Makyaj Ürünleri 11.ünlü makyajı yarısması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

11.ünlü makyajı yarısması

• Ankete Katılan
    314
  • Anket Kapalı .
masallahhhhhhhhh hepside cok guzel olmus cok basarili nasil oy verecez simdi secim yapamiyoruz ki

kızlar naptınız?hıkdeyip burunlarındanmı düştünüz siz bu ünlülerin.çok çok karasız kaldım.kime versem acaba?

Ay inanamadım ne kadar usta olmuşsunuz yahu, hepsi birbirinden güzel, oy vermek çok zor. Uzun süre fotoğraflar arasında gidip gelip, hangisi Türkan Şoray hangisi makyaj seçemedim bir süre o yüzden oyum 2 numaraya gitti ama bu kadar benzer olmasında siyah beyaz olmasının avanyajı var mı bilmiyorumboshayallersmile

masallah katilan 4arkadasimada tebrikler
cok ama cok hos olmus makyajlariniz
az ama öz olmus katilimcilar
ellerinize saglik
bakarken cok keyif aldim
gözlerimi alamadim hepinizden
oylarken cok zorlandim
basarilar diliyorum hepinize

çiçekler çok teşekkürler:))

nasıl gidiyor oooo 4 numara yürümüşşşş çiçek gözlüm pembiş yanaaglım

2006model canım ciğerim çok saol güzel yorumların için....allah vergisi bir benzerlik ama gercekten normaldede pek makyaj yapmayan, yaparımda çok az yapan biriyimdir...beğenmenize çok sevindim ....sana gönderdiğim resimdede gördün ya renkli hali aslında daha benzemişti ama foto kalitesi çok düşük olmuştu canikom

ELLERİN DERT GÖRMESİN DATLUM SAOLŞeniz

ŞU YARIŞMADAN 2 BıRıNCı ÇIKSA NE SÜPER OLURDU DıMı KISLARsırnaşık şey:roflol:YANLIŞ ANLAŞILMASIN 2 TANE YANı....:)

Yaa kızlar bana kızmayın ama ben daha farklı şeyler beklemiştim.. Çok basite kaçılmış sanki...
Ben şöyyyle ağır bir ebru gündeş, abarrrtılı bi bülent ersoy, köftedudaklı sezen aksu, vamp ajda pekkan, pembe sedefli rujuyla postişiyle banu alkan, kopkoyu özlem tekin falan beklerdim..
Ne bileyim daha iddialı makyajlar bekliyordum... Takma kirpik eyeliner oldu sana türkan şoray ee bide buna allah vergisi benzerlik eklenince zaten açık ara fark atılıyor, ama bana çok da emek sarfedilmiş gibi gelmedi...

Ne olur kızmayın bana, benim beklentim fazlaydı o yüzden hayal kırıklığına uğradım biraz..

neden kızalım datlum...elbette fikirlerinizi yazmanız çok önemli ben kendi adıma sürekli yazdım zaten makyaj konusunda yetersiz olduğumu hem malzeme açısından hemde donanım açısından ama inan çok emek harcandı .....buarada takma kirpik kullanmadım keşke olsaydıda onuda kullansaydımkaydirigubbakcemile3........ama inan bütün arkadaşlar günlerce uğraştılar araştırdılar hazırlık yaptılar bende dahil......öyle şip diye konulmadı ki bu resimler ama haklısın tabi dediğin kişileride yapabilirdik kendi adıma cevap vereyim benzemediğim birinin makyajını yapamazdım hiç bir iddiası kalmazdı yorumların için teşekkür ederim.....:1hug:a.s.

2 numerooo sen Türkan Şoray mısın yoksa bayıldım sana..

Oyum da sana feda olsun tüm servetim de feda olsun.. :) Nuri Alço smili....:jeyyar:

ya ashemez şebnem ferah yaptık daha ne istiin ki bebişim

Yalnız tüm makyajlar çok profesyonelce yapılmış kutlarım hepinizi..Ama ben 2 ye verdim.

çoğu arkdaşım 2 numarada türkan şorayı bulamamış:))) hengisi diye bana soruyorlar

ben de dedim ki yaw ben de yarışmacı kızı bulamadım hepsi türkan sultan gibi geldi

2 numerooo sen Türkan Şoray mısın yoksa bayıldım sana..

Oyum da sana feda olsun tüm servetim de feda olsun.. :) Nuri Alço smili....:jeyyar:
KIZ NURİİİ......ÖLDÜRDÜN BENİİİİ :roflol::roflol:a.s.

çoğu arkdaşım 2 numarada türkan şorayı bulamamış:))) hengisi diye bana soruyorlar

ben de dedim ki yaw ben de yarışmacı kızı bulamadım hepsi türkan sultan gibi geldi

ALEMSİNİZ YAHU 2006MODEL ARKADAŞA ORJİNAL FOTO GÖNDERDİM YORUMLARINIDA YAZDI BURAYA ODA ZORLANMIŞ İNANMAKTA FALLAAA PENUM FALLA ORDA TÜRKAN ŞORAY YUK....ŞÜKRAN ŞORAY VAR:hulya:kaydirigubbakcemile3

ya uff bi karar veremedim ki..:ecrin_bebek:
biraz daha düşünecem boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…