12.02.2009...hoşgeldiniz bayanlar....

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
12.02.2009...bugün aramıza katılan bütün arkadaşlar....
hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...
a.s.a.s.

hoşbulduk :)
bende yeni katılanlardanım.23 yaşındayım 6 aydır nişanlıyım temmuzda da evleniyorum :) evlilik hazırlıklarıyla ilgili araştırma yaparken tesadüfen gördüm ve çok sevdim bu siteyi.
hoş paylaşımlar dileğiyle...

hoşbuldum
ay bende temmuzda evleniyorum. ve bende kına gecesi o bu derken bi de baktım ki kendimi burada buluvermişim.çokk mutlu oldum böle güzel bi form buldugum için paylaşımlar ve herşey çok güzel emeğinize saglık kızlar.

tekrar hoşbuldum ne güzel bi karşılama töreni bayıldım :) sıcak ilginiz için ayrıca teşekkürşler

merhaba hoşbulduk canlar.ben 30 yaşımdayım evliyim ve bir çocuk sahibiyim.arkadaşlar bilgisayardan çok fazla anlamam dogrusu ama sizin gibi arkadaşları bulduguma sevindim .

Merhabalar bende yeni üyeyim.Hoşbulduk :KK66: 27 yaşındayım 4 yıllık evliyim 4 aylık bir oğlum var.Siteyi çok beğendim bu arada Haylaz bir oğlum var fırsat buldukça burda olucam herkese güzel paylaşımlar diliyorum. :emir_bebek::ecrin_bebek:hihoyyyt

merhabalar hoşbulduk, evli iki çocuk annesiyim kk nü çok sevdim sizleride seveceğimden eminim

ismim esra 4 aylık hamileyim bu siteden öğreneceğim çok şey var sanırım özellikle tecrübeli annelere bol sorular sorucam benden bıkmayın lütfenn :)

arkadaşlar bende bugun katıldım aranıza nişanlıyım ve temmuzda evlenıyorum inşallah hepinize slm:)

bende yeni üyeyim 7aydır evliyim ve kadınlar kulubünde beimde yerim olduunu düşündüm .cok sıcak buldum benim bu ara en istediim sey bi bebeğimin olması:KK43:ama deniyoruz olmuyo bişeyler söylemek akıl vermek isteyenler varsa durmasın lütfen...senağlamasenağlamakafamçokkarıştı

Merhaba herkese, adım Demet, İzmir'de oturuyorum, herkes göstermiyorsun dese de 45 yaşında ve emekli öğretmenim. Herkese iyilik, güzellik ve dostluk dolu günler diliyorum.

Merhaba herkese, adım Demet, İzmir'de oturuyorum, herkes göstermiyorsun dese de 45 yaşında ve emekli öğretmenim. Herkese iyilik, güzellik ve dostluk dolu günler diliyorum.
--------------------------------------------------------------------------------

ben ilknur izmir de yaşıyorum herkeze selamlar

slm kızlar bende egeliyim, izmirin biraz kuzeyindenyerimseniben.kulübe hoşgeldiniz:teytey::teytey:a.s.

Selamlar ...
23 yaşındayım ve 7 aylık evliyim . Yararlı şeyin paylaşıldığına inandığım bu platformda bundan böyle bulunacak olmaktan dolayı hoşnutum . Sevgiler .

Tesadüf eseri bu güzel siteyle karşılaştığım için çok memnunum..hemen üye olup aranıza katılmak istedim güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle sevgiler çiğdem...hihoyyyt

X