1 Yıllık eşimden darbe

ne yapmak istediğimi bile bilmiyorum duygularım karmakarışık. güzel bir ders vermek istiyorum ama bu ne şekilde olmalı bilmiyorum. Kendi mi kötü hissediyorum ona yetmiyor muyum hamileyim kilo aldım ondan mı acaba diye soruyorum kendime karşımda hüngür hüngür ağlıyor o ağlıyor ben ağlıyorum 2 ay içinde 2. bu oda kafamı karıştırıyor bilmiyorum ya
Yaparken ağlamıyordu ama. Yakalandığı için ağlıyor pişman olduğu için değil.
Ayrıca aldatılmanın fizikle güzellikle alakası hiç yok. Tamamen yapanın karaktersizliği.

ne yapmak istediğimi bile bilmiyorum duygularım karmakarışık. güzel bir ders vermek istiyorum ama bu ne şekilde olmalı bilmiyorum. Kendi mi kötü hissediyorum ona yetmiyor muyum hamileyim kilo aldım ondan mı acaba diye soruyorum kendime karşımda hüngür hüngür ağlıyor o ağlıyor ben ağlıyorum 2 ay içinde 2. bu oda kafamı karıştırıyor bilmiyorum ya
İçinde bulundugunuž durum çok üzücü şu an mantıklı düşünemiyorsunuz.Dunyada yüz binlerce kadın şu an hamile ,sadece şerefsiz olanlar eşlerini aldatıyor.Çoğu erkek dünyaya kendinden bir parça getirecek kadını baş üstünde taşıyor.Sizin ki azmış , kudurmuş bir kaç ay şeyine bile sahip olamıyor.
Aslında sizde biliyorsunuz kocanız o geçilmemesi gereken eşiği çoktan geçmiş olduğunu, şimdi değil ama bir zaman sonra fiilen aldatacak, yine yeminler edecek yine aldatacak ve en sonunda ben buyum be!!!! diye kapıyı gösterecek ve siz çocuğum için katlaniyorum yalanını önce kendinize sonra çevreye söyleyip yaşayıp gideceksiniz.......

İçinde bulundugunuž durum çok üzücü şu an mantıklı düşünemiyorsunuz.Dunyada yüz binlerce kadın şu an hamile ,sadece şerefsiz olanlar eşlerini aldatıyor.Çoğu erkek dünyaya kendinden bir parça getirecek kadını baş üstünde taşıyor.Sizin ki azmış , kudurmuş bir kaç ay şeyine bile sahip olamıyor.
Aslında sizde biliyorsunuz kocanız o geçilmemesi gereken eşiği çoktan geçmiş olduğunu, şimdi değil ama bir zaman sonra fiilen aldatacak, yine yeminler edecek yine aldatacak ve en sonunda ben buyum be!!!! diye kapıyı gösterecek ve siz çocuğum için katlaniyorum yalanını önce kendinize sonra çevreye söyleyip yaşayıp gideceksiniz.......
bir kere ben öyle bir insan değilim :) yaşadıgımız ev benim ailemin evi ben gitmem o gider Kendi iş yerim var ve Şükür paramı kazanıyorum. aslında ekonomik özgürlüğüm çok iyi rahatlıkla bir çocuga bakabilecek güçteyim aile evime gitmemem gerek yok düzenimi bile bozmam

zaten en sinirlendiğim nokta gebeliğimde böyle bir şey yaşamak. Acayip duygusalım normalde ağlamayan ben habire ağlıyorum. Nasıl burnunu sürtebilirim ne yapabilirim bilmiyorum belki akıllanır dicem de oda çok zor sanırım
Zaten erkekler çoğunlukla hamilelik döneminde bu olayları yaşatıyor insana...Benzerlerini yaşadım çocuk için affederim dedim sözler yeminler...Devam ettik sonra daha da zor gelenlerini yaşadım ama hep bir bahanesi hep bir sebebi oldu...Sevdiğim için affettim...Sonra bir baktım ki evet aldatmalar bitti ama unutturacak değer verdiğini gösteren hiç birşey kalmamış..Ben benliğimi kaybetmişim.Şimdi boşanma aşamasındayız..ona göre sebep yok boşanmak için.Çünkü zamanında aldatıldığımda boşamamışım şimdi ne alaka..Diyeceğim o ki yıllar geçince de affetim sandıklarınız başka davranışlar yüzünden yine su üstüne çıkıyor..

Burada bir kadın da desin ki evet ben aldatıldım af ettim.Sonra çok değer bildi herşey çok güzel şaşırırım açıkçası...Öyle erkek kaldıysa da zaten ömür boyu kıymet bilsinler...

var Allaha şükür rahatlıkla yaşayabilirim. Ama affetmek istiyorum herkese kızdığım şeyi ben yapıyorum suan.
Affedin affetmesine de, bir daha yapacak ona emin olun. Bir de tekrar yaparsa görmezden gelin madem, çünkü hem tartışıp hem ona döndükçe bu sefer iyice arsızlaşıp gözlerinizin içine baka baka yapacak.

merhaba
ilk olarak eşimi yaklaşık 3 ay önce 2 aylık hamileyken abuk sabuk sitelere girerken yakaladım. Yakaladığım an ortalığı yıktım bir ton kavga ettim söz verdi yeminler etti bir daha izlemeyeceğim dedi maalesef bağımlıyım ama aşmaya çalışacağım dedi bende affettim. Ama 2 gün önce Arkadaşlık sitesine girdiğini fark ettim hem de faturasına yansıyan ücretten dolayı para bile yatırmış ufak bir meblağ. Tabi gene ortalığı yıktım boşanalım dedim bir daha olmayacak söz vs bir ton şey ilişkimize 1 şans daha ver son olsun bu vs vs ama ben gene affettim tek bir şart koyarak. Bir daha yaşarsak böyle bir durum anlaşmalı boşanacağının sözünü verdi gerçi inanmıyorum ama yapmacığında inanmıyorum inanmadığım için çok kötü hissediyorum. böyle bir evlilik nasıl sürer bilmiyorum 4 ay sonra çocuğumuz olacak ne yapmam gerekiyor affedemiyorum unutamıyorum en kötüsü güvenemiyorum.
Tuşlu telefon ver eline nefsini terbiye etsin madem affedecekseniz

İki seçenek var. Gururlu bir insan olup boşanacaksınız (keşke çocuk yapmasaydınız, çocuğa her şekilde yazık olacak). Öbür seçenek de boşanmayıp sürekli aldatılmaya göz yumacaksınız çünkü bunun sonu yok. Gene yapacak, hiç bitmeyecek, bir kadın bunu nasıl kabullenir bilemiyorum. Hastalık kapmazsınız inş

X