12.000 besmele-i şerif dilek ağacı

Hanımlar ,12.000 İhlas okumamız gerçekten bana ayrı bir mutluluklar verdi. şimdi de 12.000 besmele çekerek dualarımız için ellerimizi birleştirmeye devam edeceğiz Allah'ın izniyle :)
ilkinde Euzu besmele ile başlayacağız ,sonra bismillahirrahmanirrahim diye sadece besmele çekerek devam edeceğiz . yine herkes son okunan sayıya ekleyerek gitsin . Allah açılan ellerimizi boş çevirmesin ,verdiğine gönlümüzü razı etsin :) haydi başlayalım
Merhaba bende sizin aranıza katılanilirmiyim?

500 okudum. 12.000 oldu. Rabbim dualarimizi, yuregimizdeki hayirli olani kabul etsin.

Kalbi guzel dua arkadasim rabbim seninde gonlunun muradini hayirli eyleyip kabul etsin. hmbg hmbg birlikte nice hatimlere :)

500 okudum. 12.000 oldu. Rabbim dualarimizi, yuregimizdeki hayirli olani kabul etsin.

Kalbi guzel dua arkadasim rabbim seninde gonlunun muradini hayirli eyleyip kabul etsin. hmbg hmbg birlikte nice hatimlere :)
Rabbim hepimizin dualarını hayırlıya çevirip nasip etsin inşallah kuzucum Allah razı olsun nefesine , ağzına sağlık bitanecim :dua::dua: , inşallah hatimlere devam :KK15::KK15:

X