10 kişilik Hacet grubu

Ya konu dua olunca çok güzel pozitif düşünüyorum mesela bu listede aksilikler çıktı diyorum şeytan çatlıyor bizim kafamızı karıştırıyor eeee çatlamasında napsın genç nesili böyle iştahlı görünce😆😆😆

Allah tırnaklarına zarar vermesin sinir hastası olacaz 🤣ama inşallah değecek salih saliha evlat olsunlar
Büyüseler de rahatlasak diye hiç ummayın valla büyüyünce daha zor..Benim çocuklarım çok şükür asi değiller ama yinede zor ..Biri 18 biri 13 yaşında ..Bebekliklerini özlüyorum...
Rabbim her isteyene hayırlı gönlüne göre eş evlilik versin evlat isteyene sağlıklı imanlı evlat versin.En başta sağlık huzur , rahat vicdan versin..

Büyüseler de rahatlasak diye hiç ummayın valla büyüyünce daha zor..Benim çocuklarım çok şükür asi değiller ama yinede zor ..Biri 18 biri 13 yaşında ..Bebekliklerini özlüyorum...
Rabbim her isteyene hayırlı gönlüne göre eş evlilik versin evlat isteyene sağlıklı imanlı evlat versin.En başta sağlık huzur , rahat vicdan versin..
Amin canım aynen öyle🙏🌸

Okudum Kızlar Allah kabul etsin fakat bir sorum var ihlas okurken her seferin de besmele çekilmelimi ? Fatiha da hep çektim besmele ihlasta sadece ilk başladığım da çektim ?

X