Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

bugünkü menüm

sabah bir bazlama (peynirli)
çay şekersiz

ara 2 erik

öğle yok

ara çay bir dlim kek

akşam menemen 2 dilim ekmek

su az içtim,egzersiz yok malesf

kızlar bu aralar biraz moralim bozuk hayatımı bir türlü düzene sokamıyorum en kısa zamanda bol sebzeli menülere geçeceğim

su az olmuş ama menü güzel

Su az olmuş canım

Öğlen yememişsin canım. Istersen kendine bi liste bul netten daha kolay adapte olirsun.

Evet okudum kurallari zaten motivasyon icin cok guzel bir sistem ve denetim mekanizmasi. Hedef kilom 68 ancak hic 50li kilolarda olmadim. Eger 68 e dusersem ve hala devam edecek gucu kendimde bulursam 58 kiloyu gormek isterim. Bugun baslangicim olsun 2 haftaya yakindir diyetteyim sozde. Spor iyi ama yemek konusunda cok kotuyum. Ona da bu sayede dikkat ederim umarim. Mesela simdi leslie ile 4 mil yurudum. Nefes alayim biraz devam edecegim.

Merhaba. Hayirli olsun. Guzrl bir cihaza benziyor. Sakincasi olmazsa markasi,modeli ve fiyatini soyler misin?

Günaydııın, Ben de aranıza katıldım bugün. 4-5 gündür zaten dikkat ediyorum, aklıma koydum kilo vermeyi. Başlangıç kilom 59.5 (bu sabah tartildim) hedef kilom öncelikle 52.

Günaydııın, Ben de aranıza katıldım bugün. 4-5 gündür zaten dikkat ediyorum, aklıma koydum kilo vermeyi. Başlangıç kilom 59.5 (bu sabah tartildim) hedef kilom öncelikle 52.

Günaydın canım. Ilk sayfada kurallarımız var okudunmu canım.

Günaydın kızlar bi curcunanin içindeyim yaz izinlerini ayarlamaya çalışıyoruz.

arkadaslar moralım cok bozukkk bugun benım dogum gunum ve esım daha gelmedı cunku taksımde gorevli oysakı nasıl heyecanla beklıyordum gec saatte gelıcek maalesef umarım 12 den once gelır

Üzülme canım sonuçta keyfiyetten değil ya..

Günaydın kızlar dünkü menüm;

Sabah uyanınca;
1bardk ılık limonlu su

Kahvaltı; 1yumurta 3zeytin
bol yeşillik 1dilim esmer ekmk
ara; 1galeta 1bardak ayran
öğle; 5kaşık ısbanak yemeki
1su bardakı yoğrt 1dlm ekm.

Ara; 1fncan türk kahvesi
Ara ;tarcınlı yesl çay 2kurukayısı

Akşam; 5kaşık kurufaslye 3kaşk pirinç pilavı
Bolca yeşillik
Ara; 1fincan lightsüte 1tatlı kaşığı kahve şekersiz
2lt su

Son düzenleme:
Günaydın arkadaslar nasılsınız ben bu sabah erken uyanmadım sımdı uyandım :) bu arada eşim dün pastamı almış ama geç geldi bende yarın hazırlarım dedım ama nafıle sabahın 7 sınde aradılar yıne başka bır yere goreve gıttı kıyamam ona çok üzüldü ama hiç bişey demedim daha fazla üzülmesin dıye.
Bugunde hastaneye gidecegım sonuları göstermeye inş reglım düzene gırer bu durum pskolojımı bozdu farkedıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:

Kızlar çok iyi gidiyorsunuz maşallah

Güzel olmuş canım gayet düzenli
Kızlar çok iyi gidiyorsunuz maşallah

Hoşgeldin canım.

Öncelikle geçmiş olsun. Güzel haberlerle gelin :) Bu arada doğum gününüz kutlu olsun.

Leyla

Merhaba. Hayirli olsun. Guzrl bir cihaza benziyor. Sakincasi olmazsa markasi,modeli ve fiyatini soyler misin?

Gogocugum önermişti bana da.
Markasi fakir.
Fiyati 39 lira.
Teknosadan bulabilirsin canim.

Hoşgeldin canim

herkese günaydın

Gunaydinn

Günaydın kızlar bi curcunanin içindeyim yaz izinlerini ayarlamaya çalışıyoruz.

İsin zormus canim. ramazan bayramlar derken tatiller sikisiyor:/

Ah kiyamam neyse az daha sabir tatlim nasilsa gideceksiniz :) iyi tarafından bakalim dimi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…