Makyaj Ürünleri 10. Hint Makyaji Yarismasi...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hint makyaji: Acik anket ve süreniz 5 Gün.. basarilar..

• Ankete Katılan
    341
  • Anket Kapalı .
hilmişim çok uğraştın ama değmiş çok katılım olmuş keşkee bende katılabılseydımm ama olmadı şekerım bıdahakı yarışmana ınşalahh..
hepsı bırbırınden güzelll özlellıkle tanııdğım arkşlar nekadar güzel makyaj yapıyormuşsunuz kızla<r yaa bıde beceremem neyım derdınızz..ne güzleolmuşsunuzzz çok kararsız kaldım secımde ve seçtımmm hadı hayırlısı:)

askitom süper ya..çok uğraştın ama katılım çok fazla olmuş..herkesi tebrik ederim.

bende kullandım oyumu:)))) hepsi çok güzel ama 7 numaraya bakınca direkt bir hintli kız görmüş gibi oldum...

artık makyajından mı yoksa normalde de benziyor mu yüz yapısı bilemiyorum:)))
ama çok başarılı, aferin sana kuşumvereliniortak

maşallaaahhh süpersinizzz:asigim:
arada çok kaldım ama en çok 5 nomeroyu beğendimm opuyorumnanaktan

ben de oyumu 7 ye verediiimmm gittiii

fakat dönüp dönüp baktığım aşırı beğendiğim bir makyaj vardı 15 numara seni canı gönülden tebrik ederim manyak olmuşsun

sana vermediğim için üzgünüm bunun nedeni arap makyajına daha çok benzemesi sadece.. hint hatununu 7 de çok fazla gördüm...

ama en beğendiğin makyaj dersen kesinlikle seninkidir... öperimmm

ayy süpersiniz valla 7-14-16 yı çok begendim ..

16.numarayı unutulmaz dizisindeki eda ya benzettim gözleride çok güzelmiş maşallah kaydirigubbakcemile3

oyumu 16. numara verdim

ayy süpersiniz valla 7-14-16 yı çok begendim ..

16.numarayı unutulmaz dizisindeki eda ya benzettim gözleride çok güzelmiş maşallah kaydirigubbakcemile3

oyumu 16. numara verdim

kiz dikkatli bakinca esasdan o kisa acaip benziyo ha ilk resimde

butun makyajlar super olmus:) benimki baska tabi kaydirigubbakcemile3 tebrik ediyorum arkadasları cok begendim

anneme sectirdim..

herkesin emegine saglik.. hepiniz birbirinden güzel yapmissiniz makyaji..

beni kirmayip katilanlara cook tesekkür ediyorum.. a.s.

su yarim yüz yasaktir kuralina herkez uymamis ama kanimca bende ilk okumamisim resimleri cektim sonrasinda görünce ona göre ayarladim resmi, herhalde bazilarida ben gibi görmedi

evet bende yarım yüz diye örtü kullanmakta bile kararsız kaldım.ve kullanmadım.sonuçta sadece göz deniyor diye. neyse artık..

oyum 7 numaraya gurban olsunnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan ya harbiden hepside birbirinden guzel aslinda.. herkesin emegine saglik.. ama 7 numara birebir hint gacisi olmus walla kaydirigubbakcemile3

katılanların hepsi uğraşmış emek vermiş ...ama çoğu hint makyajından çok arap makyajı ağırlıklı
olmuş biraz karışmış diyebilirim...ama en çok işde bu dediğim hint kadınına benzeyen 7 numara ...tebrik ederim...

X