12.000 İhlas Suresi

Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.
Mavibirumut Mavibirumut (Aklime kizi Serife) icin okuyoruz

Niyetim ; şükür sebeplerimi çoğaltacak , evimizi şenlendirecek sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak 🤲💙Rabbim hepimizin niyetlerini hayırla kabul etsin inşallah 💕

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah 🙏

Yarin aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz arkadaslar. 21:00 de yeni arkadasa gececegiz.

1. @ G gunces 1.200
2. @ Mavibirumut Mavibirumut 900
3. @ hersey_dua_ile hersey_dua_ile 900
4. @ Umut_2019 Umut_2019 900 okudu ✔
5. @ Mintimint Mintimint 900
6. @ 5 528mucizemmm 900
7. @ PiXiEE PiXiEE (mazeretli)
8. @ bcgirl bcgirl 900
9. @ MoonfacedMom MoonfacedMom (mazeretli)
10. @ Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
11. @ S Sabr-Sukur-Dua 900
12. @ M Maviiiii000 (mazeretli)
13. @ omercinar01 omercinar01 . 900

4 arkadasimiz mazeretli. Onlarin sayilarini birlikte okuyacagiz. Kim kac tane okuyabilirse

MAZERETLI KALAN SAYISI : 3.600

Kızlar merhaba ben bugün arastirdim biraz zikir olarak okunduğu için özel gundeyken okinabiliyormus Nihat Hatipoğlu hocayı da dinledim o da öyle dedi birde hangi istiğfar ve salavati okuuorsunuz siz bende aynilarini okuyayim

Kızlar merhaba ben bugün arastirdim biraz zikir olarak okunduğu için özel gundeyken okinabiliyormus Nihat Hatipoğlu hocayı da dinledim o da öyle dedi birde hangi istiğfar ve salavati okuuorsunuz siz bende aynilarini okuyayim

Canim alanim ilahiyat degil ama bu konulara yabanci degilim ben de.

Adetli olan kadina Allah'i anmak yasaklanmamistir. Ezberden dua niyetine okunabilir elbette. 1000 den fazla okundugu zaman da zikre girdigi icin besmele sarti yoktur ama besmele ile okumak sunnettir.

Burada herkesin bir derdi, sikintisi oldugu icin de boyle okumak daha dogru olacaktir. Ben burasi haric de her gun belli sayida okuyorum cunku ben de suan dualarla ayakta kaliyorum. Dolayisi ile sadece kendimi dusunemem. Benim derdim varsa burdaki arkadaslarim da okudugunun faydasini gorsun isterim.

Istigfarin en kisa sekli estagfirullah el azimdir. Istedigin sekilde okuyabilirsin. Istersen uzun sekilde oku. Salavati da hangisini istiyorsan onu okuyabilirsin canim hic farketmez.

Son düzenleme:
Canim alanim ilahiyat degil ama bu konulara yabanci degilim ben de.

Adetli olan kadina Allah'i anmak yasaklanmamistir. Ezberden dua niyetine okunabilir elbette. 1000 den fazla okundugu zaman da zikre girdigi icin besmele sarti yoktur ama besmele ile okumak sunnettir.

Burada herkesin bir derdi, sikintisi oldugu icin de boyle okumak daha dogru olacaktir. Ben burasi haric de her gun belli sayida okuyorum cunku ben de suan dualarla ayakta kaliyorum. Dolayisi ile sadece kendimi dusunemem. Benim derdim varsa burdaki arkadaslarim da okudugunun faydasini gorsun isterim.

Istigfarin en kisa sekli estagfirullah el azimdir. Istedigin sekilde okuyabilirsin. Istersen uzun sekilde oku. Salavati da hangisini istiyotsan onu okuyabilirsin canim hic farketmez.
Cevabın için çok teşekkür ederim mazeretli günüm uzadı bu ay okuyan arkadaşlara destek olmak için hak geçmemesi için bir an önce başlamak istedim okumaya o yuzden sormak istedim ama bir kisinin dahi içi rahat etmezse okumam herkesin içine sinmesi lazim. Bir an önce destek olmak amaçlıydi amacım 🤗

Cevabın için çok teşekkür ederim mazeretli günüm uzadı bu ay okuyan arkadaşlara destek olmak için hak geçmemesi için bir an önce başlamak istedim okumaya o yuzden sormak istedim ama bir kisinin dahi içi rahat etmezse okumam herkesin içine sinmesi lazim. Bir an önce destek olmak amaçlıydi amacım 🤗

Hic sikinti yapma canim hepimiz adet olacagiz bu sana ozel bir durum degil. Biz adet oldugumuzda da siz okuyacaksiniz onun icin hak geciyor diye dusunme olur mu.

