Sünnet 12 yaşındaki oğlum sünnet olmak istemiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mine_34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
12
-5
37
Merhaba arkadaşlar benim 12 yaşında bir oğlum var bu yaz sünnet olmaya bir türlü ikna edemedik ne zaman konuşsak bu konuya ters cevaplar veriyor bu konuda önerileriniz nedir sizce ne yapmalıyım?

12 mi?!?!? Çocukken bile psikolojileri bozuluyor etkilenip bunalıma giriyor çocuklar. Zaten artık çocuk değil ergen sizin ki. Ergenken olurmu bu işler ilerde cinsel hayatını bile etkiler Allah korusun. En iyi zaman bebekken hatırlamaması gereken zamanlar.

Ayrıca çözüm olarak anestezi yapılarak bayıltıp yaptırtmak olur. Öyle konusarak karsınıza alıp karar verdirtecek birşey değil. Ertelerde erteler, eee erteledikçe yaş geçer?
Galiba başka bir caremizde yok oyle yapicaz ama hastaneye nasıl goturucez nasıl ikna edicez bilmiyorum.

Şuan oğlum 10 yaşında duşa kendi basina giriyor artık 12 yaşında istememiş çok normal 🤷🏼‍♀️
Bazı özel sebeplerden dolayı ertelemek zorunda kaldık bilmiyorum napicaz şimdi sünnet lafını duyunca hircinlasiyor herşeyi zamaninda yapmak en güzeli.

Evet maalesef biraz geç kaldık ama sünnetin yaşı yok derler bu sebeple bu aralar yaptiricaz
Ni demek yaşı yok ya. Oğlum 5 aylk yaptrdk ilk günki yaşadığı acıyı tahmin bile edemezsin 12 yaşındaki çocuk ister mi zannediyorsunuz. Birde ellerinin altnda tlefon internet var orda acıyı herşeyi okuyorlar.. bu zamana yaptrtmamanız çok büyük bir hata.. O çocuğu ikna edemezsiniz . Etseniz bile çok çookkk zor

12 mi?!?!? Çocukken bile psikolojileri bozuluyor etkilenip bunalıma giriyor çocuklar. Zaten artık çocuk değil ergen sizin ki. Ergenken olurmu bu işler ilerde cinsel hayatını bile etkiler Allah korusun. En iyi zaman bebekken hatırlamaması gereken zamanlar.
Ergenken neden olmasın ki sonuçta yetişkinlerde oluyo

Ni demek yaşı yok ya. Oğlum 5 aylk yaptrdk ilk günki yaşadığı acıyı tahmin bile edemezsin 12 yaşındaki çocuk ister mi zannediyorsunuz. Birde ellerinin altnda tlefon internet var orda acıyı herşeyi okuyorlar.. bu zamana yaptrtmamanız çok büyük bir hata.. O çocuğu ikna edemezsiniz . Etseniz bile çok çookkk zor
Peki bir öneriniz varmı nasıl ikna edebiliriz yada napabiliriz?

Ayrıca çözüm olarak anestezi yapılarak bayıltıp yaptırtmak olur. Öyle konusarak karsınıza alıp karar verdirtecek birşey değil. Ertelerde erteler, eee erteledikçe yaş geçer?
Galiba başka bir caremizde yok oyle yapicaz ama hastaneye nasıl goturucez nasıl ikna edicez bilmiyorum.
Pardon da cocugun zorla bayıltıp cinsel organından parça kestirmeyi tacizden hatta daha beterinden ayırt eden şey ne?? Sakın böyle bor şey yapmayin ya, delirdiniz mı?? Bir ömür cinsel problem yaşar cocuk, psikolojik olarak.
İstismar bu resmen!

İşiniz zor Allah yardımcınız olsun. Yani elle tutulur bir öneride veremiyorum suan. 12 yaş az da değil. Bilemedim. Umarım bir an önce yaptırırsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X