Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun
sevdıklerınızle mutlu guzel bır bayram gecırmenız dıleyıgle...

Kizlar merhaba, kayinpederimin bag evine geldik cumartesi gunu, vodafonun internetu cekmiyor. Misafirlig geldigimiz kizdan rica edip.girdim size haber vernek icin. Pazar gunu donuyiruz eve.. cuma bildirim yapamayacim egerr tatil degilse. Hepinize mutlu bayramlar diliyorum sevdiklerinizle guzel gunler geciriin insallah

Kizlar merhaba, kayinpederimin bag evine geldik cumartesi gunu, vodafonun internetu cekmiyor. Misafirlig geldigimiz kizdan rica edip.girdim size haber vernek icin. Pazar gunu donuyiruz eve.. cuma bildirim yapamayacim egerr tatil degilse. Hepinize mutlu bayramlar diliyorum sevdiklerinizle guzel gunler geciriin insallah

selam kızlar iyi bayramlar gelemedim işler bitmedi filan felaket yorgunum iyi geceler :KK3::KK54:

sana da ıyı bayramlar ,canım bıldırım yapıyoruz dıye bılıyorum

herkese meraba ben eda. :nazar: 17 yaşındayım ve 160 boyundayım 62 kiloyum daha önce 68 kiloydum ama diyet yaparak 60a kadar indim. sonra ne mi oldu? :KK14: beni bi umutsuzluk aldı ''sen hiçbir zaman 52 olamıycaksın. kemiklerin iri senin. en son ilkokuldayken 52'ydin böyle imkansız hayaller kurma.'' gibisinden.. :KK14: ve bende diyeti fln her şeyi bıraktım acayip derecede umutsuzum da ama bugün diyet gruplarına baktım da dikkatimi sizin takım ve 4. takım çekti yorumları fln okudum ve sizin takımla birlikte kilo vermeye karar verdim.. :KK31: :KK31: peki sizce 52leri görebilecekmiyim? :18:

Son düzenleme:
herkese meraba ben eda. :nazar: 17 yaşındayım ve 160 boyundayım 62 kiloyum daha önce 68 kiloydum ama diyet yaparak 60a kadar indim. sonra ne mi oldu? :KK14: beni bi umutsuzluk aldı ''sen hiçbir zaman 52 olamıycaksın. kemiklerin iri senin. en son ilkokuldayken 52'ydin böyle imkansız hayaller kurma.'' gibisinden.. :KK14: ve bende diyeti fln her şeyi bıraktım acayip derecede umutsuzum da ama bugün diyet gruplarına baktım da dikkatimi sizin takım ve 4. takım çekti yorumları fln okudum ve sizin takımla birlikte kilo vermeye karar verdim.. :KK31: :KK31: peki sizce 52leri görebilecekmiyim? :18:

eda merhaba,oncelıkle hosgeldın.ısmım nıhal,evlıyım,28 yasındayım.
sımdı bayram tatılınde oldugumuz ıcın takımda kımse yok,bır ıkı kısı kaldık.pazartesıden ıtıbaren kalabalıklasırız.
sunu soylemelıyım kı kesınlıkle ıstedıgın 52 kıloyu tartıda gorursun.bız bırbırıne sıkısıkı bağlı,bırbırını motıve eden,yerı gelınce elestırebılen bı takımız.ben 84 kıloydum,sımdı 69 kıloyum.kesın kafana koyduysan bıze takıl derım.
takımımızın kaptanı ve yardımcısı su an dedıgım gıbı tatıl oldugu ıcın yoklar.fakat pazartesıye kadar burda paylasımda bulnabılırsın.
sana takım kurallarını onlar ıletecek,sen de kabul edersen deneme surecın baslayacak.
tekrar hosgeldın eda...

