100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Ikinci günde spor seansimi basariyla tamamlamis bulunuyorum :) Bugün 7 dakika dayanabildim : )))
Anlatilana göre bu metod sayesinde vücut spor bittikten sonra 24 saate kadar yag yakiyomus.
Su an oturdugum yerde yag yaktigimi düsünmek bile güzel :KK76:

:nazar::nazar::nazar:100 Kilo ve Üzeri Birlikte Zayıflıyor 3.Etap Sonuç Listesi (25.09.2015-02.10.2015) :nazar::nazar::nazar:

candy_candy (112,6/112,8/+0,2/+%0,17)
carpediem55 (114,0/114,0/0/%0)
ekim2009 (96,8/97,9/+1,1/+%1,14)
esbur (109,6/109,1/0,5/%0,46)
fatmanurkaya(120,2/118,1/2,1/%1,75)
Melanie81 (112,6/112,0/0,6/%0,53)
sunshine78 (103,0/102,3/0,7/%0,68)

Genel Toplam (/768,8/768,3/0,5/%0,06)

Buyrun arkadaşlar listemiz :KK52:

Önemli Bilgi: Bu saatten sonra bildirim yapanlar önümüzdeki cuma tekrar bildirim yapmaları halinde listeye eklenecektir.
Eline sağlık canım

Kizlar ben biseyi anlamadim sanirim, sohbete burdan mi devam ediyoruz yeni bir baslikmi açilicak ?
Yenisi varsa göremedim kusura bakmayin.

Aksam yemegimi erken yedim bugün. Saat 1de sadece buyuk bir bardak sebze suyu içip bir kaç ceviz yedim, butun ogleden sonra kosusturmacayla geçti.
Aksam yemeginde biraz çoban salata, ispanakli pilav, 3 kare siyah çikolata yedim. Komsum degisik bir meyve getirmis memleketinden, ufak kirmizi, uzeri minik minik diken gibi. Mamalika dedi sanirsam ismine, güzel bisey. 1 kasede ondan yedim.
8-9 arasi bir de elma-zencefil suyu hazirlamayi dusunuyorum, bu oglen içemedim : )

Tabiiki sevinmelisin guzelim. Kaçamaklarin bir bedeli oldugunu biliyoruz hepimiz. Yaptigimiz kaçamak bu bedele degermi diye dusunmek lazim bence.
Sen bayrami sevdiklerinle kutladin, hos vakit geçirdin, simdi eminim guzel anilarin olmustur. 100 gram buna degmezmi ? :)
16 kilo vermissin, super bisey bu. 16 kilonun kutlamasiydi diye dusun, sadece ufak bir ara verdin ve simdi kaldigin yerden devam etmeye hazirsin.
Hem kaçamaklar olmazsa sonuna kadar zor dayaniriz, bozma moralini

canım ramazanı şerifin ilk günü 17 haziranda 137 7 başlamıştım şuana kadar toplam 19 kilo oldu aynen dediğin gibi bir ara bir kaçamaktı geçti bundan sonra kaldığim yerden devam

:nazar::nazar::nazar:100 Kilo ve Üzeri Birlikte Zayıflıyor 3.Etap Sonuç Listesi (25.09.2015-02.10.2015) :nazar::nazar::nazar:

candy_candy (112,6/112,8/+0,2/+%0,17)
carpediem55 (114,0/114,0/0/%0)
ekim2009 (96,8/97,9/+1,1/+%1,14)
esbur (109,6/109,1/0,5/%0,46)
fatmanurkaya(120,2/118,1/2,1/%1,75)
Melanie81 (112,6/112,0/0,6/%0,53)
sunshine78 (103,0/102,3/0,7/%0,68)

Genel Toplam (/768,8/768,3/0,5/%0,06)

Buyrun arkadaşlar listemiz :KK52:

Önemli Bilgi: Bu saatten sonra bildirim yapanlar önümüzdeki cuma tekrar bildirim yapmaları halinde listeye eklenecektir.

