11. Yarışma Duyurusu : Kadınlar Kulübü'ne Özel Anket Yarışması

soru bulmak çok zorr yaa sayı sınırlamasıda varrr hadi bkalım yarışmaa ne zaman başlıycakk yani bizz ne zaman oy vereceğizzz

anladıysam noliimmm...
daha komplike bişi bulamadınmı bercim.ve fikir kime ait merak ettim..

Evet biraz zorlanıcaz kızlar..a.s

Safircim neyi anlamadın tatlım?

KK ile alakalı en az 10 sorudan oluşan anketler oluşturup yolluycaz..Soruları bulduktan sonra cevapları oluşturmak kolay..a.s

Haaa sen bulabildin mi? dersen şu ana kadar 3 soru geldi aklıma, CADIARZU10 tane bulabilirsem katılıcam...a.s

Valla kategoriye zor diyenlere şaştım dersem kızmayın bana ne olur..Yani topu topu kk ile ilgli on soru ve o sorulara ait üç adet şık hazırlanacak..Klavye önünüzde,kafa omuzların üstünde,foto makinası derdi yok,bu kez el kol bacak fotosu değil..Hiiiç bahane bulmayın..

Soru: KK'nın sahibi siz olsaydınız en başta neyi değiştirirdiniz?

a) Aman bu fırsat elime geçmişken şu kalpleri kaldırırdım,askerlerin mektup kağıdı gibi:)

b) Modların sayısını ikiye indirirdim,açılan tekrar konulara yetişemezsinler diye..

c) Site açılır açılmaz müzük eşlik etmesinizi sağlardım..

Soru: KK'nın kalitesini nerden anlaşılır?

a) 50.000 üye yani,herkes bi dursun..Katile diye buna derim..

b) Geogle'dan ne aratsam mutlaka karşıma çıkan ilk sitelerden..

c) Her yerde takliti var,kaliteli olmasa taklit edilmez,taklit ederdi:)

Gibi sorular..Bunlar hemen aklıma gelenler..Yani şıklar sadece üç tane..En az 10 soru bu çok da ağır,zahmetli bir iş değil?:))

Safir bu arada fikir anası benim..Şöyel bi zihin jimnastiği yapın valla harika sorular çıkacaktır..

Berşule bence örnek vermesen artık diyorum..jeyyar

Aynı şeyleri mi düşünüyoruz ne? jeyyarAklıma gelen soruları örnek vermeye başladın....jeyyar

Anlamıştır sanırım herkes.a.s

Katılmak isteyenlere başarılar..

oh ya sonunda bağımsız iş görülebilecek bir yarışma tamam bu sefer bende katılacağım bakalım a.s

ama aklıma bişey takıldı bu ciddi soru ve cevapları olması gereken bir yarışmamı yoksa geyik de olabiler mi??
azcık gülmekten kimseye zarar gelmezz dimi?

ama aklıma bişey takıldı bu ciddi soru ve cevapları olması gereken bir yarışmamı yoksa geyik de olabiler mi??
azcık gülmekten kimseye zarar gelmezz dimi?

Ben örnek verdiğim sorularda hem ciddi hem espirili şıklar ekledim husel'ciğim:))
Duyuruda belittim,nasıl canınız isterse..

* En az 10 en fazla 15 soru ve her soruya ait üçer şık olmalı..

* Soruların içeriği Kadınlar Kulübün'e has olmalı..

* Forum içinde ki,Anket başlığında daha önce hazırlanmış KK'ya ait sorular olmamalı..

* İsterseniz istatistik,isterseniz merak,isterseniz hayal gücünüze dayalı konuları içeren sorular hazırlayabilirsiniz..

* Kendi anketlerini hazırlayan adayların anketleri,her zaman ki gibi oylamaya açılacak,değerlendirmeyi jüri üyeleri yapacaktır.Konumuz KK olduğuna göre,jürimizi siz tahmin edin:)

Berşule benden son bir soru:

Önceki mesajlarında en az 3 şık demiştin yanlış hatırlamıyorsam, yani soruya göre bazen şıklar artabiliyor..

Yukardaki mesajında 3 şık demişsin de..? Hazırladığım sorularda 4-5 şıklı olanlar da var..

Gereksiz bir soru gibi oldu ama cevap alayım da gerekirse şıkları eleyim..

Deniz ele istersen daha derli toplu olur..Bir soru üç şık daha iyi..Bakarsın o şıklar diğer sorulara yararjeyyar

Kadınlar Kulübü Özel Anket Yarışması kategorisinde yapacağımız yarışmanın detayları şöyle:

Katılacak adayların KK'yı içeren,anket özelliği taşıyan sorular ve şıklarını hazırlamasını istiyorum..

