ne kadar vahim bir durumda olduğum çıkacak ortaya. Bayramda çok bıraktım kendimi. Gerçi iyi oldu iyice şokladım kendimi ama inşallah eski kiloma inerim biran önce. Anlayacağın gibi kızamıyorum şuan kimseye.

Burcu' cum mesaj ve bilgiler için teşekkür ederim iyi ki varsın :KK16:

nihalcim şekercim çok güzel haftaya bomba bekliyorum senden ha gayret :KK52:
canımcım ınsallah guzel bır sonuc gelıcek.an ıtıbarıyle kaldıgım yerden devam edebılmem ıcın gereklı olan motıvasyonu sayende aldım:KK54:

Günaydın Kızlar. Benim için gün hiç güzel başlamadı. Sabah kalkar kalkmaz ilk işim tartılmak oldu ve çok kötü bir sonuç aldım. Şimdiye kadar tartıda gördüğüm en kötü sonuç. Kilom bu sabah itibariyle 65.8 şöyle ya da böyle diye bahanelere sığınmak istemiyorum Ciddi ciddi iki kilo almışım. Bunun bir sürü sebebi var ama dediğim gibi hiç bir şey mazeret olamaz. İstediğiniz her cezayı verebilirsiniz. İstediğiniz kadar da kızabilirsiniz. Fazlasıyla hakkettim. Bu cuma eğer - kiloya geçemezsem büyük ihtimal bildirimsiz izne ayrılacağım. :KK14::KK4::KK14:

Günaydın Kızlar. Benim için gün hiç güzel başlamadı. Sabah kalkar kalkmaz ilk işim tartılmak oldu ve çok kötü bir sonuç aldım. Şimdiye kadar tartıda gördüğüm en kötü sonuç. Kilom bu sabah itibariyle 65.8 şöyle ya da böyle diye bahanelere sığınmak istemiyorum Ciddi ciddi iki kilo almışım. Bunun bir sürü sebebi var ama dediğim gibi hiç bir şey mazeret olamaz. İstediğiniz her cezayı verebilirsiniz. İstediğiniz kadar da kızabilirsiniz. Fazlasıyla hakkettim. Bu cuma eğer - kiloya geçemezsem büyük ihtimal bildirimsiz izne ayrılacağım. :KK14::KK4::KK14:

ebrucum 2 kilo mu aldınnn hiiiiiiiiiiiii :KK53: :KK20::KK47: nası yaparsın bunu tüm emeklerin boşa gitti bildirimsiz izne ayrılmak yok sabit diye izne ayırırız ki o zaman herkesi izne ayırmak gerekir mümkünse - olmasa ile sabit olmaya çalış :KK50:

ebrucum 2 kilo mu aldınnn hiiiiiiiiiiiii :KK53: :KK20::KK47: nası yaparsın bunu tüm emeklerin boşa gitti bildirimsiz izne ayrılmak yok sabit diye izne ayırırız ki o zaman herkesi izne ayırmak gerekir mümkünse - olmasa ile sabit olmaya çalış :KK50:

Hiç sorma Burcu nasıl olduğunu bende bilmiyorum büyük çoğunluğu ödem diye düşünüyorum. İklim değişikliği regl derken şiştim iyice. İnşallah çoğunluğu ödemdir. Cumaya kadar bakacağız ne kadar gidecek. İnşallah - ye geçerim. Diyet yaptığım süre boyunca ilk defa böyle bir şey geliyor başıma. Bir yönden de iyi oldu. Oldukça şokladım vücudumu.

Hiç sorma Burcu nasıl olduğunu bende bilmiyorum büyük çoğunluğu ödem diye düşünüyorum. İklim değişikliği regl derken şiştim iyice. İnşallah çoğunluğu ödemdir. Cumaya kadar bakacağız ne kadar gidecek. İnşallah - ye geçerim. Diyet yaptığım süre boyunca ilk defa böyle bir şey geliyor başıma. Bir yönden de iyi oldu. Oldukça şokladım vücudumu.

umarım ödemdir ebrucum yoksa olmadı yyani biliyorsun :KK50:

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Kendimi tanıtayım hemen size. İsmim Ebru. 31 yaşındayım. Konya' da yaşıyorum İki tane kızım var birisi 8 yaşında diğeri 6 aylık. Aynı zamanda çalışıyorum. 13. takımla hayatım değişti eğer sizde inanır ve azmederseniz dilediğiniz kiloya inersiniz.

umarım ödemdir ebrucum yoksa olmadı yyani biliyorsun :KK50:

Valla ne desen haklısın Burcu diyecek hiç bir sözüm yok bakalım cumaya ne sonuç çıkacak. Dün sonu daha azdı ama tam olarak hatırlamıyorum. Ayrıca havalar o kadar soğuk ki spor için dışarıya da çıkamıyorum evde bir şeyler bulacağım kendime. Ya da yarın iş başlıyor orda halledeceğim spor olayını.

X