12.000 İhlas Suresi

Gunces aa 900 u kesin okumustum ama o yazdigim 1200 baska bi duanin mis. Sayi ayni olunca buraya yazmisim. Hakkini helal et. Ama sen okuma. Ben onu da okurum. Diger dua sahibinin de

Gunces aa 900 u kesin okumustum ama o yazdigim 1200 baska bi duanin mis. Sayi ayni olunca buraya yazmisim. Hakkini helal et. Ama sen okuma. Ben onu da okurum. Diger dua sahibinin de

Sorun degil canim insaniz olabilir. Ben de dalginim cunku acaba kacirdim mi diye baktim ama goremedim.

Canim sen benin sayimi birak ben yarin tamamlarim onu. Musaitsen eger mazeretli arkadaslarimizin eksiklerini okuyalim ki duasi eksik kalmasin. Aksam 21 de sana baslayacagiz cunku.

Duani da paylas canim aksam yeni listeyi hazirlarim.

Konu sahibi arkadaşım sana özelden mesaj atacakım ama kapalı sanırım özel mesajın. Ben mazaretli olduğum için okuyamıyorum ama sayı adeti verilipte okumayan bildirim yapmayan arkadaşlarımız var sanırım isterseniz bir bakın sayılar tamamlanmıyor gibi geldi bana yanılmıyorsam

Bismillahirrahmanirrahim.

100 istigfar
7 Fatiha
100 salavat
1 fatiha okuyup arkadasimiz icin niyet ediyoruz.
Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut Mavibirumut (Aklime kizi Serife) icin okuyoruz

Niyetim ; şükür sebeplerimi çoğaltacak , evimizi şenlendirecek sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak Rabbim hepimizin niyetlerini hayırla kabul etsin inşallah

Niyetimizi yapip abdestli ve her okumada besmele ile ihlas suresini okuyoruz.

Bitiminde tekrar yukaridaki niyetini tekrarlayip

1 Fatiha
100 salavat okuyup bitiriyoruz.

Allah kabul etsin insAllah

Yarin aksam saat 20:00 ye kadar bitiriyoruz arkadaslar. 21:00 de yeni arkadasa gececegiz.

1. @ G gunces 1.200 okudum ✔
2. @ Mavibirumut 900 okudu ✔
3. @ hersey_dua_ile 900
4. Umut_2019 900 okudu ✔
5. Mintimint 900
6. @Tospaagtd 900 okudu ✔ (mazeretlendi)
7. @ PiXiEE (mazeretli)
8. @ bcgirl 900
9. @ MoonfacedMom (mazeretli)
10. Saksi_Degilim_Ben (mazeretli)
11. @ S Sabr-Sukur-Dua 900
12. @ M Maviiiii000 (mazeretli)
13. @ omercinar01 . 900

4 arkadasimiz mazeretli. Onlarin sayilarini birlikte okuyacagiz. Kim kac tane okuyabilirse

MAZERETLI KALAN SAYISI : 1.800

Yanlarında tik işareti olmayan arkadaşlar okumadıysa sayı tamamlanmamış olacak

Canim dun bana okuduk. Ben de kimseye zorluk olmasin, kimseye yuk olmayayim diye mazeretli arkadaslarin da sayilarini kendim okudum. 1 kisi hersey_dua_ile benim icin bildirim yapmadi ona da yukarida yazdim okuma ben yarin kendi sayilarimi tamamlarim diye.

Amacim arkadaslarimin duasi eksiksiz okunsun ve zamaninda okunsun cunku hepsi dilek icin okuyorlar.
Ben Allah rizasi icin okuyup annecigime ve olmuslere hediye ettigim icin bana eksik okunsa da sorun yok ben tamamlarim. Zaten burasi haric de okuyorum.

Yanlarında tik işareti olmayan arkadaşlar okumadıysa sayı tamamlanmamış olacak

Aksama kadar okurlar herhalde canim. Okumazlarsa da yardim eden arkadaslar olur hep birlikte tamamlariz diye umuyorum

Ben de annem icin okuduklarimi biraktim eve geldim burasi icin okuyorum. Kimse vebal almak istemez diye dusunuyorum.

Arkadaşlar merhaba :) çok üzülerek söylüyorum ben devam edemeyeceğim. İş yerinde çok yoğun çalışmaya başladık ve ben yetiştirmekte zorlanıyorum . Kimsenin hakkına girmek istmemem. Bu gruptan ayrılmak istiyorum o yüzden. Mavibirumut için okumaya devam ediyorum . Ama sonrası için listeden ayrılmak istiyorum. Lütfen kusura bakmayın. Böyle olacağını düşünemedim. G gunces canım kusura bakma lütfen

Nasil istersen canim ama sen bana okudun. Onun icin ihlas suresinin ebced degerince yani 1002 ihlas okumak isterim sana. Borclu kalmak istemem. Niyetini paylasirsan ben seve seve senin icin okurum. ❤
Kimin duasi kabul olur bilinmez Allah nasip eder belki vesile olurum

Canım kaç eksiğin var onu ben tamamlayayım , senin için ben de okurum ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…