Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Hosbulduk efem, insaallah hep beraber....

Canim kolay gelsin ne kadar gozleme yedigini falan da yazarsan daha net yorum yazabiliriz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ara öğünlerde bişeyler yersen süper olcak

Naber kizlar ne alemdeyiz ben 60 adet revoflex kol 20 adet de bacak yaptim 20 dk da tempolu yurudum birazdan da yuruyuse gitmeyi planliyorum siz ne alemdesiniz

Naber kizlar ne alemdeyiz ben 60 adet revoflex kol 20 adet de bacak yaptim 20 dk da tempolu yurudum birazdan da yuruyuse gitmeyi planliyorum siz ne alemdesiniz

Bravo sana tatlım. Bende şimdi yuzme kursuma gidiyorum.

Bravo sana tatlım. Bende şimdi yuzme kursuma gidiyorum.

Dün sabah iki form şeysi yedim müsli yedim öğlen güveç ve şinitzel
Akşam ton balıklı salata ve bol bol elma çayı tabi :)

Naber kizlarr kimseden ses cikmiyor ben simdi de sezar salata yiycm

Naber kızlar kocisim yürüyüşe gitti bende hemen buraya geldim ama kimse yok sanki. Buraya menülerimi yazmıyorum ya ama 4. Takimdayim ya oraya hergün yazıyorum. Sizlerde arada uğrayın oraya diğer arkadaşlarında menulerine falan bakarsınız.

Gogo listelerime neden yorum yapmıyorsun canım aslında kimse yapmıyo

Dün sabah iki form şeysi yedim müsli yedim öğlen güveç ve şinitzel
Akşam ton balıklı salata ve bol bol elma çayı tabi :)

Yarım saat yürüyüş ve 30 dakika jilian micheals ile 30 day shred :)

Iki form şeysi ne canım. Ara öğünler nerdeee sporun güzel ama menünü duzenlemelisin. Sağlıklı beslenmek önemli hızlı kilo vermek değil.

Iki form şeysi ne canım. Ara öğünler nerdeee sporun güzel ama menünü duzenlemelisin. Sağlıklı beslenmek önemli hızlı kilo vermek değil.

Yani şey iki paket kakaolu yaban mersinli şeylerden 45 gram aslında onları aralarda da yiyorum hani oturup bitirmiyorum yavaş yavaş ara öğün yapıyorum yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…