1 yaşında bebeğimle aynı yatakta uyuyoruz

Merhabalar 1 yaşına yeni giren bir bebeğim var birlikte uyumaya ve emerek uyumaya alıştık. Bende çalışıyorum sabah 6.40da kalkıp ise gidiyorum. Artık uykularım çok kalitesiz olmaya sürekli memede olmaya başladı. Kolu bi yere değse uyanıyor bebeğim. Sizler neler yaptınız nasıl yatağını odasını ayırdınız
Ben hamile kalınca işi bırakan şimdi de ikinciye hamile olan bir anneyim oğlum 27 aylık hala aynı yatakta yatıyoruz. sütten kesmeden de düzelmez diye düşünüyorum çünkü öyle alışmış. Ben önce sütten keseceğim şimdilik sadece öğlen emmeyi bıraktı sıra gecede. Onu da halledersem odasına Montessorlü yataklardan alacağız. Park yatakta hayatta uyumaz haşır huşur ses çıkarıyor diye.

Oğlum 9 10 aydan itibaren tam 2 yaşına kadar bizimle uyudu asla beşiğinde uyumuyordu uykuya dalınca alıp yerine koyuyorduk 10 dk sonra uyanıp ağlıyordu 1 buçuk yaşına kadar emdi emzirmeyi bırakırsam yataginda uyur dedim gene uyumadı 2 yaşına girince odasını ayırdım gece defalarca uyandı ya o bizim yatağımiza geldi yada babası yada ben gidip onun yatağında onunla uyuduk 2 buçuk yaşla birlikte yanımızda uyumayı birakti şimdi biz gel birlikte uyuyalım destekte kabul etmiyor ben odamda uyucam diyor.
2.5 yaş yine iyiymiş darısı bize, aldım kabul ettim 🤣

X