Son düzenleme:

edacım hoşgeldin ben burcu kaptan yardımcısıyım 21 yaşımdayım sözlüyüm hemşirelik son sınıf öğrencisiyim 161 boyunda şu an 59.5 kiloyum bu takımla marttan ağustosa kadar 17 kilo verdim şuan mezunum biraz kilomu koruyup tekrar başlayacağım.çok sert eleştiri yapan bi takımız dayanabilceksem aramıza hoşgeldin :KK52:

hosgeldin canim.
ben nur 22 yasimdayim. grupla birlikte gercekten güzel kilo veriliyor. ama gruptan ayrildigin an tekrar almaya basliyorsun büyük ihtimalle bu yüzden burada sürekli aktif olmak cok önemli.
suan bayram dolayisiyla burasi cok bos ve bu bana yaramadi mesela. halbuki arkadaslar buradayken tek 1 tane bile kacamak yapmamistim yemek konusunda:KK50:

iyi aksamlar kizlar.
yarin cuma ve ben bildirim yapmaya cok utaniyorum.
inanilmaz bisey ya moralimde cok bozuldu, bayramdaki yiyecekler iyi gelmedi bana.
biranönce eski disiplinimize ve herkesin burada olmasini cok diliyorum.
sizden uzak kalmak bana cooooook kötü geliyor.
sorululugum gittigi an kendimi kaybediyorum resmen ya inanilmaz bisey :KK5::KK5:

yarin bana kizacaksiniz ve kizinda zaten. utaniyorum iyice utandirin beni ki yine ayni hataya düsmeyeyim.
hatta herkes kilosunu korumus veya kilo vermis olsun ki daha cok utanayim :KK47:

iyi aksamlar kizlar.
yarin cuma ve ben bildirim yapmaya cok utaniyorum.
inanilmaz bisey ya moralimde cok bozuldu, bayramdaki yiyecekler iyi gelmedi bana.
biranönce eski disiplinimize ve herkesin burada olmasini cok diliyorum.
sizden uzak kalmak bana cooooook kötü geliyor.
sorululugum gittigi an kendimi kaybediyorum resmen ya inanilmaz bisey :KK5::KK5:

yarin bana kizacaksiniz ve kizinda zaten. utaniyorum iyice utandirin beni ki yine ayni hataya düsmeyeyim.
hatta herkes kilosunu korumus veya kilo vermis olsun ki daha cok utanayim :KK47:

tatlım ben mezun olduğum halde dikkat ederken sen niye böle yapıosun tamam çok güzel şeyler ama bize mutluluk da veriyo ama anlık şeyler bunlar kilo verdiğin zaman ömür boyu mutlusun düşünsene :KK16: kiii sen listedesin ve haftaya farklar 2 ye bölüenecek :KK47:

tatlım ben mezun olduğum halde dikkat ederken sen niye böle yapıosun tamam çok güzel şeyler ama bize mutluluk da veriyo ama anlık şeyler bunlar kilo verdiğin zaman ömür boyu mutlusun düşünsene :KK16: kiii sen listedesin ve haftaya farklar 2 ye bölüenecek :KK47:

bende öyle düsünerek kendimi tutmaya calistim ama bi yerden sonra koptum birden diyetten.
kahvatiyi düzgün diyete uygun yaptim ne oluyorsa en kötü vakitte aksama dogru hatta aksam oturmalarinda oluyor.
heryer fistikli baklava, heryer fistikli burma, hamur isi, sarma vs. madem yiyosun bari az ye dedim az yememe ragmen cok sekerli ve unlu seyler oldugu icin hemen kilo aldim. offf cok üzgünüm.
bugün dikkat ettim ama yarina kadar yeterli olmayacaktir :KK50::KK50:

senide iraden icin tebrik ederim canim:KK54:

bende öyle düsünerek kendimi tutmaya calistim ama bi yerden sonra koptum birden diyetten.
kahvatiyi düzgün diyete uygun yaptim ne oluyorsa en kötü vakitte aksama dogru hatta aksam oturmalarinda oluyor.
heryer fistikli baklava, heryer fistikli burma, hamur isi, sarma vs. madem yiyosun bari az ye dedim az yememe ragmen cok sekerli ve unlu seyler oldugu icin hemen kilo aldim. offf cok üzgünüm.
bugün dikkat ettim ama yarina kadar yeterli olmayacaktir :KK50::KK50:

