Makyaj Ürünleri 10. Hint Makyaji Yarismasi...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hint makyaji: Acik anket ve süreniz 5 Gün.. basarilar..

• Ankete Katılan
    341
  • Anket Kapalı .
üzülme aşkitomm düzeltirler yarın..
katılan herkesin ellerine sağlık... bunlar nasıl kaş göz aman yarabbim.. bu kadar iyi olcağını düşünmemiştim açıkçası.. iyki katılmamışım:) makyaj yaptım ama resimler kötü çıktığı için göndermedim:) ama bi kaç favorim var.. özellikle bir kişi varki emin değilim ama tanıdığım biri sanırım çok çok beğendim.. yani bakışlarındaki masumiyet ışıltı çok hoşuma gitti.. sanırım oyumu ona vericem:) haa bide bi kişinin gözlerine hastayım başka yarışmada da görmüştüm o gözleri... ama haksızlık yapıyo gibi hissediyorum kendimi böyle yazınca.. katılan herkes gerçekten çok başarılı ve çok güzel.. kim birinci olursa olsun diğerlerine haksızlık olucak... keşke hepiniz birinci olabilseniz...

tskler Hülya :)

ben oy vermicem yha.. anneme sorcam o versin benimmm yerimee..
ben kiyamiyorum kimseye..

Bu arada o kadar beğendim ki makyajları..Hepiniz ayrı güzelsiniz..Oyumu kullanacağım anket düzenlenince:))
Kolay gelsin, iyi geceler fıstıklara.s.

katılım çok olunca seçmesi de zor oldu. makyajı tamamlayan ve makyajı daha göze gösteren aksesuarlardır düşüncesindeyim. yerimseniben çok güzel makyajlar var elinize sağlık. kaydirigubbakcemile5

bide artık nicke gerek yok, saklanmasına da gerek yok, gözünden tanırım ben adamı olduk :roflol: :roflol:

katılım çok olunca seçmesi de zor oldu. makyajı tamamlayan makyajı daha göze gösteren aksesuarlardır düşüncesindeyim. yerimseniben çok güzel makyajlar var elinize sağlık. kaydirigubbakcemile5

bide artık nicke gerek yok, saklanmasına da gerek yok, gözünden tanırım ben adamı olduk :roflol: :roflol:

ben de cicişime katılıyorum aksesuar bambaşka yapıyor şekerpareler

mesela 7 numaralı yarışmacı aksesuarı sonuna kadar kullanmış ve çok güzel olmuş...

ama yarışmadan önce yarım veya tam yüz yasak dendiği için ben sürmelinin yaptığı gibi tek göz anladım şekerler.. böyle başımın gözden yukarı yarısını alacak şekilde düşünmemiştim. sonuçta boyuna yarım yasaksa enine de yasak diye düşünerekten cüğerlerim...

gerçekten rekor kırılmış aşktiom çok katılım var

ben de karar veremedim 7 yü çok beğendim

ama bi tanesi vaaar durup durup bakıyorum ona yaaaaaaa

sanırsam ona verecem

ne kadar çok katılım olmuşşş.ne yetekli bayanlar varmış aramızda maşallah diyorum katılan herkese:nazar: zor bi seçim olucakkk:1rolleyes:

[ı] ayyy süper olmuş hepside ..bende 6 ya karar verdim yada 5 yok yok 10....ama tamam tamam 6 her şeyiylw hint makyajı o olsun[/ı]

Acik konusmak gerekirse kizlar burda aksesuara degil makyaja bakmaliyiz.. Çünkü cogumuz buldugumuz takiyi kafamizdan asagiya sallandirdik. Incik boncuk cincik ne varsa hatta bazilarimiz bulamadik bile. Eee durum boyle olunca makyaja bakarak oy wermek en mantiklisi diye dusunuyorum. Ben sahsen hint makyajinda iddiali degilim zaten oy alirsam sewinecegim hehe:) Bir kaç arkadasimiz arap makyaji ile hint makyajini karistirmis. Hint makyaji daha cok eyelinerla oluyor. Arap makyajida simsiyah gozkalemleriyle kopkoyu renkler kullaniliyor.

Bu arada bir arkadasin makyajini cok begendimm. Oyumu anket acilinca werecegim. Herkese basarilar.

sana katılıyorum canım önemli olan makyaj...elbette takısız hint makyajı olmaz ama takı güzel olupta makyaj baştan sağma olursada heralde haksız bir oylama olurdu bu.....herkeze başarılar iyi olan kazansınhihoyyyt
benim fotonunda en büyük eksiği flaşsız olması sanırım makinanın şarzı bitmiştide:roflol:

Hepside çok başarılı arkadaşlar,ellerinize sağlıkopuyorumnanaktan
ama oyumu kullanınca,siz zaten kullanmışsınız diyor,ama ben kullanmadım:gitme:

Ay vallahi ne edeceğimi şaşırdım. Kime oy versem bilemedim. :sm_confused:

Yarışmacılardan ikisini tanıdım, heleki biri eşşek gözlü söylerim her zaman çok güzel gözleri var diye.:asigim:

Henüz karar veremedim, nasıl olsa vaktim var.:nazar:

süper bir katılım olmuş tebrikler aşkitoooooooooo ve katılan arkadaşlar .hepsi birbiirnden güzel.....................herkesin ellerine sağık benim de vaktim olsaydı ben de çok istiyordum ama kısmet olmadı başka sefere inşallah
5 ve 7 arasında kaldım ama 7 tam bir hint kadını olmuş kendi de andırıyor süper olmuşşşşşşşşşşşşşşş
oyladım 7 ye
:eek:

vallah bayildim bayildimmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

Hepsi birbirinden güzel,ama ben oyumu 4. yarismaciya verdim.. makyajin harika olmasindan ziyade gözlerindeki ifadesine bittim opuyorumnanaktan

bugun hastayim okula gitmedim evde kaldim sansimdan gormus oldum
bende oyumu kullandim gercekten guzel makyajlar olmus
askitosun dedigin gibi 20 olmus bile ,hakeden kazansin
ama sunuda belirteyim ,hint makyagi tek goz makyajiyla olmuyo ,onu aksesvarlari tamamlamasi gerekiyo ,adi ustunde hint makyaji kimse ozel bisey aldigini zannetmiyorum evde ne varsa kullanilabilinirdi, mesela bi kolyeyi alnizina sarkitin tamam oldu demek
herkesin ellerine saglik supersiniz

Makyajlar gayet güzel olmuş, gözler çook güzel...
Ama naçizane düşüncem çoğunun hint makyajına benzememesi...
Bu sebeple ben oyumu 7 numaraya verdim..
Hadi herkese hayırlı olsun...:teytey:

X