canım eline sağlık

Ikinci günde spor seansimi basariyla tamamlamis bulunuyorum :) Bugün 7 dakika dayanabildim : )))
Anlatilana göre bu metod sayesinde vücut spor bittikten sonra 24 saate kadar yag yakiyomus.
Su an oturdugum yerde yag yaktigimi düsünmek bile güzel :KK76:

her geçen gün birer ikişer dak sporu artırıyorsun kutlarım bu sporda yerde yapılan hareket varmı birde bisikletlemi yapılıyor

her geçen gün birer ikişer dak sporu artırıyorsun kutlarım bu sporda yerde yapılan hareket varmı birde bisikletlemi yapılıyor[/QUOTE]
Tesekkur ederim :) 15 dakikayla baslamak istiyodum, normalde 20 dk tavsiye ediliyo. Onun için artirmaya çalisiyorum, vucudum el verdigi surece. HIIT çalismasini sadece eliptik bisiklet uzerinde yapiyorum, ama baska bir spora da uygulanabilir. Internette çok örnekleri var. Onemli olan bir hizli bir yavas çalisarak metabolizmayi harekete geçirmek

DIKKAT DIKKAT
Hafta sonu geldi, 5 gunluk çabanizi 2 günde çarçur etmeyin lütfen !! Saldim çayira mevlam kayira yok, hafta sonu bile yediklerimize dikkat ediyoruz hanimlar :) Kaçamak olabilir ama sadece bir ögün, bütün hafta sonu degil :KK66:
Böyle konusuyorum ama bunlar benim içinde geçerli elbette, annemlerle beraber olucam bu hafta sonu. Malum aile ortami, hos sohbet uzayip giden aksam yemekleri.... Simdiden kendimi hazirlamaya çalisiyorum : ))

Aralıklı oruca bugün başladım akşam 7.30 dan sonra bugun öğle 12 ye kadar su ve şekersiz çay dışında birsey yemedim
12 de yağsız menemen 3 ince dilim ekmek çayla kahvaltı yaptım acıkırsam akşam üstü bir ara düşünüyorum aclık hissetmezsem yapmayacağım şimdilik iyi gidiyor

Aralıklı oruca bugün başladım akşam 7.30 dan sonra bugun öğle 12 ye kadar su ve şekersiz çay dışında birsey yemedim
12 de yağsız menemen 3 ince dilim ekmek çayla kahvaltı yaptım acıkırsam akşam üstü bir ara düşünüyorum aclık hissetmezsem yapmayacağım şimdilik iyi gidiyor

Tebrikler ! Mutlaka acikirsin, her ne kadar hesaplamak zorunda olmasak ta vucudun calisabilmek icin belli bir kaloriye ihtiyaci var. Bol bol su icmeyi ihmal etme toksinleri atmak icin.
Basaricaz biz bu isi ben inaniyorum sadece biraz zaman ve sabir :KK66:

çok az yemek doğru değil yağ yakan enzimlerin yüzde 75 azaltıyormuş ben de geçenlerde öğrendim

ilk öğün 14:00 civarı
1 yağda tüm yumurta yarı rafadan
domates salatalık ajur sivri biber
dereotu maydanoz semizotu limon sıktım üstüne
2 dilim hellim peyniri
1 çatal ezine peyniri
çeyreğin yarısı 8/1 simit
kayısı reçeli (kayısının çeyrek parçasını bir çatal yedim)
2 lokma kadar ekmek( yumurtanın rafadan kısmına bandım )

Anlatimina bayildim : ))
ben henuz dogru durust bir sey yiyemedim kizlar, butun gun disarda olucam saat 10 gibi evden ciktim. Yanima bir avuctan az ceviz ve findik almistim, simdilik acikmadim ama acikinca ne yapicam bilmiyorum. Uslu tarafim git bi manavdan meyve al ye diyo, huysuz tarafim sa git bi lokantaya ziyafet cek diyo : )) kararsiz kaldim

Anlatimina bayildim : ))
ben henuz dogru durust bir sey yiyemedim kizlar, butun gun disarda olucam saat 10 gibi evden ciktim. Yanima bir avuctan az ceviz ve findik almistim, simdilik acikmadim ama acikinca ne yapicam bilmiyorum. Uslu tarafim git bi manavdan meyve al ye diyo, huysuz tarafim sa git bi lokantaya ziyafet cek diyo : )) kararsiz kaldim
huysuz tarafındakini dinleme tuu kaka o seni kötü yola düşürmek isteyen kötü kalpli cadıdır o cadıı :)))
çok yoldan çıkma bari olmadı köfteciye git ekmeksiz salata köfte ye o kadar emek harcıyorsun zayi ziyan olmasın ama demii

Kizlar ben biseyi anlamadim sanirim, sohbete burdan mi devam ediyoruz yeni bir baslikmi açilicak ?
Yenisi varsa göremedim kusura bakmayin.

