11 sene sonra hamileyim

cnm süper ya bu haber. inş cnm hayırlısıyla allahım kucağına almayıda nasip etsin.

canların 6 haftalık gebeyim doktorum gözünaydın dedi harika bir duyguymuş allah hepinize göstersin hepinize çok çok teşekkür edrerim namazlarınızı kılın bol bol dua edinsporunuzu yapın benim yaptığım şeyler bunlardı

tebrikler canim allah kucagina almayi nasip etsin 11 yil dile kolay sabir edince muradini veriyormus ALLAH:CüvCüv:

aaa süper ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çoook sevindim böyle şeyler duyunca insan çok mutlu ve umutlu oluyor

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısı isteyenlerin başına.

canım tbrk ederim allah tamamına erdirsin inşallah rabbim büyük işte hiç ummadığımız zamanda geliyor bebişlerimiz inşallah kucağına aldığın günleride gösterir darısı isteyen herkezee:))

tebrikler allah tamamina erdirsin insallah
umarim bebegin sana sikica tutunur ve senin bu mutluligunu tamamina erdirir

canım çok çok tebrik ediyorum :))Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride gösterir işşallaahhh!Darısı diğer bebek hasreti çeken arkadaşlarımıza...

çok teşekkür ediyorum arkadaşlar hepinize dünden beri evimizde bayram havası esiyor tlf susmuyor gelen giden allah inş sonuna kadar hayırlısıyla devamını getirir bugün akşam keseyi görmeye gideceğiz. inşallah hayırlı haberlerle dönerim.

Sen kendine dikkat et .fazla yorma kendini.hatta hiç bişi yapma yat. Dinlen ayağa bile kalkma .aklım sende.inş. Ii haberlerle gelirsin

Abla harbi ben sana çok sewindim öle böle değil.kız canım çıktı ağlamaktan.nolur dikkatli ol.bide bişey sorcam yanlış anlama sayı sorunu vardıya karışım yada kür mü yaptın .yani nası düzeldi.bişi diimmi ben hala şoktayım.bana umut oldun

canım allah tamamına erdirsin
herşey güzel olacak

sağolun arkadaşlar gül beyazgülcüm benim eşimde hareket yavaşlığı sorunu vardı hiç bişey yapmadık canım allahtan brde ben spora gidiyordum kafamdan atmıştım yılbaşından sonra anca denerim diyordum tüp bebeği allah sanada vericek inş canım hiç üzülme ne olur ben senelerce hayatımı mahvediyordum hergün ağlıyordum yüce allahım inş sorunsuz geçiririm ağlama ne olur canım bende hala rüyadayım zannediyorum yaa

arkadaşlar 2 günd
üür beceremedim gebelik çizelgesini ne olur yardım edin bana yabancı dilim olmadığı için olmuyor

arkadaşlar şimdi doktordan geldim çok şükür keseyi gördük. haftayada kalp atışı için çağırdı.dr bile şok oldu. allah bütün isteyenlere versin inşallah

X