Makyaj Ürünleri 10. Hint Makyaji Yarismasi...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hint makyaji: Acik anket ve süreniz 5 Gün.. basarilar..

• Ankete Katılan
    341
  • Anket Kapalı .
seçmek zor oldu hepsi birbirinden başarılı güzel makyajlar 4 numaraya verdim bayağı düşündükten sonra...hayırlısı olsun...

hepsi çok güzel olmuş,ellerinize emeğinize sağlıka.s.kaydirigubbakcemile3zemuszemus
ama en güzel benimki olmuş:roflol::roflol:
şaka bi yana aşkitom bak ne kadar sevildiğini bil senin için neler yapıyomsırnaşık şeybak senin için rekor katılım oldu,aşkito bizi diskoya götür heyoooooo:lepi:

hepsi çok güzel olmuş,ellerinize emeğinize sağlıka.s.kaydirigubbakcemile3zemuszemus
ama en güzel benimki olmuş:roflol::roflol:
şaka bi yana aşkitom bak ne kadar sevildiğini bil senin için neler yapıyomsırnaşık şeybak senin için rekor katılım oldu,aşkito bizi diskoya götür heyoooooo:lepi:

alemsin eline sağlık cnm .. herkesin eline sağlık ama bazıları sadece göz bazıları yüz de koymuş.. çok fark oluşuyor bence .. :eek:lmaz:

aşkito başta olmak üzere her birinizi teker teker alkışlıyorum alkisalkisalkis
fevkalade kızlar süpersiniz.hadi bakalım şampiyon belli 2.yi beklıyoruzkaydirigubbakcemile5

Allahım mükemmelrr yaa çok beğendim. Bazılarını beğenmedim ama. Aslında beğendimde güzellerin yanında biraz sönük kalmış sanki :p

evet süper geçiyor oylama amaa halaa kim birinci ben anlamadım:roflol:

upt70801.jpg

uoh70402.jpg

ASLINDA HİNT MAKYAJI DEĞİL AMA, SÖYLEMEDEN GEÇEMİYCEM NE HOŞ BİR GÖZ VE MAKYAJ BU YAAA...VALLA ÇOK BEĞENDİM:hulya:

Hepsi güzel ama eğer konu hint makyajıysa ben 7 derim.Renk,yoğunluk ve stil tam hint esintisi...

BURDADA GÖZLERİN İFADESİ VE MAKYAJIN SADELİĞİ DİKKAT ÇEKİYOR ......

SANIRIM OY KULLANMAK İÇİN ACELE ETMİŞİM KEŞKE BİRAZ DAHA İNCELESEYMİŞİM MESELA BU BAYAĞI FARKLI DİĞERLERİNDEN TÜH YAAA......OLDUKÇA KALİTELİ BİR MAKYAJ VE TARZ OLMUŞ:eek:

EN GÜZEL SARIŞIN MAKYAJI OLSA KESİN BİRİNCİYDİ BU ARKADAŞ...

Oyumu kullandım ben de kızlar

Çok kararsız kaldım ama bu sefer çok beğendiğim makyajlar oldu.

Bu oyladığım makyajda tr den gelin giden sonradan olma hintli olur olsa olsa :)))) ama ben beğendim ve oyumu kullandım

X