Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

burcuuuuuuuuuuu

kuzucuuum napıyorsun, nasılsın? ne var ne yok? anlat bakem accııık

özledim burayı vallaaaaa

aaaa buseeeeeee gelmişşş kuzum aynı bıraktığın gibi zayıflamalar filan bende mezun oldum geçen hafta 59 kiloyla biraz toplarlanma lazım sonra devam etcemm sen nasılsın naptın koruyabildin mi kilonuuuuu

öyküüüüüüü bayram yaramadı hiç birinizeeee yaaa
Bencede yaramasın canım, yaramasınki birazda biz dereceye girelim demii
Tatlım naptın bir haftada 2 kilo çok ya gel şunu 200 gr yapalım
aaaa buseeeeeee gelmişşş kuzum aynı bıraktığın gibi zayıflamalar filan bende mezun oldum geçen hafta 59 kiloyla biraz toplarlanma lazım sonra devam etcemm sen nasılsın naptın koruyabildin mi kilonuuuuu
Aaa evet sen mezun oldun demi ee hala takımda devam ediyomusun canım ??

akrep33'cüm hoşgeldin canım ilk 3 ten düşmemeliyiz ama bu hafta sanırım iyi olmayacak. mezun oldum tatlım ama bi süre daha buralardayım en azından derslerim yoğunlaşana kadar

akrep33'cüm hoşgeldin canım ilk 3 ten düşmemeliyiz ama bu hafta sanırım iyi olmayacak. mezun oldum tatlım ama bi süre daha buralardayım en azından derslerim yoğunlaşana kadar

Bravo canikom takımına destek vermen hoşuma gitti harikasın

burcuuuu

sorma ne haldeyiiiim sormaaa kederdeyiiim sormaaa yangınlardayııım zaman zamaaannn

6,5 kg aldım :18: tatlı manyağı oldum, 12 mayısta tatile çıkmıştım sanırım o günden beri kremalı kahveler, pastalar, börekler...
her günüm böyle geçiyor kendime dur diyemiyorum. şuanda önümüzdeki pazartesi tekrar diyete başlama kararı aldım. yine dukan yapcam. ben güçlendirme evresini yapmadım. bu defa onu da yapıcam harfiyen. şuan 55 kg ım :26: hala 36 bedenim ama popom iyice büyüdü 34 bedendim öncesinde

kaç kilo verdin toplamda sen? sakın burdan ayrılma. ben 19 nisanda mezun olmuşum burdan ve 6,5 kg geri aldım
http://www.kadinlarkulubu.com/rekse...9__cb=c62cb433d8__oadest=http://goo.gl/Tlj9Wo
agustos diye düşünüyoruz canım kısmet nasip sözlüyüm ben nişanım ocak şubat arasında

tebrikler bebeğiiimmmm :))

Son düzenleme:

hahaha hedefi ne kadar yuksek tutarsam o kadar etkılı olur dıye dusunuyorum, yoksa oooooo.

buseeeee almamalıydın kuzum yaaaaa ben 17 kilo verip mezun oldum canım almama gibi bi kararım yok 38 bedenim şuan ama doktor ara ver dedi 3 ay kadar sonra devam et dedi bende mezun oldum

buseeeee almamalıydın kuzum yaaaaa ben 17 kilo verip mezun oldum canım almama gibi bi kararım yok 38 bedenim şuan ama doktor ara ver dedi 3 ay kadar sonra devam et dedi bende mezun oldum

kilolar çok nankör, yemeğe başladın mı alıyorsun valla. ama ben aşırı abarttım. mesela sarmayla kahvaltı ettim bugün normalde hiç tatlı düşkünü olmayan biriydim ama diyetten sonra tam bir tatlı çiçkolata canavarı oldum. annem bile inanamıyor bana neden böyle oldu bilmiyorum. dukanda hiç şekersiz vermiştim 9 kg yani bi 2 ay kadar vücudum hiç şeker almadı. belki de bu yüzden canım bu kadar tatlı istiyor olabilir. ama bu bahane olamaz. tekrar başlıycam bayramdan sonra. hafta sonu alışveriş yapıp başlıyorum p.tesi.

onu geç de anlat bakim noldu sana ne doktoru kuzum? geçmiş olsun çok :26:

hipotiroid var ya kuzum bende tahlil yaptırdım bişi çıkmadı doktor da diyetisyene yönlendirdi oda 3 ay kilo verme korumaya geç dedi öle canım mühim bişi değil yani

canim kahvalti gec yaptigim icin henüz daha bisey yiyemedim ve az önce tkerar tartildim 72.3 kg ciktim.
500gr almis oldum tabiki bu durumu cokta düzeltmez sonucta arti artidir
dünki gibi gzl menü yaparsam bugün hemen vericem insallah. haftaya cumaya kadar ekside olmak zorundayim.

Mrb kızlar cumartesi den beri giremedim

Yarın sabah yolculuk izmite 8 saat yol trafik çok yoktur inşallah
Gecen hafta
82.6
Bu hafta
83.6
1 kilo almışım toplamaya başlıyorum kendimi ((

cok dikkat et canim haftaya cuma 2ye bölünecekmis sonuclarimiz

burcuuuuuuuuuuu

kuzucuuum napıyorsun, nasılsın? ne var ne yok? anlat bakem accııık

özledim burayı vallaaaaa

hosgeldin buse,
nasilsin?
kilo almana cok üzüldüm, dedigin gibi dikkat et yoksa böyle giderse 40kglardaki kiz 60kglara yaklasacak.
burayida birakma bu arada gidenler kilo almis dönüyor hep

bayramdandır kuzum ama almaman bile çok güzel bu arada isim neydi kuzum senin :44:

merve canım ama 80 kıloyu görünce okadar cok üzüldümkiii bu ben olamam yaaa vermem lazım pazartesıden ıtıbaren zaten hayatım daha düzene giriek işe başlayalım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…