10.000 ihlas dilek için okumaya ne dersiniz kızlar hergun bi kişiye

1 GÜN Aktif Lora Aktif Lora NİYETİNE OKUYORUZ kişi başı 800 düşüyor kızlar yarın bu saate kadar okumuş olalım. Aktif Lora Aktif Lora NİYETİ Rabbim maddi sıkıntılarımızı bir an önce atlatmayı ve eşimin işinde yükselmesini nasib et. 2 gün ohbb ohbb 3 gün M Morlale8 4 gün R rana20 5 gün K Kirazxyz 6 gün Cookiie Cookiie 7 gün Meybuz Meybuz 8 gün mavikelebek34 mavikelebek34 9 gün Aktif Lora Aktif Lora Anne. 10 gün G gunces 11 gün M Maviayyy 12 gün moco-coco moco-coco 13gün sev9 sev9 14 gün M MaviMabellee 15 gün Umut_2019 Umut_2019 toplam 1 arkadaşa 12.000 hatim yapmış oluyoruz
Canım ben her gün 800 yetiştiremem muhtemelen listeden çıkayım hiç girmeden bi kaçtı mı çok birikecek kul hakkına girmeyeyim

Kızlar dua sayısı çok çıkan arkadaşlar oluyor sayıdan düşerek okuyalım herkes kendi niyetine sizde zorlanacaksiniz bu şekil 12.000 başlıyorum 500 aldım kalan 11.500

Allah razı olsun benide etiket yapmışsın canım M Morlale8 bu ara tüp bebek için hastane işlerim var bazen akşamı buluyor sayı çok zorlanırım kimsenin hakkına girmek istemem hastane işim olmasa seve seve katılırım Rabbim kimin ne dileği varsa hayırlısı ile kabul etsin inşallah 🤲🤲🌹💐

Allah razı olsun benide etiket yapmışsın canım M Morlale8 bu ara tüp bebek için hastane işlerim var bazen akşamı buluyor sayı çok zorlanırım kimsenin hakkına girmek istemem hastane işim olmasa seve seve katılırım Rabbim kimin ne dileği varsa hayırlısı ile kabul etsin inşallah 🤲🤲🌹💐
Rabbim kolaylık versin canım tedavide sayıdan düşerek okuyacaz niyetine okuyabilirsin istersen canım ❤️

Kızlar bu hatim bitirelim Esma gurubu kuralım herkes kendi esmasini seçer hergun bi kişiye 1000 tane istediği esmayi çekeriz ne dersiniz 10 kişi olsak kişi başı günlük 100 adet düşer kolay okuruz bitiririz 🤗🤗

Kızlar bu hatim bitirelim Esma gurubu kuralım herkes kendi esmasini seçer hergun bi kişiye 1000 tane istediği esmayi çekeriz ne dersiniz 10 kişi olsak kişi başı günlük 100 adet düşer kolay okuruz bitiririz 🤗🤗
Buna katilabilirim canm az cünku kişi başına yüz düşerse esmada yer alırım Allah'ın izniyle

Allah hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin canm tüp bebekte rabbim yardımcın olsun inşallah bende senle aynı yoldayım ilk deneme negatf ikinci denemeye psikolojik olarak hazırlanmaya çalışıyorum rabbim yar ve yardımcın olsun hepimize nasip etsin🙏🤲

Kızlar bugün bitirelim ihlas akşam hazırlıyalim Esma gurubunu herkes kendi esmasini seçecek onu çekeceğiz 🤗🤗

X