1 temmuz 2008, sgk anlaşmalı kurumların tedavi ücretleri düştü

Benimde anlayamadığım durum bu. Akay hastanesinde muayene ücreti 9 ytl iken başka bi hastanede 11 ytl acaba neye göre ayarlıyorlar fiyatları..

tabiki de heryerde geçerli deil arkadaslar
bu sartlar altında bircok hastane sgk ile anlasmasını fesh edecek cunku maliyetlerini karsılamıyormus zarar ediyorlarmıs:dilcikar:
izmir kent hastanesi iptal etti bilea.s

ben de başlığı görünce bunu yazmak üzere tıklamıştım.diğer doktorları için geçerli mi bilmiyorum ama kent hastanesi namık demir'in muayenelerinin emekli sandığı ile yapılan anlaşmanın dışında olduğunu söyledi.mayısta da 180 ödemiştim,eylülde de 180 ödedim.doktorlarına güveniyorlar ve nasıl olsa hastalar yine gelir diye düşünüyorlar.haksız da değiller,çok zengin değilim ama yine ona gideceğim.Allah kimseyi sağlık için kapı kapı gezdirmesin.

arkadaşlar izmirde bu uygulamayı yapan başka özel hastane varmı? bilenler,gidenler yazsın lütfen.inanın çok iyi olucak bilmeyen arkadaşlar için.

merhaba arkadaşlar daha önce ege saglık ve çınarlı dogum merkezinin anlaşması vardı ssk ile ama şimdi iptal edildi smeyra tüp bebek merkizinin anlaşması 2 ay öncesine devam ediyordu şimdi ne durum bilmiyorum birde gazi hastanesinin anlaşması devam ediyor ben göz için gittim 5 ytl ödedim.şimdi ege üniversitesi hastanesine gidiyorum çok memnunum şuan bakalım oradam sonuç alacakmıyım ama ilaçlar çok pahalı benim ilaçlarım bin ytl tutu rapor çıkınca daha az öderim belki allah hepimize yardımcı olsun

X