Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Yani şey iki paket kakaolu yaban mersinli şeylerden 45 gram aslında onları aralarda da yiyorum hani oturup bitirmiyorum yavaş yavaş ara öğün yapıyorum yani :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Iki paket fazla canım onun 1 paketi iki ara öğün lük

Selam cicisler bende 30 dklik bi tempolu yuruyus yaptim geldim salatamida yedim sizler ne alemdesiniz

Bu arada ne zaman basladik biz persembe miydi, ben disarda yedim salatayi yanina da bi tane diet kola istedim ve kolayi icemedim kizlar midem mi kuculuyor bilemedim

Tartu aldim kizlarr :) bu arada ane olanların gününü kutliyorumm :)) çok yaşayan emi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam cicisler bende 30 dklik bi tempolu yuruyus yaptim geldim salatamida yedim sizler ne alemdesiniz

Benim bugün yüzme günümdü yemeği beş buçuk ta yedim 6.30 7.30 yüzme kursundaydim.
Bu arada ne zaman basladik biz persembe miydi, ben disarda yedim salatayi yanina da bi tane diet kola istedim ve kolayi icemedim kizlar midem mi kuculuyor bilemedim

İyi yapmışsın icmemekle canım.
Tartu aldim kizlarr :) bu arada ane olanların gününü kutliyorumm :)) çok yaşayan emi

Teşekkürler canım :) tartini Güle güle kullan.

Herkese iyi geceler tatli ruyalarr

Benim bugün yüzme günümdü yemeği beş buçuk ta yedim 6.30 7.30 yüzme kursundaydim.

İyi yapmışsın icmemekle canım.

Teşekkürler canım :) tartini Güle güle kullan.

Tesekkur ederim canim

Merhaba arkadaşlar,
Takım kaptanı beni bu gruba kabul edeceğini belirtti. Ben geldim beni de alın aranıza:)

Hoşgeldin takıma, bende yeniyim bu takımda.

Hosgeldin tatlim tecrubelerini de bizimle paylasirsan memnun oluruz bebisleri de opuyorum

teşekkürler sosyestetik , inşaallah iki çocukla hedefime ulaşmayı başarırım, bebek büyümeden bu işi halletmem lazım.:KK15:

Son düzenleme:
Merhaba kizlar
Oncelikle tum annelerimizin anneler gunu kutlu olsun mutluluklai daim
Olsun
Dunku menum
Sabah
Kasarli domatesli tost yarim (ama cok canim istemisti)
1 dilim kek
Yarim bardak nescafe sade
Ara
1 activia
Oglen
1 kase sehriye corbasi
Aksam
Sezar salata buyuk kase
Cola zero( yarisini ictim)
Yatmadan 80 gr leblebi bir kuck pet bardak cola zero bi tanede erik yedim
Su 3 lt uzeri
Spor revoflex 60 adet kol 40 adet bacak
1 saate yakin tempolu yuruyus

Merhaba arkadaşlar,
Takım kaptanı beni bu gruba kabul edeceğini belirtti. Ben geldim beni de alın aranıza:)
Hoşgeldin canım ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayiflariz. Şuanki kilonu ve hedef kilonu yazarsan sevinirim. Hergün bir önceki günün menüsünü içtiğin su ve yaptığın spor miktarını paylaşıp birbirimize yorum yapıyoruz. Güzel paylaşımlar ve kilo vermeler dilerim.
Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Çok teşekkür ederim canım.

Merhaba arkadaşlar,

Merhaba hosgeldiniz istersen kisaca kiloni ve hedef kiloni yazabilirsin canim, kurallar topicin basinda var ordan dha ayrintli fikir sahibi olabilirsin

X