%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

şimdiye kadar dayandım... 1 kaç saat daha dayansam iyi olacak... ben dayanamadım sabah tartıldım 600 gr gitmişti...

ozman dayanmaya çalış canım
bakalım kilo verebilicekmiyiz
ben pek umutlu değilim ama
oyle bi hafifleme falan yok bende

bende 700 gr vermişim benim için hiç iyi geçmedi ben zaten yediklerime dikkat ederek
haftada 1 veya daha üstünü verebiliyorum
bünyeden bünyeye farkediyo demekki

ben de bugün başladım çorbanın tadı çok güzel ben içine dereotu da doğradım azıcık
karabiber, pulbiber, kekik koydum. tuz atmadım.
ben bunun içine ceviz koyup yazın yapıyordum zaten.
o yüzden belki de çok hoşuma gitti.
insanı doyuruyor ama gözü aç kalıyor tabiki

arkadaşlar sizce de normal bir çorba pişirsek (tarhana, yeşil mercimek) ya da soğuk ayran aşı dediğimizden (yarma nohut ve ayran) 2 gün de 2 saat arayla sadece bu çorbayı içsek aynı sonuca ulaşmazmıyız. bence ulaşırız gibi geliyor. neticede ekmek falan yemediğimiz için 2 günde kilo kaybı gibi gçrülebilir. ama sonraki günler vücut fazlasını ister herhalde.

Ne kadar geriye gitmiş bu konu böyle.

2 ay aradan sonra 2. kez ayran detoksunu uyguluyorum.Geçenkinde 1,5 kg verdim.Bugün 2. günüm, sonuçları yarın yazarım...kaydirigubbakcemile2

bunu bende yapmayı düşünüyorum ama yağsız yoğurt bulamadım yaşadığım yerde.evde yarım yağlı süt var acaba onunla yoğurt yapsam olurmu?

merhaba ;

yine kk da üye olan hatta bu topicde de üye olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu detoks diyetini uyguladım. dün akşam sona erdi.. ben 2. gün çorbamın içine birazcıkda şehriye kattım :)

sabah tartıldım ve sadece sadece 1 kg gitmiş . . . çok canım sıkıldı ..üstelik deli gibi sabah akşam sporumu da yaptım. koşumu da platesimi de yaptım. ama 1 kg....

anlam veremiyorummmmm...ben birde şu kk da sayfa yanlarında falan da reklamı olan dr. erdal özün tavsiyesi olan hap var ya hani şu meyve üzüm olan tablet... ondanaldım bu ay. 90 tablet var içinde bitmek üzere.. ama hala tık yok ...millet diyet yapmadan 8-10 kg veriyor ben diyet + spor da yaptım hiç bir fark yok.

metabolizmam yavaş insülün direncim var bunları biliyorum. diyetisyene gitmiştim 3 ay o bile şok olmuştu... ama spro dene demişti ..eee yapıyorummmmmm tamam hafif daralma oldu falan ama kiloda hiç bir fark yok ...şöyle bana bu direnen vücudumu şok edecek bir diyet önerecek arkadaşım var mı ???
isve. diyetinde millet 12 kg falan veriyor ben 2 sene evel 5 kg vermiştim . bu sene de yarıda bıraktım tamamlayamadım haliyle tık yok .

yardımlarınızı acilen bekliyorum arkadaşlar....doktora gidecek zamanımda gücüm de kalmadı...

yardım yardım yardımmm
kilolu olduğum için de yumurtalarım gelişmiyor ve ANNE olamıyorum...tek isteğim bu nnolur yardım edin bana..

bunu bende yapmayı düşünüyorum ama yağsız yoğurt bulamadım yaşadığım yerde.evde yarım yağlı süt var acaba onunla yoğurt yapsam olurmu?

mavis81 cim artik yapmissindir bu diyeti belki ama ben yinede yazayim dedim.ben kendime marketten aldigim paket yarim yagli sutten yapiyorum yogurdumu.gayette guzel oluyor.hazir turk yogurduda geliyor buraya ama icinde krema var.yazik oluyor yogurt masum diyoruz ama hazir yogurtlar malesef okadar masum degil.tabi turkiyede bilmiyorum belki vardir.opuyorumnanaktan

ben sütaş ayran aldım. bol bol onunla 2 gün yeti 2 lt olanlardan aldım. hem daha hafif hem de benim için daha kolay oldu..çalıştığım için yoğrut ile uğraşamazdım . kavanoza çorba malzememi baharatlarıyla koydum. başka bir kaba da salatalık rendemi koydum. ayran şişemi de yanıma aldım. 2 saat arayla hepsini karıştırdım yedim ... tadı güzel lahana çorbası soan çorbası gibi iğrenç çorbalardan sonra bu harika ... ama ben sadece 1kg verdimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ne olur yardım edinnnnnnnnn

canim bende senin gibi cok gec kilo veriyorum,5 gunde 5 kilo diyetini yapiyorum simdi ama arkadaslar en az 3 kilo verirken ben 1 kiloyu zar zor veriyorum bu 3 haftam bakalim bu hafta ne olcak.insallah bi yolunu bulursun,tatlim.opuyorumnanaktan

delircem walla.... bir asit olsa döksem göbeğime yanlara göğüslerimeeeee
kavlasa cosssss diye tutsa asit oraları fazla olan etleri yağları eritse kopsa kanamadan atıp götürseeeee
o derece bunaldım

benim ilk günüm..kahvaltım harika geçti..
çorbanın tadı çok güzel...tehlikeli veya yanlış bişey oldugunu düşünmüyorum ...tadı çok güzel , hazır ayranla yaptım ben..nane de kattım içine tadını çok sevdim..

supersınız arkadaslar bu dıyet ıle kesın kılo verılıyor ancak su var kılonuz 50kusurlerde ıse bu zor 1 kg oluyor vucut dırenıyor cunku :)))

arkadaslar bu dıyetı yapmak ısteyen varsa bırlıkte yapalım mı
ay nereye gıttınız kızlar ya
bırı yok mu huuu

arkadaslar bu dıyetı yapmak ısteyen varsa bırlıkte yapalım mı
ay nereye gıttınız kızlar ya
bırı yok mu huuu

ben varım:roflol:bende yapmıştım bunu gecen yaz.1,5 kg gitmişti.tekrar yapmayı düşünüyorum da ne zaman onu bilmiyorum:)beraber başlayalım istersen:)

Selam kizlar,
yazilanlarin bir kismini okudum ve yarin denemeye karar verdim, Bazi sorularim cevaplarsaniz sevinirim. sarmisak koyabiliyormuyuz aceba, kahve tamamen mi yasak ve cay, birde bu dieti 1 hafta yapabilirmiyiz? belki daha cokkilo veririz. :)

X