Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hipotiroid var ya kuzum bende tahlil yaptırdım bişi çıkmadı doktor da diyetisyene yönlendirdi oda 3 ay kilo verme korumaya geç dedi öle canım mühim bişi değil yani

anladım canım çok geçmiş olsun. :KK31: inan korumak kilo vermekten daha zor :26:

kaptiş nasıl? bebişi nasıl? sonuç listelerine göz attım. tam gaz azimle kilo veriyor belli kii :KK76::nazar:

hosgeldin buse,
nasilsin?
kilo almana cok üzüldüm, dedigin gibi dikkat et yoksa böyle giderse 40kglardaki kiz 60kglara yaklasacak.
burayida birakma bu arada gidenler kilo almis dönüyor hep :KK5:

hoşbulduk nurcuum :KK16:

sorma sorma 6,5 kg aldım ve hala yiyorum. p.tesi tüm bu kabusa bir son vericem tekrar diyet + spora başlıycam. :KK14:

dediğin çok doğru burdan koptum kilolalrı aldım. 20 kg verdim toplamda ama şimdi 6,5 kg gözümde dağ gibi büyüdü :26:

acil azimlenmem lazım :KK47:

sen de durumlar nasıl anlat? takımın kaptanı kim bu aradaaaaaa, yardımcı kiim? limonlubrokoli de mezun olmuş maşallah :nazar:

:KK31:

herkese gunaydın.
kılo bıldırımı yapıp cıkıyorum arkadaslar,bu gun calısıyorum
gecen hafta 69.1
bu hafta 69.0
kılomu cok sukur bayramda korumusum:KK31:

günaydin kizlar,

gecen hafta kilom 1.8 kg
bugün 72.7
fark + 0,9 kg :KK47:

dün fark daha coktu ama ben su bildirim yaptgmdan itibaren kitir kitir dogranmaysi bekliyorum :KK50::KK50:

Mrb kızlar cumartesi den beri giremedim

Yarın sabah yolculuk izmite 8 saat yol trafik çok yoktur inşallah
Gecen hafta
82.6
Bu hafta
83.6
1 kilo almışım toplamaya başlıyorum kendimi :KK43:((

geçen haftaki kilom 80 di
şimdiki kilom 79,55:44:

kızlar kilo verenlere tebriklerimi gönderiyotum
alanları da kendim dahil kınıyorum
ama bayramdan sonra çok hızlı vericammmmm
inanın takımıma söz veriyorum

:KK1: ayyy onu ben yanlış yazmışımm :KK1: hiç farketmedim bıle bravo sana

:KK9::KK9::KK9:

bayramı zararlı kapatanlardanım ben
geçen hafta : 89
bu hafta : 90
gelen 1 kilo var maalesef

canim bende dahil cok fenayiz. haftaya kadar eksilere düsmek zorundayiz.

hoşbulduk nurcuum :KK16:

sorma sorma 6,5 kg aldım ve hala yiyorum. p.tesi tüm bu kabusa bir son vericem tekrar diyet + spora başlıycam. :KK14:

dediğin çok doğru burdan koptum kilolalrı aldım. 20 kg verdim toplamda ama şimdi 6,5 kg gözümde dağ gibi büyüdü :26:

acil azimlenmem lazım :KK47:

sen de durumlar nasıl anlat? takımın kaptanı kim bu aradaaaaaa, yardımcı kiim? limonlubrokoli de mezun olmuş maşallah :nazar:

:KK31:

ben sen mezun olduktan sonra izine ayrilmistim o sürede bende 3kg aldim. gecen cuma verip listeye girdim fakat bu hafta bayramla birlikte yine kilo aldim. insallah bozmadan dvm ederim bundan sonra.