Ben bu gun cok yorucu bir gun gecirdim yoksa mazeretli olan arkadaslarin sayilarini coktan okumaya baslamistim :) sabah insAllah baslariz aksama kadar da cok rahat biter.

G gunces canım ben de kendi niyetime 900 okudum , Allah hayırla birlikte kabul eder inşallah... Allah nasip ederse yarın da okumaya devam ederim ...

Hic sikinti yapma canim hepimiz adet olacagiz bu sana ozel bir durum degil. Biz adet oldugumuzda da siz okuyacaksiniz onun icin hak geciyor diye dusunme olur mu.

Ben bu gun cok yorucu bir gun gecirdim yoksa mazeretli olan arkadaslarin sayilarini coktan okumaya baslamistim :) sabah insAllah baslariz aksama kadar da cok rahat biter.
Teşekkür ederim canim birbiri için dua eden her kuldan Allah razı olsun inşallah

G gunces canım ben de kendi niyetime 900 okudum , Allah hayırla birlikte kabul eder inşallah... Allah nasip ederse yarın da okumaya devam ederim ...

Allah kabul etsin insAllah canim. Belki biliyorsundur ama bilmiyorsan soylemis olayim yarin kendi niyetin icin bir miktar sadaka verebilirsin. Istersen sokak hayvanlarini doyurabilirsin o da sadaka niyetine gecer. ❤

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
Mavibirumut Mavibirumut (Aklime kizi Serife) icin okuyoruz

Niyetim ; şükür sebeplerimi çoğaltacak , evimizi şenlendirecek sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak 🤲💙Rabbim hepimizin niyetlerini hayırla kabul etsin inşallah 💕

1 Fatiha

Yarin aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz arkadaslar. 21:00 de yeni arkadasa gececegiz.

1. @ G gunces 1.200
2. @ Mavibirumut Mavibirumut 900
4. @ Umut_2019 Umut_2019 900 okudu ✔
5. @ Mintimint Mintimint 900
6. @ 5 528mucizemmm 900
8. @ bcgirl bcgirl 900
9. @ MoonfacedMom MoonfacedMom (mazeretli)
11. @ S Sabr-Sukur-Dua 900
12. @ M Maviiiii000 (mazeretli)
13. @ omercinar01 omercinar01 . 900

4 arkadasimiz mazeretli. Onlarin sayilarini birlikte okuyacagiz. Kim kac tane okuyabilirse

Şerife arksdaşımıızn niyetine okudum Allah kabul etsin
G gunces canım regli oldum

Allah kabul etsin insAllah canim. Belki biliyorsundur ama bilmiyorsan soylemis olayim yarin kendi niyetin icin bir miktar sadaka verebilirsin. Istersen sokak hayvanlarini doyurabilirsin o da sadaka niyetine gecer. ❤
Biliyorum canım ama aklıma hiç gelmedi hatırlattığın için çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah bir şeyler yapmaya çalışırım ... ne güzel insansın çok sevgilerimi iletiyorum ❣️

He ama dun icin okumustum. Ismimde artı olmayinca yeni bir isim sandim.

hersey_dua_ile hersey_dua_ile canim simdi tekarar baktim postlarina ve okuduguna dair bir ibare goremedim. Diger dua gruplari ile karistirmis olabilir misin acaba? Okumadiysan hic sorun degil ben tamamlarim kendi sayimi sen yeni arkadasa basla canim. Cunku mazeretli arkadaslarimiz da var kimsenin duasi geciksin istemem.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut (Aklime kizi Serife) icin okuyoruz

1 Fatiha

1. @ G gunces 1.200 okudum ✔
2. @ Mavibirumut Mavibirumut 900 okudu ✔
4. Umut_2019 Umut_2019 900 okudu ✔
5. Mintimint Mintimint 900
6. 5 528mucizemmm 900 okudu ✔ (mazeretlendi)
8. bcgirl bcgirl 900
9. MoonfacedMom MoonfacedMom (mazeretli)
11. S Sabr-Sukur-Dua 900
12. M Maviiiii000 (mazeretli)
13. omercinar01 omercinar01 . 900

X