1 YASİN 100 İHLAS

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
MERHABA ARKADAŞLAR;
HAYIRLI AKŞAMLAR İLK BAŞTA BİR ARKADAŞIMIZIN ABLASI MİDE KANSERİYLE SAVAŞIYOR ONA 500 KİŞİ 1 YASİN 100 İHLAS NİYETLENİLMİŞTİR... İLK İHLAS EUZÜ BESMELE İLE OKUNACAK SONRAKİLER BESMELE İLE OKUNACAKTIR.
SİZLERDEN DE YARDIM İSTİYORUM DOSTLAR ALLAH TÜM HASTALARIMIZA ŞİFA NASİP EYLESİN İNŞALLAH AMİN...

HASTA ABLAMIZIN ADI GÜLCANDIR..

Allah sıfa versın tez zamanda inşallah.Ben okurum.zamanı varmı?
yani zaman yok ama çok da uzun zamana yaymak istemiyoruz biran önce tamamlanırsa çok seviniriz yine bir kaç hafta var içinde olursa sevinirim okumanız bitince de bildirim yapar mısınız sayının üzerine ekleyelim ..
ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN

Rabbim ya şafi ismi hurmetine şifa versin inşaallah biran önce sağlığına kavusur 100 ranetane ihlas okudum yasini şerifi de okudugumda bildirim yaparim rabbim kabul etsin

Rabbim ya şafi ismi hurmetine şifa versin inşaallah biran önce sağlığına kavusur 100 ranetane ihlas okudum yasini şerifi de okudugumda bildirim yaparim rabbim kabul etsin
ALLAH RAZI OLSUN CANIM HAKKINIZI HELAL EDİN

önümüzdeki hafta çarşambaya kadar süresi var arkadaşlar okuma yapan arkadaşlar bana bildirim yaparlarsa çok sevinirim ALLAH KİMSEYE DERMANSIZ DERT VERMESİN İNŞALLAH AMİN TÜM HASTALARIMIZA ŞİFA DERTLİLERE DEVA DİLERİM RABBİMDEN

@Yasmize @Tospaagtd okudunuz mu acaba arkadaşlar haftaya çarşambaya kadar süre varmış hasta ablamızın kardeşi bilgilendirdi beni...

okuyabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum inşallah birkaç kişi daha katılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…