12.000 İhlas Suresi

Umut_2019 icin okudum.

5 528mucizemmm . Canim duani yazar misin? Sira sana gececek.
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammedAllahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip etya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin gönülleri biribirine kördüğüm olsun Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır

Akşamdan akşama başlamıyor muyduk yeni kişiye öğlen mı başladık yeni arkadaşa

Canım ben bu şekilde takip edemiyorum bir arkadaşi bitiremeden diğerine başlıyoruz ben cikiyorum listeden kusuruma bakmayin düzenli yapamadım ben bu duayı okuduğum arkadaşların ki helali hoş olsun yeni liste yaptığınızda katılırım inşallah bu listeyi pek düzenli yapamadım ben halkinizi helal edin

Sırada kim var ben şuan itibariyle okuyabilirim G gunces

Canim dun ve bu gun icin sensual in love ve umut arkadasimiza okumustuk liste devam etmeyecegi icin sana da sayi vermistim. Bu aksamki listeyi birazdan paylasacagim.

Herkes mazeretli oldugu icin beklememizin anlami yok doye dusundum. Cunku zaten liste devam etmeyecek. Beklesek sizin mazeretiniz bittiginde bizimki baslayacak ve degisen bir sey olmayacak.

hersey_dua_ile ARKADASIMIZ ICIN OKUYANLAR VE OKUMAYANLAR

OKUYANLAR OKUDUKCA ARKADASI EKLEYIP BILGI VEREBILIRLER.

Liste devam etmeyecegi ve hak gecmemesi adina mazeretli arkadaslara da sayi paylastirdim. Mazeretleri bitince okuduklari arkadaslari etiketleyip yazarlar.

1. @ G gunces . 1.714. Okudum✔
2. @ Mavibirumut (mazeretli) 1.028
3. @ hersey_dua_ile 1.034 okudu ✔

Benim adım gamze.
Allah'ım sen bilerek bilmeyerek işlediğim işleyeceğim bütün günahları affet. Günahlarımın şerrinden sana sığınırım Allah'ım. Eşimin ve benim sıkıntılarımızı gider. Herşeyimizi sen tamamla Allah'ım. Bir ömür huzurlu bereketli bir ömür ver iki cihan ayırma bizi Allah'ım. Burda katılan ve duama amin diyen tüm kardeşlerimin dualarini da hayırlısıyla kabul eyle Allah'ım amin.

4. @ Umut_2019 (mazeretli) 1.028
5. @ 5 528mucizemmm (mazeretli) 1.028
6. PiXiEE . 1.028 okudu ✔
7. @ MoonfacedMom (mazeretli) 1.028
8. @ Saksi_Degilim_Ben (mazeretli) 1.028
9. @ M Maviiiii000 (mazeretli) 1.028
10. @ omercinar01 . 1.028 okudu ✔
11. @ N Nana 1.028 okudu ✔

Umut_2019 ARKADASIMIZ ICIN OKUYANLAR VE OKUMAYANLAR

OKUYANLAR OKUDUKCA ARKADASI ETIKETLEYIP BILGI VEREBILIRLER.

Liste devam etmeyecegi ve hak gecmemesi adina mazeretli arkadaslara da sayi paylastirdim. Mazeretleri bitince okuduklari arkadaslari etiketleyip yazarlar.

1. @ G gunces . 1.090 okudum ✔
2. Mavibirumut . (mazeretli) 1.090
3. @ hersey_dua_ile 1.090
4. @ Umut_2019 (mazeretli) 1.100

YA RABBİ Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Tez zamanda borçlarını bitirmeyi nasip eyle. Davasında karşı taraftan hakkını almayı nasip et.

5. @ 5 528mucizemmm (mazeretli) 1.090
6. PiXiEE .1.090 LISTEDEN AYRILDIGI ICIN YERINE DUA SAHIBI ARKADAS OKUYACAK.
7. MoonfacedMom (mazeretli) 1.090
8. Saksi_Degilim_Ben (mazeretli) 1.090
9. M Maviiiii000 (mazeretli) 1.090
10. omercinar01 . 1.090
11. N Nana 1.090 okudu ✔

Ben 1028 okudum Allah kabul etsin
Liste çok ilginç ilerliyor hayırlısıyla bitirelim inşallah

5 528mucizemmm icin okuma listemiz.

21 Haziran aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz. (mazetetli olanlar okuduklarinda bildirim yapacaklar)

Aksam yeni arkadasa gececegiz.

1. @ G gunces . 1.090
2. Mavibirumut . (mazeretli) 1.090
3. @ hersey_dua_ile 1.090
4. @ Umut_2019 (mazeretli) 1.090+1.090 snow3434 sayisi

5. @ 5 528mucizemmm (mazeretli) 1.100

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammedAllahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip etya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin gönülleri biribirine kördüğüm olsun Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Rabbim TUĞÇENİN Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır.

6. snow34 .1.090 LISTEDEN AYRILDIGI ICIN DUA SAHIBI OKUYACAK
7. MoonfacedMom (mazeretli) 1.090
8. Saksi_Degilim_Ben 1.090
9. M Maviiiii000 (mazeretli) 1.090
10. omercinar01 . 1.090
11. N Nana 1.090

Haklısın canım benim birikiyor malesef okuyamıyorum sizlik bir durum değil ben yetisemiyorum hakkımızı helal edin

Ben 1028 okudum Allah kabul etsin

Liste çok ilginç ilerliyor hayırlısıyla bitirelim inşallah

Siradaki arkadasin duasini gun icinde aliyorum ki aksam geldigimde listeyi hazirlayabileyim canim. Hepimiz ayni anda burada olmayabiliyoruz. Cunku benim de bir esim ve ilgilenmem gereken bir evim var. Ayrica herkesin kendine gore derdi oldugu gibi benim de gecmeyen bir yas surem var ve ona gore okumalarim var. Arkadaslar diger dua topiklerini takip ederken ben de okumalarimi yetistirmeye calisiyorum. Yani kimsenin kimseden bir farki yok.

Yanlis yapiyorsam kusura bakmayin. Tek amacim fazladan dua edip belki birinin bir derdine ortak oluruz, vesile oluruz dusuncesiydi. Umarim hayirlisi ile listeyi bitirebiliriz.

Umut_2019 için okudum Allah kabul etsin

Bu mesajın o kadar muhattabı değilim ki.. dünden beri yazmakla yazmamak arasında kalmıştım. Keyfim kaçtı resmen.
Listenin başlayacağı gün adetimin gelme ihtimaline karşı erken okumaya başlamıştım. Adetimin bittiği gün hemen tekrar başladım. Daha nasıl üzerime düşeni yapabilirim bilmiyorum.
Listeyi takip etmeyen, okumalarını yapmayan arkadaşlar nedeniyle aksadığı için hayırlısıyla bitirelim dedim.
Her neyse.
Okumam gereken kısım bitmek üzere bildirim yapacağım.

1090 okudum Allah kabul etsin

G gunces canım benim mazeretim bitti
Gamze ve sahire gökçe arkadaşlarımın niyetine okudum tamamladım
Kendim için okumaya başlıcam

Canim senin icin okudum Allah kabul etsin.

Senin listende fazla sayiyi yanlislikla umut arkadasimiza yazmisim canim. Arkadasin biri listeden cikti surekli sayi degismesin diye cikan arkadasin sayilarini dua sahiplerine yaziyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…