Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ooo baya iyi ya bravo brrrrrrrravooooooooooooo çok sevindim tatlim

Ya ben dayanamıyorum nu Soma fakirlere ya daha 19 yaşında gencecik yakışıklı çocuk Kıyamam ya

evet cok zor bir durum halımıze binlerce sukurler olsun Allah yardımcıları olsun inş.. eşleri, anneleri, cocukları... nasılda kotu bır durum yüreklerı yanıyordur Allah sabır versın..

evet cok zor bir durum halımıze binlerce sukurler olsun Allah yardımcıları olsun inş.. eşleri, anneleri, cocukları... nasılda kotu bır durum yüreklerı yanıyordur Allah sabır versın..

Hayır düşünsene sabah kocanı uğurluyorsun sonraki sabah öldüğünü öğreniyosun aniden.. 1 günde nasıl değişiyor insan hayatı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[QU OTE=gogo2405;35317432]Kurallar gereği olmaz canım sağlıklı değil günde 2 kez yiyin diyooo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE]
Peki nasıl bi diyet uygulamalıyım hiç bilmiyorum :/ 58.2 oldum bu arada iyi mi gogo

[QU OTE=gogo2405;35317432]Kurallar gereği olmaz canım sağlıklı değil günde 2 kez yiyin diyooo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Peki nasıl bi diyet uygulamalıyım hiç bilmiyorum :/ 58.2 oldum bu arada iyi mi gogo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Gayet güzel canım ama bi kısmı ödem. Genç olduğun için bizden daha kısa sürede vermen doğal ama geri almamak için kendine beslenme duzeni ve sutekli yapabilecegin bi spor uygulaman lazım. Nette bakatsan 1400 ,1500 vs.kalorilik diyetler var o şekilde bealenebilirsin kacamaklarini az yiyerek yada sporla dengeleyebilirsin.simdi bu yaşta kilo alip verirsen bacaklarinda basende falan çatlaklar olabilir dikkat etmen önemli kilona.

Kurallar gereği olmaz canım sağlıklı değil günde 2 kez yiyin diyooo

Aynen tatlim kurallara uygun degil kendini zora sokma amac saglikli beslenmek

Kızlar kitap aldım diğer takımdan bi arkadaş bahsetmisti okuyim bakiim ne anlatiyoo

Kızlar kitap aldım diğer takımdan bi arkadaş bahsetmisti okuyim bakiim ne anlatiyoo

Kisisel gelisimmi acaba tatlim, oku bakalim

Nesfitte hediye samba CD si var arkadaşlar bilginiz olsun. Bu arada aksam feci sagliksiz şeyler ydim çok üzgünüm.

Kisisel gelisimmi acaba tatlim, oku bakalim

Bakalım okumaya basliycam inşallah bu akşam işler güçler bitmiyoki bi türlü.
Nesfitte hediye samba CD si var arkadaşlar bilginiz olsun. Bu arada aksam feci sagliksiz şeyler ydim çok üzgünüm.

Olan olmuş canını sıkma yarın kaldığın yerden devam

[ QUOTE=naneli_sekerim;35316239]evet cok zor bir durum halımıze binlerce sukurler olsun Allah yardımcıları olsun inş.. eşleri, anneleri, cocukları... nasılda kotu bır durum yüreklerı yanıyordur Allah sabır versın..[/QUOTE]
Selam tatlış naber :))(

Gayet güzel canım ama bi kısmı ödem. Genç olduğun için bizden daha kısa sürede vermen doğal ama geri almamak için kendine beslenme duzeni ve sutekli yapabilecegin bi spor uygulaman lazım. Nette bakatsan 1400 ,1500 vs.kalorilik diyetler var o şekilde bealenebilirsin kacamaklarini az yiyerek yada sporla dengeleyebilirsin.simdi bu yaşta kilo alip verirsen bacaklarinda basende falan çatlaklar olabilir dikkat etmen önemli kilona.[/QUOTE]

Gogocummm sen kaç kilo olduğunu neden yazmıyorsun canım

aynen yaaa Allahım yardım etsın hersey kader Allahım gerıde kalanlara sabır versın uzun omurler versın inşşş ve boyle bır acıyı kımseye yasatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…