Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Doğru canım ama sonuç 0.0666 gidio 5 ve ustuyse yuvarliyoruz ya 0.07 oluyo. Leyla gelmeyenleri bekleyelim dedi sen ne dersin.

Kızlar kuaura bakmayın yeni fırsat buldum. Beklesek bile bişey değişmeyecek bence. Çünkü zaten kaç gündür gruba yazmıyor bildirim yapmayanlar.

Kızlar kuaura bakmayın yeni fırsat buldum. Beklesek bile bişey değişmeyecek bence. Çünkü zaten kaç gündür gruba yazmıyor bildirim yapmayanlar.

Tamam canım siz bilirsiniz sanırım ikinizde aynı fikirdesiniz ben son haline getirmistim listeyi istersen paylaşım alanina taşı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba hepinize kolaylıklar gelsin artık bnde burdayım. Baslangıç kilom 104 idi
Suan 102 ile 103 arasında fakat hassas tartı yok bnde baskülle bu kadar ölçebiliyrum 1 kilo sayın.
Diyetimin 4 günü hergün biraz daha sıkılastırum. 1 saat spor yapmaya özen gösteriyorum ( evde veya dışarda )
Yaza düğünm var kışa da sözüm. Söze kadar 75 kilo civarı olup düğünde 60 lara düşmem gerekiyor en azından.
Kpss ye hazırlandırdığım için ve kilo aldırdığı için işimden çıktım
boy : 165
Baslangıç Kilo : 104
Hedef kilo : 70
Verilen kilo : 1

merveasna merhaba, hoşgeldin. İlk sayfadaki kuralları okudun mu?

Öncelikle aramıza hoşgeldin. Ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Takıma bugün geldiğin icin bugünkü kilonu başlangıç alicaz güzel paylaşımlar dilerim.

Merhaba kizlar nasilsiniz bugun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar bugun benim motivasyonda feci bir azalma var aslinda cok da yemedim ama bi gicik oldum kendime bozdum mu diyeti bilemedim

Herkes yine haftasonu moduna girmis

Doğru haklısın canım. Bugünden itibaren daha sıkı tutalım. Şöyle yapabiliriz her perşembe kilo bildirimiyle bilikte haftalık mesaj sayısı ve kaç saat spor yaptiysak paylaşalım belli bir spor saati belirleyebiliriz 2 st yada 3 saat diyelim.sayinin altinda kalan ceza alsın. Zaten ortalama yüzde 30 un altinda kaldı bir uyarı aldık takım olarak dereceye girmezsek silinmez uyarı. Birde paylaşım alanına arada bakarsanız iyi olur. Hatta ben herkesin okuması gereken linkleri ekliyim genel kurallar hakkında fikriniz olur.

Canim millet buraya bile girmiyor ki paylasim alanina baksin ya da kurallari okusun, sadece persembe geliyorlar ben mi asiri sorumluyum bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…