10.000 ihlas dilek için okumaya ne dersiniz kızlar hergun bi kişiye

Canım ben her gün 800 yetiştiremem muhtemelen listeden çıkayım hiç girmeden bi kaçtı mı çok birikecek kul hakkına girmeyeyim

Kızlar dua sayısı çok çıkan arkadaşlar oluyor sayıdan düşerek okuyalım herkes kendi niyetine sizde zorlanacaksiniz bu şekil 12.000 başlıyorum 500 aldım kalan 11.500

Allah razı olsun benide etiket yapmışsın canım M Morlale8 bu ara tüp bebek için hastane işlerim var bazen akşamı buluyor sayı çok zorlanırım kimsenin hakkına girmek istemem hastane işim olmasa seve seve katılırım Rabbim kimin ne dileği varsa hayırlısı ile kabul etsin inşallah

Rabbim kolaylık versin canım tedavide sayıdan düşerek okuyacaz niyetine okuyabilirsin istersen canım

Kızlar bu hatim bitirelim Esma gurubu kuralım herkes kendi esmasini seçer hergun bi kişiye 1000 tane istediği esmayi çekeriz ne dersiniz 10 kişi olsak kişi başı günlük 100 adet düşer kolay okuruz bitiririz

Kızlar bu hatim bitirelim Esma gurubu kuralım herkes kendi esmasini seçer hergun bi kişiye 1000 tane istediği esmayi çekeriz ne dersiniz 10 kişi olsak kişi başı günlük 100 adet düşer kolay okuruz bitiririz
Buna katilabilirim canm az cünku kişi başına yüz düşerse esmada yer alırım Allah'ın izniyle

Allah hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin canm tüp bebekte rabbim yardımcın olsun inşallah bende senle aynı yoldayım ilk deneme negatf ikinci denemeye psikolojik olarak hazırlanmaya çalışıyorum rabbim yar ve yardımcın olsun hepimize nasip etsin

Kızlar bugün bitirelim ihlas akşam hazırlıyalim Esma gurubunu herkes kendi esmasini seçecek onu çekeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…