12000 ihlas .

DUA SAHİBİ:MER_4260
DUA:

Celal kizi merve
Ya Rabbim Anneme ve babama güzel muhabbet evlerine huzur mutluluk , nasip et babamı yanlışlarindan çevir. Tüm hasta kullarına aynı zamanda Kızım Elizana sağlık ver tez zamanda şifa ver. Kardeşlerimin gönlünden geçenleri onlara nasip et. İşlerinde kolaylik ver, gönlümden gecenleri en iyi bilensn kabul et. Amin

Bluedew PASİF
C cansu_tr 100
evTik 101
miyomim 50
M mer_4260
esest PASİF
SuUtku PASİF
4 45blkr 150
Tavuk_suyu_ 100
iki prensesin annesi
yumiti ESMA OKUDU
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic 150

KALAN:350

Doğru söylüyorsun canım kalan 350. Ben 50 aldım kalan 300

Hanımlar biraz silkelenip kendimize gelelim lütfen . Okuma durdu gibi geliyor ihlas suresi çok kolay okunuyor biraz daha özen gösterelim lütfen herkes kendine sıra geldiğinde nasıl çabucak bitmesini isterse diğer arkadaşlara da aynı özeni gösterelim lütfen . Yazdıklarımı kimse üstüne alınmasın bazen bende de bı yavaşlama oluyor hergun aynı olmuyor o yüzden yazdım bunları

DUA SAHİBİ:MER_4260
DUA:

Celal kizi merve
Ya Rabbim Anneme ve babama güzel muhabbet evlerine huzur mutluluk , nasip et babamı yanlışlarindan çevir. Tüm hasta kullarına aynı zamanda Kızım Elizana sağlık ver tez zamanda şifa ver. Kardeşlerimin gönlünden geçenleri onlara nasip et. İşlerinde kolaylik ver, gönlümden gecenleri en iyi bilensn kabul et. Amin

Bluedew PASİF
C cansu_tr 100
evTik 101
miyomim 50
M mer_4260 200
esest PASİF
SuUtku PASİF
4 45blkr 150
Tavuk_suyu_ 100
iki prensesin annesi 50
yumiti ESMA OKUDU
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske
Mathildamae 100
plojovic 150

KALAN:ALLAH KABUL ETSİN.

DUA SAHİBİ:45BLKR
DUA:

Celal kizi maide
Allahım bizi sevdiğin razı oldugun kullarından eyle. Annemin babamın arasına bol muhabbet ver babamı doğru yola ilet hayırlı kapılar ac, akıl fikir ver. Kardeşlerime işlerinde kolaylık yiğenlerime güzel ahlak elizanıma şifa ver. Allahım sevdiğim insana hayırlı bir şekilde tez zamanda atanıp işini bulmayı nasip et. Tüm dua kardeşlerimin dualarını tez zamanda kabul eyle amin

Bluedew PASİF
C cansu_tr
evTik 100
miyomim
M mer_4260
esest PASİF
SuUtku PASİF
4 45blkr
Tavuk_suyu_
iki prensesin annesi
yumiti ESMA OKUDU
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske 51
Mathildamae
plojovic

KALAN:850

100 aldım kalan 600

DUA SAHİBİ:45BLKR
DUA:

Celal kizi maide
Allahım bizi sevdiğin razı oldugun kullarından eyle. Annemin babamın arasına bol muhabbet ver babamı doğru yola ilet hayırlı kapılar ac, akıl fikir ver. Kardeşlerime işlerinde kolaylık yiğenlerime güzel ahlak elizanıma şifa ver. Allahım sevdiğim insana hayırlı bir şekilde tez zamanda atanıp işini bulmayı nasip et. Tüm dua kardeşlerimin dualarını tez zamanda kabul eyle amin

Bluedew PASİF
C cansu_tr 100
evTik 100
miyomim
M mer_4260 150
esest PASİF
SuUtku PASİF
4 45blkr
Tavuk_suyu_
iki prensesin annesi
yumiti ESMA OKUDU
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske 151
Mathildamae
plojovic

KALAN:500

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…