12000 ihlas .

DUA SAHİBİ: DENİZKAPLAN (PAŞA KIZI YADİGAR)
DUA: Tüp bebek tedavimin olumlu bir şekilde sonuçlanması ve sağlıklı 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla eksiksiz,fazlalıksız,noksansız,kusursuz hayırlısıyla Allah'a kulluğunu yapacak evlat/evlatlarımı kucağıma almayı nasip et YaRabbi.
Bluedew PASİF
C cansu_tr
evTik 100
miyomim
M mer_4260
esest PASİF
SuUtku PASİF

4 45blkr
@pkzz 101
@denizkaplan
yumiti ESMA OKUDU
O Ozzgeee PASİF

@Mucizeolsakeske
Mathildamae 100
plojovic

KALAN:700

(Kizlar inanki cok halsizim kusura bakmayin az aliyorum )
50 aldim
Kalan: 250

350 kalmisti mucizenin aldigiyla yanlislik olmus
Ben 100 daha okudum yine 250 kalan❤

Benim duam allah'ım oğlum akranlarından geri kalmasin fiziksel ve ruhsal olarak akranlarini yakalasin kimseye muhtaç olmasin bu zorlu süreçte allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

DUA SAHİBİ: DENİZKAPLAN (PAŞA KIZI YADİGAR)
DUA: Tüp bebek tedavimin olumlu bir şekilde sonuçlanması ve sağlıklı 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla eksiksiz,fazlalıksız,noksansız,kusursuz hayırlısıyla Allah'a kulluğunu yapacak evlat/evlatlarımı kucağıma almayı nasip et YaRabbi.
Bluedew PASİF
C cansu_tr 200
evTik 100
miyomim 50
M mer_4260 ESMA OKUDU
esest PASİF
SuUtku PASİF

4 45blkr 50
@pkzz 101
@denizkaplan
yumiti 150
O Ozzgeee PASİF

@Mucizeolsakeske 50
Mathildamae 100
plojovic 200

KALAN:ALLAH KABUL ETSİN.

DUA SAHİBİ: YUMİTİ
DUA: A
llah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

Bluedew PASİF
C cansu_tr
evTik 101
miyomim
M mer_4260 ESMA OKUDU
esest PASİF
SuUtku PASİF

4 45blkr
@pkzz
@denizkaplan
yumiti
O Ozzgeee PASİF

@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic

KALAN:900

yumiti niyetine 100 okudum Rabbim evladına şifa versin sağlıkla kimseye muhtaç olmadan kendi kendine yetebildiģi günlerini göstersin, beraber mutlu sağlıklı ömür sürmelerini nasip etsin Rabbim inşallah. Amin..

Kalan 800

DUA SAHİBİ: YUMİTİ
DUA: Allah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

C cansu_tr 100
@evTik 101
miyomim 50
@mer_4260ESMA OKUDU
@45blkr
@pkzz
@denizkaplan
@yumiti
@Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske
Mathildamae 100
@plojovic
KALAN:650 Esra hariç pasif olan arkadaşları şimdilik listeden çıkardım liste çok uzun gözüküyordu o yüzden çıkardım geri gelen olursa seve seve ekleriz listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…