Aksam yemegimi erken yedim bugün. Saat 1de sadece buyuk bir bardak sebze suyu içip bir kaç ceviz yedim, butun ogleden sonra kosusturmacayla geçti.
Aksam yemeginde biraz çoban salata, ispanakli pilav, 3 kare siyah çikolata yedim. Komsum degisik bir meyve getirmis memleketinden, ufak kirmizi, uzeri minik minik diken gibi. Mamalika dedi sanirsam ismine, güzel bisey. 1 kasede ondan yedim.
8-9 arasi bir de elma-zencefil suyu hazirlamayi dusunuyorum, bu oglen içemedim : )

yok canım bu sayfadayız:KK19:

huysuz tarafındakini dinleme tuu kaka o seni kötü yola düşürmek isteyen kötü kalpli cadıdır o cadıı :)))
çok yoldan çıkma bari olmadı köfteciye git ekmeksiz salata köfte ye o kadar emek harcıyorsun zayi ziyan olmasın ama demii
Haahhaha, dinlemedim o kotu kalpli cadiyi : ))) butun gun dolanip durdum ve sadece yanimdaki cevizleri yedim. Birde su tabi. Tuhaf olarak acikmadim da.
Yalniz ben et yemedigim icin kofteci alternatifi benim icin gecerli degil tatlim. Disarda yemek kolay degil aslinda benim icin. Ama senin mesajini okuyunca canimda cekti, bende usenmedim vegan markete ugradim, vegan kiyma aldim : ) eve yetisebilirsem aksam yemegi icin yapicam, salatayla iyi gider : )

Haahhaha, dinlemedim o kotu kalpli cadiyi : ))) butun gun dolanip durdum ve sadece yanimdaki cevizleri yedim. Birde su tabi. Tuhaf olarak acikmadim da.
Yalniz ben et yemedigim icin kofteci alternatifi benim icin gecerli degil tatlim. Disarda yemek kolay degil aslinda benim icin. Ama senin mesajini okuyunca canimda cekti, bende usenmedim vegan markete ugradim, vegan kiyma aldim : ) eve yetisebilirsem aksam yemegi icin yapicam, salatayla iyi gider : )
kız asıl kötü kalpli cadı benmişiiimm:KK55:
vegan beslenen kadının aklına neler sokuyorum tu kaka bana:KK11:
vegan kıymanın neden yapıldığını merak ettim şimdi soya fasülyesinden mi acaba

Merhaba, adımı vermek istemiyorum. Kedili diyelim. 100 kg yum yaklaşık 50 gün önce doğum yaptım ( sezeryan) hamilelikten dolayı aldım bu kiloyu boyum 1.70. Bebeğime tek başına bakıyorum. Bir rahatsızlığımdan dolayı ilaç almak zorundayım o yüzden emziremiyorum yavrumu. Yarın başlıyorum diyete. Her gün yazarım yediklerimi. İnşallah başarılı olurum. :KK43:

Merhaba, adım Aslı 100 kg yum yaklaşık 50 gün önce doğum yaptım ( sezeryan) hamilelikten dolayı aldım bu kiloyu boyum 1.70. Bebeğime tek başına bakıyorum. Bir rahatsızlığımdan dolayı ilaç almak zorundayım o yüzden emziremiyorum yavrumu. Yarın başlıyorum diyete. Her gün yazarım yediklerimi. İnşallah başarılı olurum. :KK43:
allah bağışlasın yavrunu analı babalı büyümeyi nasip etsin
başarırsın tazee annecik bebiş 50 günlükken daha bedenin bile toparlanmamışken niyet etmişsin bir kere
kalsiyum ağırlıklı beslen sakın aç kalma daha bedenin kendine gelmedi

allah bağışlasın yavrunu analı babalı büyümeyi nasip etsin
başarırsın tazee annecik bebiş 50 günlükken daha bedenin bile toparlanmamışken niyet etmişsin bir kere
kalsiyum ağırlıklı beslen sakın aç kalma daha bedenin kendine gelmedi
İğrenç görünüyorum şuan. Haftada 1 banyo yapabiliyorum. Aynaya bile bakmıyorum mecbur kalmadıkça. :KK43:

X