13. Takım birlikte zayıflamaya devam ediyor

LAydLiNe

Hayaller, ancak gerçekten istersen gerçekleşir ;)
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2012
25.929
34.606
42
Cuma zayıflama yarışmaları sona erdiği için kalan fazla kilolarımıza burada veda edeceğiz.

13.TAKIM KURALLARI:

* Her yeni üyenin listeye alınması için en az 2 cuma deneme süresi vardır. Bu süre içerisinde paylaşımları dikkate alınacaktır ve paylaşımı yetersiz üyeler listeye alınmayacaktır. Gerekirse bu süre uzayacaktır.

*Takım üyeleri , takıma girdiği gün itibarıyla her gün düzenli olarak menü paylaşımında bulunmalı , menü bildirimi akşam saatlerinde tüm günü içerecek şekilde ve saat belirtilerek olmalıdır .

*Tüm arkadaşlar birbirlerinin menülerine yorum yapmalı, eleştiriler kırıcı rencide edici olmamalıdır.(yalnızca kendi menümüzü yazıp çıkmamalıyız yoksa takım ruhu oluşmamış demektir)

* Takımın motivasyonu için günlük en az 5 mesaj kesinlikle yazılacaktır(en az)

Az katılım yapan üyeler önce uyarılacaktır (sarı kart)

aynı durum 2.kez olursa uyarıya rağmen üye diskalifiye edilecektir.

*Listede olan olmayan herkes takımdadır takımın başarısından sorumludur. Kaptan ve yardımcıları tarafından belirlenen görevleri yapmaları gerekmektedir.

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:30 a kadar paylaşmakla yükümlüdür.

*Pazartesi kontrol tartı günümüzdür. Kilo bildirimi zorunludur.

* 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...[genel kural.)

*Mazeretsiz olarak tartı günü 2 kere bildirim yapmayan üye diskalifiye edilecektir.

*Mazereti olan üye izne ayrılabilir. İzin süresi en az 2 haftadır. izne ayrılan üye izinden döndüğünde kilo almamış olmalıdır. Kilo alarak izinden dönmüş ise izne ayrıldığı kilosuna gelene dek listeye alınmayacaktır. Ayrıca yılda yalnızca 2 kez izin alma hakkı vardır. Yeni üyeler listeye girdikten sonra 2 ay izin alamazlar.

13. TAKIM KATILIM FORMU

Kullanıcı Adı :
İsim :
Mesleginiz:
Yaşınız :
Medeni Durumunuz :
Çocuk Sayısı :
Yaşadığınız şehir:
Boyunuz :
Kilonuz:
Hedef kilonuz :
Kilo alma hikayeniz :
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? :
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı? :
Takım kurallarını okudum ve kurallara uymayı kabul ediyorum.

Menü yazarken dikkat edilecek hususlar:

1- Öğünler ara ve ana olarak farketmeksizin mutlaka saatleriyle birlikte yazılacak

2- Öğünlerde yenilen bütün yiyecekler ve içecekler ölçüleriyle belirtilecek. Mesela 2 yemek kaşığı yoğurt, 1 servis kaşığı patlıcan yemeği, 1 kepçe domates çorbası gibi. Ya da bir kibrit kutusu büyüklüğünde peynir tarzında.

3- Öğünlerde yenilen yiyeceklerin eğer birden fazla cinsi varsa, cins mutlaka belirtilecek. Beyaz ekmek, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, bulgur pilavı, pirinç pilavı gibi...

4- Günlük içilen su miktarı mutlaka menüye eklenecek.

5- Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri toplu spor günümüz. Haftanın bu üç günü herkes 30 dk spor yapacak.

Son düzenleme:
Sana da hayırlı olsun diyeyim Laydim.
Emnis ve Zipzip kaptanlarımız da kendi başlıklarını açmışlar.
Atalarımız boşuna dememiş. "Tedbil-i mekanda ferahlık vardır." diye.

Yeni mekanlarınızda hepinize bol şans. Kalan kilolardan geri gelmemek koşulu ile kurtulun dilerim.

Çok teşekkür ederim Püsküütümmm

LAydLiNe kaptanım bende varım inşallah 57. 5 e düşüp listeye girme heyecanım vardı 58.4 teyim 55 i görmeden kk yı bırakırsam yine 65 i bulurum. Hep birlikte başaralım artık.
Hadi bakalım inşallah yeni yerimiz hepimize uğur getirir. Hoş geldin yeniden
Hayırlı olsun kaptanım LAydLiNe en kısa zamanda geleceğim aranıza takipteyim
Teşekkür ederim canım bekliyoruz seni de en kısa zamanda.
Selam kaptanim motivasyonumu saglayp bende gelicem 2 3 kg daha vermek istiyorum yoksa kontrolden cikmaya basladim
Hoş geldin canım. Hemen bekliyoruz o zaman seni de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…