10 gün icinde 2.5 kg verecegim......sizlede yediklerimi ve kilo hergün paylasacagim

günaydinnn

kilom 61.400 kg 200 gram daha gitti :KK62::KK66::KK66:ama bir iki güne yine bir duraklama yasayabilirim sanirim

sirkeli suyumu ictim birazdan kahvalti yapicam

dünkü menüm

sabah 1 pohaca kahve

ara bir muz

ögle
pilav ,kanat 4 tane :kk77:

aksam kepek ekmegim bitmisdi marketlerde kapaniyor cumartesi 6 da
1 avuc ici kadar beyaz ekmek icine diyet yag ve kornison tursu

1 kitkat
1 kinderbueno :78:

2 bardak ece form cay
1 bardak yesil cay
1 bardak isirgan otu cayi
9 bardak su

bugün kizlar annemdeydim,diyet miyet kalmadi

bugünkü menüm

sabah
kahve
1 peynirli ekmek arasi avuc ici kadar

ögle
patesli kanat ama türlüsü
1-2 kasik pilav

ara ögün
1 tabak sarma
2-3 kasik sulu köfte
3-4 adet arnavut cigeri
kitkat
cikolatali bisküvi
kahve
cay

1 fincan yesil cay
1 fincan ece form cay
8 bardak su

cok abartim bugün coook:KK59:

bugün kizlar annemdeydim,diyet miyet kalmadi

bugünkü menüm

sabah
kahve
1 peynirli ekmek arasi avuc ici kadar

ögle
patesli kanat ama türlüsü
1-2 kasik pilav

ara ögün
1 tabak sarma
2-3 kasik sulu köfte
3-4 adet arnavut cigeri
kitkat
cikolatali bisküvi
kahve
cay

1 fincan yesil cay
1 fincan ece form cay
8 bardak su

cok abartim bugün coook:KK59:
canım ben öyle abartılıcak bişey görmedim iyi iyi afiyet olsun:)) ben bugün regl oldum hiç yazmıyayım yediklerimi görsen abartmak neymiş anlardın:KK60::KK60::KK59::KK59:

Son düzenleme:
günaydin

kilom 61.500 kg 100 + dayim:KK59:

sabah
disarda kahvalti
kahve

birazdan ece form cayimi icicem

Son düzenleme:
canım ben öyle abartılıcak bişey görmedim iyi iyi afiyet olsun:)) ben bugün regl oldum hiç yazmıyayım yediklerimi görsen abartmak neymiş anlardın:KK60::KK60::KK59::KK59:

:KK1:öyle mi dersin ,bende yakin zamanda olucam insallah bakalim ben nasil abarticam:KK1:

günaydinnnn

kilom 61.300 kg

bugün tam 2 hafta oldu 1800 kg verdim,belki biraz az ama napalim gitsinde varsin yavas yavas gitsin

meraba zuzum bisi sorucaktim spor yapiyormusun duzenli veya egzersiz ? yapiyorsan haftada kac gun ve uzunluklari nelerdir paylasirmisn =)

spor günde 10 dakka ya yakin dans ediyorum,50-100 arasi mekik cekiyorum birde baska bisey yapmiyorum

peki vucutta sarkmalar oluyormu herkes duzenli spor yapmazsan sarkicaigini soyluyor? birde lahana yagi surup strecliyomusun kendini dans ederken yada mekik cekerken?

merhaba zuzumcuğum ben de topiğini bugün keşfettim hayırlı uğurlu ve de bol ziyaretçili olması dileğiyle canım .:KK71:
Bana da yer var mı bu topikte? :KK16:

sagol farmasi...suan duraklamadayim...ama diyete devam ediyorum yani durmak yok:KK1:

iyi akşamlar zuzum nasıl gidiyor ben bu akşam karar verdim daha sıkı yapıcam diyetimi:KK4: çok fena sinir oldum kendime 59 olmuşum 3 mil lesli yaptım 1 fincan beşli çay bir fincanda nane limon içtim (boğazlarım şişte ) hadi bakalım beraber kilo verelim inşallah:KK16:

regl de oldugum icin suan artidayim.reglim bitsin tartilip yine yazmaya devam edecegim,su günlerde biraz kacamak oldu malesef cikolata felan:KK59:

regl de oldugum icin suan artidayim.reglim bitsin tartilip yine yazmaya devam edecegim,su günlerde biraz kacamak oldu malesef cikolata felan:KK59:
hayırlı pazarlar zuzum:KK16: regl olduğunda da dikkat edersen bittikten sonra bi bakıyosun kilo vermişsin ozaman süper oluyor:KK62:

merhaba arkadaşlar bende sizler gibi kilo vermek istiyorum.24 yaşındayım 8ay önce evlendim ve hayatımda hiç görmediğim kiloya ulaştım maalesef:KK43: boyum 170 kilom 71, evlenmeden önce 57-60 arası gidip geliyordum görüntü olarak güzeldim ama ozamanda 55 olayım diye uğraşıyordum..şimdi ise ahh bi 60 olsam diye bakıyorum.1haftadır sıkı bir diyete başladım hergün 1saat yürüyorumda inş. yakın zamanda sonuca ulaşabilirim.birbirimizi motive edelim :KK59:

X