10.000 ihlas dilek için okumaya ne dersiniz kızlar hergun bi kişiye

Biraz daha bekliyelim belki katılan arkadaşlar olur ona göre başlariz ilk arkadaşımızla sayıdan düşeriz isterseniz

Kızlar nasıl yapalım günlük belli bi sayımı istersiniz yoksa sayıdan mi düşelim arkadaşların niyetine

Hiç farketmez canım. Çoğunluk nasıl derse uyarım. Sadece bir liste olsa kime okuduğumuzu bilip niyetimizi ona göre yaparsak daha güzel olur. Yoksa herkes kendi niyetine okuyacaksa buradan okumanın anlamı kalmaz hepimiz kendimize okuruz.

Listeyi paylaşıp sizi etiketliyecem

Kızlar 15 kişiyiz 12.000 ihlas kişi başı günlük 800 tane okuyabilirseniz başlıyalim bu sayıyla

1 GÜN Aktif Lora NİYETİNE OKUYORUZ kişi başı 800 düşüyor kızlar yarın bu saate kadar okumuş olalım. Aktif Lora NİYETİ Rabbim maddi sıkıntılarımızı bir an önce atlatmayı ve eşimin işinde yükselmesini nasib et. 2 gün ohbb 3 gün M Morlale8 4 gün R rana20 5 gün K Kirazxyz 6 gün Cookiie 7 gün Meybuz 8 gün mavikelebek34 9 gün Aktif Lora Anne. 10 gün G gunces 11 gün M Maviayyy 12 gün moco-coco 13gün sev9 14 gün M MaviMabellee 15 gün Umut_2019 toplam 1 arkadaşa 12.000 hatim yapmış oluyoruz

Eğer liste oluşmuşsa hiç sorun değil canım. Haftaya eklersin inşallah hepimizin duaları kabul olsun

Kızlar 16 kişiyiz kişi başı 750 okuyoruz listeyi yaptıktan sonra bi arkadaş aldım toplam 12.000 hatim yapıyoruz 1 arkadaşa

1 GÜN @ Aktif Lora NİYETİNE OKUYORUZ kişi başı 750 düşüyor kızlar yarın bu saate kadar okumuş olalım. @ Aktif Lora NİYETİ Rabbim maddi sıkıntılarımızı bir an önce atlatmayı ve eşimin işinde yükselmesini nasib et. 2 gün @ ohbb 3 gün M Morlale8 M Morlale8 4 gün R rana20 R rana20 5 gün @ K Kirazxyz 6 gün @ Cookiie 7 gün @ Meybuz 8 gün @ mavikelebek34 9 gün @ Aktif Lora Anne. 10 gün G gunces G gunces 11 gün @ M Maviayyy 12 gün @ moco-coco 15 gün @ Umut_2019 16 gün A Asya89 toplam 1 arkadaşa 12.000 hatim yapmış oluyoruz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…