Örnekler:

Soru 1: KK'nın sizlere en büyük katkısı ne oldu?

a) Dostluk
b) Bilgi
c) Kendimi ifade edebilme özgürlüğü

Soru 2: KK bu haliyle bir şehir olsaydı,Türkiye'de ki hangi şehirle eşleşirdi?

a) İstanbul (Onun gibi büyük bir metropol)
b) Konya (''Erkek olma da ne olursan ol gel!'' felsefesi ile)
c) Ankara (Tüm kadın sitelerinin başkenti)

gibi soru ve şıklar hazırlamanızı istiyorum..

* En az 10 en fazla 15 soru ve her soruya ait üçer şık olmalı..

* Soruların içeriği Kadınlar Kulübün'e has olmalı..

* Forum içinde ki,Anket başlığında daha önce hazırlanmış KK'ya ait sorular olmamalı..

* İsterseniz istatistik,isterseniz merak,isterseniz hayal gücünüze dayalı konuları içeren sorular hazırlayabilirsiniz..

* Kendi anketlerini hazırlayan adayların anketleri,her zaman ki gibi oylamaya açılacak,değerlendirmeyi jüri üyeleri yapacaktır.Konumuz KK olduğuna göre,jürimizi siz tahmin edin:)

Konu: Kadınlar Kulübü Konulu Anket
Başvuru Başlangıcı:08/04/2008
Başvuru Bitiş:15/04/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Not:Adrese yolayamayanlar üzülmesin,benim özelime de gönderebilirler..Bizde hizmetin sonu yokjeyyar

1) Berşuleye olan hissiyatınızı nasıl ifade ederdiniz?
- her zaman süper fikirlerle karşımıza çıkıyo
- sevimli kıkırdak
- çok çalışkan bi' kişilik
- üzerine şeker gezdirilmiş delü

cevap : Şeniz

Berşulem ellerine sağlık. Her zamanki gibi yani..

Benim oyum şimdiden belli: deniz_güneş
Bu kadar kısa sürede hazırladığı için :hooray:

Bir gün bi bakmışın sadece seni içeren bir yarışma hazırlarmışımjeyyar

Şimdiye kadar oy kullanmadım emme o zaman sana veririm kaymaklı püsküüt:)

1) püsküüt nickli üyemizi nasıl bilirsiniz?

a) Yarı deli,yarı dolu emmee esaslı bir arkadaş:)

b) Ona takıl,hayatı yaşa,sırtın yere gelmez:)

c) Doğumdan sonra beni zayıflatmazsa çayın yanında yiyebileceğim harika bir garnitür:))

Allah aşkına seçeneklere baksana hangisi seni içermiyor?jeyyar

hayal gücünü,yaratıcılığı zorlayacak bi yarışma
aramızda ne cevherler var ortaya çıkacak böylece
hatta kimi arkadaşların kendi gizil yeteneklerini de keşfetmesini sağlar.
saolasın berşule Şeniz

Yarışma başvuruları başlamıştır..

Saksıları çalıştırma zamanı..

Hadiiii...

Evet hadiii başladı,geri adım atmam bilesinizjeyyar

İyi ki en az 20 soruluk dememişim anket için..Şimdi şuraya on soru döktürevirim ama neyseeeejeyyar

Berşulem bak şimdi aklıma ne geldi.. Sen bu yarışmalar için aylardır çırpınıp duruyorsun ya.. Hani iş yükü bir tarafa, insanları memnun etmek de ayrı bir zorluk..

E şimdi bunca uğraş varken, içinde bir yerde (ordaaa bir köy var uzakta misali) "ben de bu yarışmaya katılmak istiyorum.. bana ne.. benim de yeteneklerim var.. ben sizi sivri zekamla yenerim... üstelik salon kadını çizgimden de hiç çıkmam" gibisinden mırıldanmalar olmuyor mu?

Şıkları veriyorum.
a) Dünya düzeni budur. Biri yer, biri bakar.
b) Aç açın halinden anlamaz.
c) Komşunun tavuğu kaz görünür.
d) Davulun sesi uzaktan hoş gelir.
e) Klavyemin üüüüü tuşunda sorun var.

şakkıdı

Kesinikle d şıkkı conem:))

Her telden fikir geliyor ama birini diğerine beğendirmek oldukça zor..Ne yapalım şıkda da dediğin gibi davulun sesi uzaktan hoş gelir..Ama ben seviyorum ya bu hatunlarla uğraşmayı..Salon çizgimden de çıkmadım allama..
Çıktım mı ha?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…