10 günde sadece 700 gr mı ?? :(((

cnm sakın ümidini kaybetme,yediklerine dikkat etmeye devam et.kilo verme bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor.sonra dan hızlanabilir kilo vermen.bak ben neredeyse iki aydır doğru dürüst yemek yiyemiyordum 4 kilo vermişim.ama benim ki zayıflamak için değildi.açtım resmen yiyemediğim için ağlıyordum.stres yapma bir de kilo vermeni yavaşlatıyormuş diye duydum.

stres falan yok ki . gayet rahattım.

hiç beyaz ekmek yemiyorum. eskiden bursumun 200 lirasını markete verirdim artık yok. dışardan yemek sipariş vermiyorum. dün sadece kaçamak yaptım sevgilimle buluştuğum için

Spor yapıyorsun biraz proteini arttir. Abur cubur yiyorsan onları muhakkak kes. Yeşillik meyve sebze ye en önemlisi aksam 6dan sonra hiç bişey yeme. Çayı kahveyi şekersiz iç. Emin ol amacına ulasirsin. Aaa bide tuzu çok kullanma. Vücuttaki suyu tutup ödeme sebep oluyor.

Spor yapıyorsun biraz proteini arttir. Abur cubur yiyorsan onları muhakkak kes. Yeşillik meyve sebze ye en önemlisi aksam 6dan sonra hiç bişey yeme. Çayı kahveyi şekersiz iç. Emin ol amacına ulasirsin. Aaa bide tuzu çok kullanma. Vücuttaki suyu tutup ödeme sebep oluyor.

şeker yok zaten. tuz da yok. yarın adet günüm belki şişlık de olabilir. bundan sonra daha sıkı yapacağım. kaçamak olmadan.

Bir bayanda 1.73 boy ve 80 kilo dusunemedim bayana gore cok uzun geldi benim gordugum 1.68 en fazla at gibi diyesize derler ( iltifat ettim )

vücudun tepki verme süresi geç olabilir
bir bakarsın birden hooop vermişsin
bekle ve gör :)
çeşitli kürlerle destekle diyetini vücut kilo vermemek için direnç gösterebilir
yeşilçay, hibisküs, zencefil gibi bitkilerle metabolizmanı hızlandırabilirsin

hahah :) allah razı olsun ağlıyodum güldürdünüz beni. kemikli bi yapım var gören 80 demez .

Neden agliyorsunuz valla ben olsam sevinirim oyle boy pos endam manken edasi bende olsa yani bilemiyom salina salina dolaşırim tabi biraz kilo verince daha iyi olabilir ben hep cılız yani cocuk gibi olduguma sizin gibi kadinlari begeniyorum :)
not: erkek degilim :KK66:

Valla arkadasim sen buraya ta siye almaya degilde" veremiyorsun sen bosver ye gitsin" desinler diye konu acmis gibisin... ben sende pes etmeye ramak kalmis bir kiz goruyorum... bende 86 klodan 63 kloya dustum ...ama bi donem oldu 1 gr dahi veremedim ... tam 3 hafta tarti 70 gosterdi 69.9 gorsem havaya ucacaktim... neyse demek istedigim pes etme sık disini

merhaba , 19 yaşındayım. 1.73 boyum ve kilom 80 di sağlıklı beslenmeye başladığımda. eski hayat tarzıma göre karşılaştığımda artık daha az yiyorum. sadece 1 gün kaçamak yaptım. spor da yapıyorum bugün tartıya çıktım ilk kez. 700 gr gitmiş sadece. gerçekten moralim çok bozuk. bırakasım var her şeyi.... aranızda böyle olup da başaran var mı ? bu arada d vitamini eksikliğim var. normalde en az 30 olması gerekirken ben de 3. bunun etkisi olabilir mi
Yavaş zayıflamanız kalıcı zayıflığa erişmeniz için hızlı kilo kaybı çabuk giden kiloların davetiyesi :KK49:

Neden agliyorsunuz valla ben olsam sevinirim oyle boy pos endam manken edasi bende olsa yani bilemiyom salina salina dolaşırim tabi biraz kilo verince daha iyi olabilir ben hep cılız yani cocuk gibi olduguma sizin gibi kadinlari begeniyorum :)
not: erkek degilim :KK66:

çok çok teşekkür ederim :) Allah razı olsun sizden. o kadar moralim bozuktu ki. yorumunuz çok içten geldi desteğe ihtiyacım vardı :KK61:

Valla arkadasim sen buraya ta siye almaya degilde" veremiyorsun sen bosver ye gitsin" desinler diye konu acmis gibisin... ben sende pes etmeye ramak kalmis bir kiz goruyorum... bende 86 klodan 63 kloya dustum ...ama bi donem oldu 1 gr dahi veremedim ... tam 3 hafta tarti 70 gosterdi 69.9 gorsem havaya ucacaktim... neyse demek istedigim pes etme sık disini
gerçekten öyle pes etmek gibi bir düşüncem yok. en sonda 5 te yemeğimi yedim az önce yeşil çayımı içtim. yesem şimdiye yerdim. çok üzgünüm hatta oturdum bir de ağladım yarım saat. sanki sonsuza kadar kilo alacakmışım gibi düşündüm :KK43: te Allahım

Cok odem atman gerekiyorken gercekten az vermissin.
Kilona gore 10 gunde 1.5 2 kilo gitmesi gerekirdi normalde
Tabiiki d vitamininin etkisi var
Eczaneden D-vit ampul al. 2 lira tanesi
Eczaci verirken sikinti cikariyor ben butun eczaneleri gezip bi torba topluyorum
Uc dort gunde bir yemek kasigina kir ustune zeytin yagi damlat ic

peki siz ne kadar sürede verdiniz?

Eczaci verirken sikinti cikariyor ben butun eczaneleri gezip bi torba topluyorum

şu an ilacım var sabah tok karnına on damla. 10 günde 3 defa içtim sadece ihmal ettim ama yarından itibaren düzenli içeceğim. sağolun bilmiyordum ben . neden zeytinyağı peki?

vücudun tepki verme süresi geç olabilir
bir bakarsın birden hooop vermişsin
bekle ve gör :)
çeşitli kürlerle destekle diyetini vücut kilo vermemek için direnç gösterebilir
yeşilçay, hibisküs, zencefil gibi bitkilerle metabolizmanı hızlandırabilirsin
bakalım yeşil çay ve kiraz sapı içiyorum ama pek düzenli değildi artık daha sıkı sarılacağım inat ettim

bir de yarın adet günüm daha çok ödem toplamış olabilirim

şu an ilacım var sabah tok karnına on damla. 10 günde 3 defa içtim sadece ihmal ettim ama yarından itibaren düzenli içeceğim. sağolun bilmiyordum ben . neden zeytinyağı peki?
Ben de ilk damla aliyordum ama ampulun vucuda gecmesi daha hizli oluyor
Canim d vitamini yagsiz alinirsa bir ise yaramiyor zeytin yagi da en yararli yag o yuzden tavsiye ettim
ustteki mesajda gordum regl tarihin yaklasmis
Bosuna sıktın canini
Suan sislikten dolayi en az 1kilo fazla cikiyorsun tartida
Reglden tahmini 5-6 gun once ve 5-6 gun sonra tartilma bosuna motivasyonun duser

X