12000 ihlas .

Gelenin aldigi usul seklindemi cnm yoksa esit paylasimsa ben bu ara cok sayiya pek gelemiyorum son duamiz da az agir geldi belki ondandir ama gel gel al seklindeyse okurum tabi

Gelenin aldigi usul seklindemi cnm yoksa esit paylasimsa ben bu ara cok sayiya pek gelemiyorum son duamiz da az agir geldi belki ondandir ama gel gel al seklindeyse okurum tabi
Nasıl olacağını bilmiyorum ama nasıl isterseniz öyle okuruz canlar ben diyorum ki bluedewin listesindekilerle devam ederiz burada da

Canım liste olmasın. Kalan sayıyı yazdıkça ilerleyelim. Bitince tekrar başa döner döner okuruz inşaAllah.
Liste yapmak bende istemiyorum hepimizin adını okuyup toplu niyet ederiz birkaç gün bekletelim diğer listeden hanımlar gelirse başlarız

Ya ben cok anlamadim kizlar hepimize toplu niyet edip kalan usulumu isteyen ogun okuyabilecegi kadarini alarak mi gidecegiz eger oyleyse bir iki kisi etiketleyecegim

Ya ben cok anlamadim kizlar hepimize toplu niyet edip kalan usulumu isteyen ogun okuyabilecegi kadarini alarak mi gidecegiz eger oyleyse bir iki kisi etiketleyecegim
Evet canım şimdi mesela 10 kişi var listede 10 kişinin adıyla niyetlenecegiz 12.000 ihlas okumaya 100 okudum sayıdan dusucem sen 200 okudun benden kalan sayıdan dusucen böyle böyle bitince tekrar toplu başlayalım diyorum herkes ne kadar müsait olursa o kadar okur . Mazeretliyim diyenlerde ihlas yerine Ya Latif esmasi okur. Olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…