12000 ihlas .

DUA SAHİBİ: YUMİTİ
DUA: A
llah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

C cansu_tr 100
evTik 101
miyomim 50
M mer_4260 ESMA OKUDU
4 45blkr
Tavuk_suyu_ ESMA OKUDU
iki prensesin annesi
yumiti
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske
Mathildamae 100
plojovic

KALAN:650

llah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

C cansu_tr 100
evTik 201
miyomim 50
M mer_4260 ESMA OKUDU
4 45blkr
Tavuk_suyu_ ESMA OKUDU
iki prensesin annesi
yumiti 100
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske
Mathildamae 100
plojovic

KALAN:450

C cansu_tr 200
evTik 201
miyomim 50
M mer_4260 ESMA OKUDU
4 45blkr
Tavuk_suyu_ ESMA OKUDU
iki prensesin annesi ESMA OKUDU
yumiti 100
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske 50
Mathildamae 100
plojovic 250

KALAN:+50 ALLAH KABUL ETSİN.

DUA SAHİBİ: MUZİCEOLSAKESKE (İSMET KIZI ELİF)
llah'ım nasip ettiğin hamileliğimi 9 ay 10 gün boyunca her günüm sağlıkla,sıhhatle,heyecanla geçirip vakti saati geldiğinde gelişimini çok güzel tamamladığında bir avazda doğumla eksiksiz-fazlalıksız-noksansız-kusursuz evladımı kucağıma almamı nasip et. Ona kardeş istediğimizde de aratmadan ver Ya Rabbim. Kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin, nasip et.

C cansu_tr
evTik 101
miyomim
M mer_4260 ESMA OKUDU
4 45blkr
Tavuk_suyu_ ESMA OKUDU
yumiti
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic

KALAN:900

DUA SAHİBİ: MUZİCEOLSAKESKE (İSMET KIZI ELİF)
llah'ım nasip ettiğin hamileliğimi 9 ay 10 gün boyunca her günüm sağlıkla,sıhhatle,heyecanla geçirip vakti saati geldiğinde gelişimini çok güzel tamamladığında bir avazda doğumla eksiksiz-fazlalıksız-noksansız-kusursuz evladımı kucağıma almamı nasip et. Ona kardeş istediğimizde de aratmadan ver Ya Rabbim. Kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin, nasip et.

C cansu_tr
evTik 201
miyomim
M mer_4260 ESMA OKUDU
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ ESMA OKUDU
yumiti
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske 100
Mathildamae
plojovic 200

KALAN:400

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…