takim kaptanimiz ladyline abru abla, yardimcisida burcu.
emineyi bende izin dönüsü sordum, mezun olmus bidahada gelmemis dediler

merve canım ama 80 kıloyu görünce okadar cok üzüldümkiii bu ben olamam yaaa vermem lazım pazartesıden ıtıbaren zaten hayatım daha düzene giriek işe başlayalım da

aynen canım bende 76 yı görünce öle olmuştum ama artık geçti seninde geçicek merak etme düzen oturur artık başka tatil yok :KK52:

anladım canım çok geçmiş olsun. :KK31: inan korumak kilo vermekten daha zor :26:

kaptiş nasıl? bebişi nasıl? sonuç listelerine göz attım. tam gaz azimle kilo veriyor belli kii :KK76::nazar:

kaptan ebru ben yardımcıyım kuzum bebiş de kaptanda iyi canım herkes çok iyi emoş mezun oldum dedi bi daha uğramadı canım hiç haberimiz yok :KK50:

bayramı zararlı kapatanlardanım ben
geçen hafta : 89
bu hafta : 90
gelen 1 kilo var maalesef

ahh zeynep sende miii :KK47::KK47::KK47:

:KK9::KK9::KK9:

canim bende dahil cok fenayiz. haftaya kadar eksilere düsmek zorundayiz.

ben sen mezun olduktan sonra izine ayrilmistim o sürede bende 3kg aldim. gecen cuma verip listeye girdim fakat bu hafta bayramla birlikte yine kilo aldim. insallah bozmadan dvm ederim bundan sonra.

takim kaptanimiz ladyline abru abla, yardimcisida burcu.
emineyi bende izin dönüsü sordum, mezun olmus bidahada gelmemis dediler

anladım canım :KK31:

daha fazla kilo almamak için p.tesi başlıyorum ben de diyete ve tabiki spora :KK14:

kilo vermek çok zor ama almak çok kolay :26: ömrümün sonuna kadar bu kilo belasıyla uğraşcam sanırım :KK14:

anladım canım :KK31:

daha fazla kilo almamak için p.tesi başlıyorum ben de diyete ve tabiki spora :KK14:

kilo vermek çok zor ama almak çok kolay :26: ömrümün sonuna kadar bu kilo belasıyla uğraşcam sanırım :KK14:

yediğimiz süree evet uğraşcaz canım ve sinir oluyorum hem boğaza dur diyemiyorum hemde üzülüyorum :KK52:

aynen canım bende 76 yı görünce öle olmuştum ama artık geçti seninde geçicek merak etme düzen oturur artık başka tatil yok :KK52:

kaptan ebru ben yardımcıyım kuzum bebiş de kaptanda iyi canım herkes çok iyi emoş mezun oldum dedi bi daha uğramadı canım hiç haberimiz yok :KK50:

ahh zeynep sende miii :KK47::KK47::KK47:

burcucum çok üzgünüm canım ama inan haftaya telafi edeicam

yediğimiz süree evet uğraşcaz canım ve sinir oluyorum hem boğaza dur diyemiyorum hemde üzülüyorum :KK52:

hem yemek hem kilo almamak istiyoruuummm :KK52: bunun yollarını araştırmalıyız burcuuuu :KK53:

baya oldu canım ya haziran filandı sanırım yanlış hatırlamıyorsam :26:

hımm :26: bilemedim valla o da benim gibi yemeklere gömülmüş olmasın sakın :KK53: umarım öyle bir şey yapmıyordur ve her şey olundadır :KK31:

takımda yeni arkadaşlar var elbettee :KK15:
hepinizi sevgiyle selamlıyorum kızlaarr
:KK42:

hem yemek hem kilo almamak istiyoruuummm :KK52: bunun yollarını araştırmalıyız burcuuuu :KK53:

hımm :26: bilemedim valla o da benim gibi yemeklere gömülmüş olmasın sakın :KK53: umarım öyle bir şey yapmıyordur ve her şey olundadır :KK31:

bunun bi yolu olmalı buse ama yok gibide bende numarası vardı telefon sıfırlandı gitti burdaki mesj kutumda vardır belki bakıyım emoşun numaraya

X