11 sene sonra hamileyim

çok sevindim canım,hayılrı olsun,Allahın işi işte ,inş bu sefer bebişin seninle olur canım.

tebrikler canım rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallahhh darısı bebek hasretiyle yanan bizlere nasip olsun inşallahhh

:dance:Aman 41 kere maşallah:nazar::nazar::nazar: Allah nazarlardan korusun tebrik ederim canım inşallah sağ sağlim kavuşursun meleğine hadi hayırlısı Rabbimm sevincinizi tamamına erdirsin kafanı hiç birşeye takma biliyosunki moral çok önemli.:CüvCüv::sm_cool:

yaaa çok sevındım masllah nazar degmesın isteyen herkese versın rabbım artık kendıne daha ozenlı bakıyorsundur :)yemene ıçmene çok dıkkat et hayırlı olsun

tebrik ederim arkadaşım Rabbim sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin
darısı tüm isteyen arkadaşlarımın başına inşallaha.s.

tebrik ederim
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

canlarım çok sağolun evet kendiliğinden oldu daha 5 ay önce denemiştim tüp bebek olmamıştı ve borçlanmıştık borçlarımızı ödemeyi bekliyorduk yılbaşından sonra tekrar deniyecektik

derin allah hayırlısı ile tamamına erdirsin inşallah bak allahım sana ne güzel nasip etmiş darısı olmayanların başına inşallah bende 2 yıllık evliyim ve 4+5 günlük hamişim sana tüm hamişlere hayırlı güzel günler dilerim senin adına çoook amaa çokk sevindim
:1hug:

tebrıkler canım ıns bu sefer kucaına alacaksın bebeısı allahım tum ısteyenlere versın ınsallahhhhhhhh

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s.

1381.jpg

ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemiyorum evet kızlar idrarda çıktı hamileliğim inş kandada iyi sonuç alırım. 11 senedir çok uğraştık 3 aşılama 2 tüp bebek 2 sefer kendiliğinden hamilelik ve hüsran inş bu sefer meleğim beni bırakmazhihoyyyt:nazar::teytey:

canımsın dualarım seninle seninle

cok tebrık ederım canım,kendıne cok ıyı bakman gerekıyor bundan sonra.Agır,yorucu ıslerden kacın,doya doya rahat bı sekılde yasa gebelıgını.11 sene sonunda rabbım melegını bahşetmiş sana cok dıkkat et annesı:)Demekkı Allahtan umut kesmemek gerekıyor darısı tum ısteyenlerın başına ınsallahhhh...

canım tebrik ederim...ne mutlu sana.. rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib eder inşallah...

canım tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

tebrikler canım bende hamileyim 3 gün önce öğrendim bende 2 kez tüpbebek ve aşılamalardan ve 5 yılın ardından hamileyim rabbime şükür

tebrıkler..
Rabbım kucagınıza almayı nasıp etsın a.s.

ne guzel
haıyrlı ugurlu olsun
saglıkla kucagınıza alırsınız ınsallah kaydirigubbakcemile5

X