Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Oh super ortam hareketlendi biraz 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar; 6 araöğünü için yeşilçayıma azıcık tarcın atıp 2kurukayısıyla süper oluyor.. zinde tutuyor ve tatlı krizini yok ediyor diyebilirimm ☆☆

Kızlar; 6 araöğünü için yeşilçayıma azıcık tarcın atıp 2kurukayısıyla süper oluyor.. zinde tutuyor ve tatlı krizini yok ediyor diyebilirimm ☆☆

hosgeldın canım aramıza inş hep beraber kılolara elveda edecegız :79: tarıfını denıycem cnm o krızler banada gelıyor cunku

hosgeldın canım aramıza inş hep beraber kılolara elveda edecegız :79: tarıfını denıycem cnm o krızler banada gelıyor cunku

Sağolasın canım tarcın tatlı isteğimi gideriyor bu yüzden bana iyi geliyo.. akşam 7de yemek yediğimiz için saat 6daki araöğünüm çok acıkmadan yemekte hemen doymayı sağlıyo :)

Ben arada alıyorum kahvaltı için ben sütle yiyorum ama bi arkadaş yoğurtlu yiyodu.
Tamamdır canım.
Boşver gülüm yaa senin sevgine layık değil demekki.

58 kiloyum canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
Tamam canım benim.
Iyiki dogmussun canım nice güzel yaslarin olsun.
Arkadaslar kizimin bebek mevludu vardi yogunluktan elim degmedi kilomu paylasamadim

Kilom 62.3

Saat geçmiş ama bebisin hatırına kabul edeyim bu defalik. Bebisin küçücük daha canım kilo vermeye daha geç badlasaydin keske canım

*** 1. TAKIM 362. ETAP***

Sosyestetik: ( 62.7 / 61.1/ 1.6/%0.85 )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 3 e bölündü
Sulfirikasitcik: ( 59.3/58.0 /1.3 /%0.73 )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 3 e bölündü
Simerenyaa: (87.6/ / /% )yeni üye hedef kilosu 68 kilosu 3 e bölündü
zeynepcer: ( 63.0 / 62.1/0.9 /%0.71 )yeni üye hedef kilosu 56 kilosu ikiye bölündü
Turab571: (63.5 / 62.3/1.2 /% 0.94)Yeni üye hedef kilosu 50 kilosu ikiye bölündü
Naneli_şekerim: (79.7/ 78.3/ 1.4/%0.88 )
yeni üye hedef kilosu 69 kilosu 2'ye bölündü

1. TAKIM ORTALAMASI: %

Son düzenleme:
ben elendim mi simdi 79du kilom suan 76.5
bugüne kadar günlük menümü hiç kacırmadan yazdım. gruba katkıda bulundugumu düşünüyorum.
bugün sınıfımın futbol turnuvası vardı simdi geldim eve.
bilmiyordum persembe aksama kadar yazabiliriz diye düşündüm.
eğer beni elediyseniz yapabilecek bişey yok.

Hayır canım elenmedin kimse elenmedin bildirimin perşembe 18:00 e kadar olucani yazmıştım kurallardada var. Yanlizca bu hafta listede yoksun ve bildirimde bulunmayan diğer arkadaslarimda aynı. Haftaya listede olursun tabiki paylaşımda bulunmaya devam edersen.
Diğer cevaplara baktiysan simerenyaa tartı alicani belirtti mazeret olarak. Turab571 de 18 :30 gibi geldi mazeretini bildirdi. Kabul ettim. Bende çalışıyorum 8den 5e kadar. Evde oldugum gunler haric işe gitmeden tartilip bildiriyorum ki bu sabah 7 civarı. Suan telefonumdan giriyorum ama telefonum yokken kosturmacamin arasında pc yi acip yaziyodum.

hmm anladım..bilseydim girer yazardım okulda arada.o kuralı okumamısım demekki neyse farketmez haftaya listede olurum.teskkürler

Mrb arkadaslar.
Araniza bugun katildim sabah 85 kiloydum. Insaallah gelecek hadta daha iyi bir sayi yazarim.

Hoşgeldin canım ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Hedef kilonuda yazarmisin canım. Hergün bir gün önceki menü su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…