senide iraden icin tebrik ederim canim:KK54:

yarın kendi içimizde liste yapıcaz takımlar tatilde ama çok fazla kilo aldıysan ve haftaya kadar en azından geçen haftaki kilona inip sabit olmazsan ebrunun şeytancıklarını çıkaracağı bi kesin :KK47:

yarın kendi içimizde liste yapıcaz takımlar tatilde ama çok fazla kilo aldıysan ve haftaya kadar en azından geçen haftaki kilona inip sabit olmazsan ebrunun şeytancıklarını çıkaracağı bi kesin :KK47:

cikarsin, kendime gelmeyse vesile olur belki :KK53:

bu arada ben bu foruma girdigim an benim net yavasliyor, tek bendemi oluyor bu. diger tablardaki hersey yavas calisiyor.

merhaba arkadaslar,
aranıza yenı katıldım bende :) 61 kıloyum . dogumda 80 leri gordum 5,5 aylık bebegım var. cok sukur kısa zamanda eskı kıloma dondum ama daha vermem kılom var. eskı kıloma cabuk donunce bende ne azım kaldı ne ırade ama destegınızle basarıcamı ınanıyorum. cuma ıtıbarıyle sızlerınde destegıyle baslıyorum ınsallh . iyi gecelerrrr :KK9::KK9::KK9:

merhaba arkadaslar,
aranıza yenı katıldım bende :) 61 kıloyum . dogumda 80 leri gordum 5,5 aylık bebegım var. cok sukur kısa zamanda eskı kıloma dondum ama daha vermem kılom var. eskı kıloma cabuk donunce bende ne azım kaldı ne ırade ama destegınızle basarıcamı ınanıyorum. cuma ıtıbarıyle sızlerınde destegıyle baslıyorum ınsallh . iyi gecelerrrr :KK9::KK9::KK9:

canım merhaba ben burcu kapta yardımcısıyım 21 yaşımdayım hemşireik son sınıf öğrencisiyim sözlüyüm marttan agustosa kadar 17 kilo verdim şuan mezunum ve koruyorum kendini benm gibi tanıtırsan ve altına

boy
şu an kilo
hedef kilo şeklinde tanıtırsan çok sevinirim

tekrar aramıza hoşgeldin :KK16:

canım merhaba ben burcu kapta yardımcısıyım 21 yaşımdayım hemşireik son sınıf öğrencisiyim sözlüyüm marttan agustosa kadar 17 kilo verdim şuan mezunum ve koruyorum kendini benm gibi tanıtırsan ve altına

boy
şu an kilo
hedef kilo şeklinde tanıtırsan çok sevinirim

tekrar aramıza hoşgeldin :KK16:

burcucum sıteye yenı uye oldum , kesfetmeye calsııyorum suan neyı nasıl yapabılırım dıye:)
25 yasındayım bende.ev hanımıyım yenı bebgım var 5,5 aylık. 10 aralıkda yenı yasıma super fıt gırmek ıstıyorum.duzenlı olarak spor yapmaya calısıyorum ama yaklasık 2 aydır baya bozdum kendımı. dogum sonrası karın bel kısmımı toparlamaya calısıyorum bunun ıcın tabı kıloda vermem lazım. ılerde belkı resımli paylaşımlardada bulunabılırım.
boy:160
kilo: 61
hedef: 55

mesaj sayma işlemi

1. $1.jpg isminizin üstünden profilinize giriniz.
2. $2.jpg etkinlikler kısmından adınızın olduğu yere tıklayınız.
3. $3.jpg 13. takım yazmasına dikkat ediniz.
4. $4.jpg tarihe dikkat ediniz.

sayma işlemi bittikten sonra takım kaptanının verdiği listeye göre kişilere özel mesaj olarak mesaj sayınızı bildiriniz.

şu an tatilde olduğumuz için yeni liste pazartesi yayınlancaktık ....

X