Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Günaydın 1. Takımın çıtır hatunları kahvaltımı ettim geldim.dünkü menümü paylaşayım sonra biraz evi toparlayıp anneme gidicem ve şimdiden kendime sözler veriyorum çok dikkat edeceksin annende yediklerine diye inşallah öyle olur. Oraya ne zaman gitsem kanıma giriyolar.
Sabah
2 dilim kızarmış ekmek
Kk peynir
Bi parça kaşar
2-3 zeytin
Domates yeşil biber
Roka maydanoz dere otu
Limonlu şekersiz çay

Öğle
10-15 kestane
Yarım muz

Ara
Bi mandalina
Yeşil çay

Akşam
Peynirli bol yeşillikli salata

Ara
Kiraz sapı çayı

Su 3 lt
Spor 45 dk leslie 3 mil
200 ip atlama
100 mekik

çook beğendimm
yarasın bebişine canm :)

kızlar dünkü menum
sabah
1haslama yumurta
5zeytin
1bardak çay
1 tatlı kasığı kadar rendelenmiş köy peyniri
1bardak çay
2 dilim kepek ekmeği

öğlen
patates yemeği
2 dilim kepekli ekmek
1baş soğan

akşam kayınvalidelerdeydik yine yemeğe
bir kase un tarhanası
1 tane kofte
yarım porsiyon yoğurtlu bakla yemeği

yemekten sonra da 1 avuc çekirdek yedim
3 4 dilim muz
ceyrek elma
1dilim mandalina yedim
spor 15 dk revoflex aletle egz.
1.5lt su

hepsi coooookk güzeeeelll.. afiyet olsun spora bayıldım
afiyet olsun güzel olmuş

Selâm kıZlar 6. Olmusuz, ne yapalım sağlık olsun. Ucunda ölüm yok sonuçta :) haftaya ilk 3 e girmemiz lazım bunun için bir yol haritası belirleyelim derim. Sporumuzu sabah akşam yapalim meselâ, suyumuza, cayimiza dikkat edelim. Bilhassa çarşamba aksami erken yiyelim ve hafif gecirelim. Bunlara takım olarak dikkat edersek iyi bir sonuç alırız

Aynen katiliyorum canim

canım menün güzel. Yalnız patates yediğimiz öğünlerde ekmek yemezsek daha iyi olur. Bide meyvelerini sabah saatlerinde yememiz bizim için daha iyi. Çünkü meyvelerde şekerli ve belli bi saatten sonra cıs olabiliyo

hepsi coooookk güzeeeelll.. afiyet olsun spora bayıldım

afiyet olsun güzel olmuş
sağol canım teşekkür ederim

canım sana kesinlikle katılıyorum. Tamam takımca iyiyiz ama daha iyi olabiliriz. Galiba biraz daha sıkmalıyız kendimizi

Dunku menum
Sabah
1 kase corn flakes

Ara
1 nescafe

Ogle
1 adet icli kofte

Aksam
Tavuk haslama yemegi
Yarim porsiyon pilav
1 kase cacik

Su 2 lt
Spor yok
canım menün çok güzel ve hafif olmuş. Sporda olsaymış cuk olucakmış

selam kızlar dünkü menüm
sabah
1 haslanmıs yumurta
3 biber
1domates
kk peynir
maydonoz
4zeytin
1 bardak yeşil çay

öğlen
1 bardak çay şekersiz

akşam
yarım tabak fasulye
1 bardak çay şekersiz
1 elma

sporyok
1 lt su

Canim normalde zaten ara ogun yapiyorum meyveyi ama kv zoruyla yedim napim sorutuyo sonra yemiyosun bisi burda diye al sana kocayla kavga sebebi.. patatesin de suyuna bandim canim tutamadim kendimi ama yapmicam bidaha soz:)

wavvv süper hafif bi menü olmuş tebrik ederim

Canim normalde zaten ara ogun yapiyorum meyveyi ama kv zoruyla yedim napim sorutuyo sonra yemiyosun bisi burda diye al sana kocayla kavga sebebi.. patatesin de suyuna bandim canim tutamadim kendimi ama yapmicam bidaha soz:)
anladım canım kayınvalide olayı zordur ben hiç tatmadım desem yeridir. Neyse ben sadece yardımcı olmak adına söyledim. Görmüyoruz o zaman kayınvalide baskısından ötürü....

kızlar uyku tutmadı bende menümü paylaşim dedim..Yarın pazar arkadasıma gidicem de giremem yine gündüz..Herkese musmutlu pazarlar
geç kahvaltı
1 kepekli poğaça
bikaç lokma peynir
şekersiz çay
3 yeşil zeytin

öğlen
şekersiz çay
kepekli peynirli poğaça

akşam
ayran
çiğköfte (dürüm deilde göbek salataya sarıp yedim bikç tane)
2 lt su
30 dk tempolu yürüyüş
ara
1 küçük muz

not:Kızlar ayda 1 çiğköfte hakkımı kullandım ama akşam 8 e geliyodu saat..Bütün gün koşturdup eve gelir gelmezde koşu bandında yürüdüm derken kolumu kaldırcak halim kalmadı.Çiğköfteye başvurdum :)

Gunaydin kizlar

Ben dun eve geldigimde 9 u gecmisti vakit. Ve bugun yine isteyim. Dunku menum cok saglikli olmadi sanki ama o sartlarda en iyisi oldu.

Sabah 6.30
2 dilim ekmek
kusburnu marmelati

10.30 gibi 1 sekerli nesacfe. Normalde ne sekerli bisey ne de nescafe icmiyorum ama onceki gece 3 saat uyuyabildigim icin ayakta durabilmek icin mecbur ictim.

oglen 13.00 beyaz peynirli soguk sandvic en kucuk boydan yedim

aksam 21.30
1 kase corba
6-7 kasik pirasa

Gece 2.00
Yarim mandalina
Yarim portakal (olmadi biliyorum o saatte ama hem canim cekti hem de cok acikmistim)

Spor. Eger sabah 6 da kalkip 21 de eve donmek sayilmiyorsa sporum yok su yaklasik 2lt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…