Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

ya bi dk ya ben hiç bişey anlamadım nasıl yani müzükle göğüs nasıl büyür?bukadar kolaymı.bende telefonuma indirip dinlesem büyücekmi yani. Aç karna mı tok karna mı dinlicezz??

ya bi dk ya ben hiç bişey anlamadım nasıl yani müzükle göğüs nasıl büyür?bukadar kolaymı.bende telefonuma indirip dinlesem büyücekmi yani. Aç karna mı tok karna mı dinlicezz??

cnm sadece 3 cm lık etkısı var fazlası degıl ve herkesede etkı etmıyo bazısına edıyo bazısına etmıyo yanı ac tok farketmez ılac mı bu yanı

kızlar yaa ben başlamak istiyorum ama bi arkadaş bu yorumu yapmış siz ne diyorsunuz olabilirmiki?

ben bir çok ürün denedim ama 1 ay sonrasında hep sıkıldım şuanda themra diye bi yağ kullanıorum daha öncede denemiştim hafif dolgunluk verdi o müziğide dinliorum yağıda sürüyorum bakalım nolcak :) gelişmleri yazarım olursaki inş.... :18:

cnm bu thmera adlı yagı nerden bulabiliriz

kızlar yaa ben başlamak istiyorum ama bi arkadaş bu yorumu yapmış siz ne diyorsunuz olabilirmiki?

ben oyle dusunmuyorum cnm 20 gun dınledım duzenlı ılk on gunde etkısını gordum sonra olmadı etkısı oyle bebek aglama sesı falanda duymadım hıc gıtar sesı dınler gıbı dınledım yanı ne kabus gordum ne bısey bu uyduruk sıradan bı ınsanın ıcadı olsa tamam dıycem de sonucda basıt bısey degıl doktor ıcadı labratuvar ortamında yapılmıs denenmıs bısey yanı ama yınede sen bılırsın cnm

Son düzenleme:
ben de dinliorum ama çocuklara daha bi kanım kaynıo vala en iyisi silikon kızlar bunlar istenilen sonucu vericeğini hiç sanmıorum

tam bana göre masaj yok uğraşma yok sdce dinle
ama bn bunu telefonuma nası aktarabilirim kızlar ??

korkuyorm ben o sesten ya acayip bşyy ürperiyorm amanasl indireblrz acaba yaa teldn dnlesk iyi olur???

kızlar tibetin gençlik pınarı hareketi varmış 5hareket bunları yaparak büyütenler oluymuş siz duydunuzmu!

evet canım bende senin gibi düşündüm ama yine de bi acaba oluştu. bende düzenli yapabileceğim en kısa zamanda başlıcam inş. sağol cevabın için:86:

kızlar tibetin gençlik pınarı hareketi varmış 5hareket bunları yaparak büyütenler oluymuş siz duydunuzmu!
evet bende duydum canım nasılkı acaba bıde onu denesek belkı fayda eder

evet canım bende senin gibi düşündüm ama yine de bi acaba oluştu. bende düzenli yapabileceğim en kısa zamanda başlıcam inş. sağol cevabın için:86:

onemlı degıl cnm duzenlı dınle umarım sende de etkı eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…