10.000 FATİHA okuyacagim şifam olsun mucizem nasip olsun inşallah

canım tamamlandımı duan eğer eksikse 500 fatiha okudum ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Cooooooooookkkk teşekkür ederim allah razı olsun canım benim allahım gönül muradini nasip etsin inşallah
Allahım bütün hayır kapılarını acsin ne muradın varsa nasip olsun
Benim bebeğim olsun yada olmasın herzaman duamda olacaksın
Allahım saglikla uzun omur nasip etsin sevdiklerinle insallahhhh
Çok sevindim çok teşekkür ederim ALLAHIMA şükürler olsunnn sizin gibi dostlarım var birbirimizi tanımasakta en yakın dostlarimsiniz
Allahıma şükürler olsunnn benim niyetimdeki 10.000 tamamlandı cuma günü duasını yaptıracağım allahım kabul etsin kist sıkıntılarimi gitsin sifam olsun minigim melegim mucizem nasip olsun AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh :KK36::KK36::KK36::KK19::KK19::KK19::KK5::KK5::KK5:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Cooooooooookkkk teşekkür ederim allah razı olsun canım benim allahım gönül muradini nasip etsin inşallah
Allahım bütün hayır kapılarını acsin ne muradın varsa nasip olsun
Benim bebeğim olsun yada olmasın herzaman duamda olacaksın
Allahım saglikla uzun omur nasip etsin sevdiklerinle insallahhhh
Çok sevindim çok teşekkür ederim ALLAHIMA şükürler olsunnn sizin gibi dostlarım var birbirimizi tanımasakta en yakın dostlarimsiniz
Allahıma şükürler olsunnn benim niyetimdeki 10.000 tamamlandı cuma günü duasını yaptıracağım allahım kabul etsin kist sıkıntılarimi gitsin sifam olsun minigim melegim mucizem nasip olsun AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh :KK36::KK36::KK36::KK19::KK19::KK19::KK5::KK5::KK5:
tatlım benim ALLAH hakkımızda hayırlıysa nasip etsin

eilenn eilenn canım benim regli olduğun için 1000 tamamlayamamistin
Canım benim okudugun sayıyı yaz eksiği tamamlayalım İNŞALLAH bitiyor 10.000 allah razı olsun senden de okuyan arkadaşlardan da Allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah inşallah da tüm isteyenlere hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar nasip olsun
Benimde minigim meleğim mucizem nasip OLSUN allahım hayırlı kılsın nasip etsin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh
Allah razı olsun destek oldunuz hakkınızı helal edin Rabbimiz evinizde huzuru bereketi ve beden sağlığınızı eksik etmesin saglikla sevdiklerinizle uzun omur yasatsin amin amin inşallah allahım kabul etsin inşallah

eilenn eilenn canım benim regli olduğun için 1000 tamamlayamamistin
Canım benim okudugun sayıyı yaz eksiği tamamlayalım İNŞALLAH bitiyor 10.000 allah razı olsun senden de okuyan arkadaşlardan da Allahım gönül muradinizi nasip etsin inşallah inşallah da tüm isteyenlere hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar nasip olsun
Benimde minigim meleğim mucizem nasip OLSUN allahım hayırlı kılsın nasip etsin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh
Allah razı olsun destek oldunuz hakkınızı helal edin Rabbimiz evinizde huzuru bereketi ve beden sağlığınızı eksik etmesin saglikla sevdiklerinizle uzun omur yasatsin amin amin inşallah allahım kabul etsin inşallah

ablacım ben bu hafta bitiriyorum benden yana aklın kalmasın ben okuyacağım diye niyetlendim şimdi bölmek istemiyorum anlıyosun dmi ablacm içim rahat etmez allahın izniyle bu hafta bitiyor ablacım

ablacım ben bu hafta bitiriyorum benden yana aklın kalmasın ben okuyacağım diye niyetlendim şimdi bölmek istemiyorum anlıyosun dmi ablacm içim rahat etmez allahın izniyle bu hafta bitiyor ablacım
Tamam Canım benim biz 10.000 tamamladik 130 fazla sayı var onu dusersin canım benim allah razı olsun allahım gönül muradini nasip etsin inşallah sana yengene ve Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh çooooooook teşekkür ederim ALLAHIM işlerini rast getirsin :KK36::KK36::KK36: :KK19::KK19::KK19::KK19::KK5::KK5:

Tamam Canım benim biz 10.000 tamamladik 130 fazla sayı var onu dusersin canım benim allah razı olsun allahım gönül muradini nasip etsin inşallah sana yengene ve Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin AMİNNNN insallahhhh çooooooook teşekkür ederim ALLAHIM işlerini rast getirsin :KK36::KK36::KK36: :KK19::KK19::KK19::KK19::KK5::KK5:

benden önce ablama evlat sahibi olmak nasip olur inşallah en çok onun için dua ediyorum

ayseygt1453 ayseygt1453 ablacım bitti allaha şükür 1000 tane okuma sözü vermiştim okudum çok şükür
Çok teşekkür ederim allah razı olsun canım benim :KK71::KK71: rabbimiz gönül muradini nasip etsin inşallah allahım anneciginin torunlarını peş peşe nasip etsin inşallah allahım hayırlı kılsın nasip etsin inşallah.... insallahhhh duasını da yaptıracağım allahım kabul etsin inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederim allah razı olsun canım benim :KK71::KK71: rabbimiz gönül muradini nasip etsin inşallah allahım anneciginin torunlarını peş peşe nasip etsin inşallah allahım hayırlı kılsın nasip etsin inşallah.... insallahhhh duasını da yaptıracağım allahım kabul etsin inşallah
Rabbimiz tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

ablammm o ne güzel duadır öyle vallahi duygulandım :KK61: allahım sendende razı olsun evlatlarını sana bağışlasın tekrar tekrar anne olmayı nasip etsin allahım inşallah:KK68:

bende okudum canım Allah kabul etsın
Allah razı olsun canım benim rabbimiz gönül muradini nasip etsin inşallah iyiki varsiniz... Allahimizin izniyle duaların da gücüyle hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar tüm isteyenlere nasip nasip etsin inşallah allahım kabul etsin inşallah

tamamlandımı tamamlanmadımı duan bilmiyorum tam anlayamadım bende 20 tane okudum içimden okumak geldi
Çok teşekkür ederim allah razı olsun tamamlandı çok sukur belki eksik yanlisimiz olmuştur Rabbimiz seninde okumanla tamam eder inşallah allahım gönül muradini nasip etsin inşallah cooooooooookkkk teşekkür ederim

X