10. ayda tutturduk bebeğimiz geliyor

hayır canım değilim maalesef bende istiyorum yaklaşık 5-6 aydır korunmuyoruz ama olmadı daha kısmet işte allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin regl den 3 gün geçti bende umutlandım test yaptım sonrada regl oldum ne yazıkki sonuç yine hüsran oldu anlayacağın senağlama

ben bu konuda çok yıpranmıştım kayınvalidem falcıya gitmiş benim için tüpleri tıkalı demiş allahım ne kadar sorun yaptım kendime kadın iki de bir diyordu beni çok üzdüler ama allah büyük bak sabret olacaktır zamanını bekliyordun herkes hamile kalıyor sen niye kalamıyacaksın bence üzülme şimdiki hayatının tadını çıkar üzülme olacaktır bak sende benim gibi iyi düşün iyi olsun

tşk ederim canım inş. dediğin gibi olur güzel temennin için sağolasın beklemek çok zor rabbim olmayanlara sabır versin Şeniz

canım benimde tam 10, ayım.dilerim benimde hüsrana uğramayan son ayım olur.allah kucağına almayı nasip etsin.tebrik ederim.

tebrikler Allah sağlıkla kucaklamak nasip etsin darısı da başıma olsun

hayırlısı olsun ,allah kucağına almayı nasip etsin,
bende 10 aydan sonra hamileyimmmmm,adem günümde lekelenme sonucu idrar testinde öğrendim,hemen ardından kan testi yaptırdım
kan testim 486 çıktı,kan testleri ile ilgili bilgisi olan varsa yorumlayabilirmi?
dr uma perşembe gidebilicem,

çok tşk darısı başınıza
kan tahlilinde 486 değerin kaç haftaya tekabül ettiğini bilen varmı?
çatlıycam meraktan :)

X