11 sene sonra hamileyim

Derin

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
5.261
11.209
50
ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemiyorum evet kızlar idrarda çıktı hamileliğim inş kandada iyi sonuç alırım. 11 senedir çok uğraştık 3 aşılama 2 tüp bebek 2 sefer kendiliğinden hamilelik ve hüsran inş bu sefer meleğim beni bırakmazhihoyyyt:nazar::teytey:

:teytey::sm_cool:sositososito
harika bir haber bu canim....Allahim saglikla kucagina almayida nasip etsin insallah..:nazar:
cok caba sarfetmissin,insallah kan degerinde bunu destekler canimcima.s.
güzel haberlerini bekliyoruz...:1hug:

tebrik ederim a.s.
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

insallah allah tamanına erdirir canım benimde onuncu yılda oldu bebegim onun icin cok iyi anlıyorum seni sadece rahat ol stres cok etkiliyor cünki allahın yanında cok belkide artık senin sıran geldi ve bebegini kucağına alacaksın sadece sakin ve rahat ol

Allahım tamamına erdirsin,sonuna kadar inşallah:Saruboceq:
çok sevindim inanın..

Tebriklerr..Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh :)Normal yollamı hamiş kaldınız :dance:

hayırlısı olsun çok sevindim senin adına allah kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsin : )

ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemiyorum evet kızlar idrarda çıktı hamileliğim inş kandada iyi sonuç alırım. 11 senedir çok uğraştık 3 aşılama 2 tüp bebek 2 sefer kendiliğinden hamilelik ve hüsran inş bu sefer meleğim beni bırakmazhihoyyyt:nazar::teytey:

canim nasil sevindim anlatamam kacinci gunundu bugun????

canlarım çok sağolun evet kendiliğinden oldu daha 5 ay önce denemiştim tüp bebek olmamıştı ve borçlanmıştık borçlarımızı ödemeyi bekliyorduk yılbaşından sonra tekrar deniyecektik

çok sağol mehaycım hep sizlerin bu sitenin sayesinde çok rahatlıyordum sadece ben değilim diyordum 9. günüm

canlarım çok sağolun evet kendiliğinden oldu daha 5 ay önce denemiştim tüp bebek olmamıştı ve borçlanmıştık borçlarımızı ödemeyi bekliyorduk yılbaşından sonra tekrar deniyecektik

Canim yaa rabbim isteyince veriyor iste kac gun gunun gecmisti peki??birde sizdeki sorun neydi olmamasinin daha once???

tebriklerrrrrrrr Allah tamamına erdirsin inşallah darısı tüm isteyenlerin başına olsun... Dilerim hiç sorunsuz kucağınıza alırsınız bu defa...:Saruboceq:

:teselli::teselli::teselli::teytey::nazar:Hayırlı olsun,gözün aydın canım inşallah sağ sağlim alırsın kucağına bebişini...

:nazar:tebrikler canım inşlh kandada çıkar allah yar ve yardımcın olsun:Saruboceq:

X