Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Nasil gidiyor diyet kizlar ben corbadan vazgectim bi salata yiyip gunu kapatayim diyorum tartilmiyorum direniyorum 1 haft sonra tartilcm ins

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayyy bende regl olucam canım yaaaa karnım şişti kilo da veremiyorum ama diyete devam ben az önce ton balıklı salata ve semizotu yoğurtlu yedim canım :) fazla mı olmuş ne :/

Nasil gidiyor diyet kizlar ben corbadan vazgectim bi salata yiyip gunu kapatayim diyorum tartilmiyorum direniyorum 1 haft sonra tartilcm ins

Ben de biraz kaçırmış olabilirim. Haftada bir tartılmak çok heyecanlı oluyor değil mi 😀

Gogocum 59.3 kiloyum canım

Tmm canım
Kızlarrrr bana yardım edin kardeşim karşımda cipsleri yiyo çok canım çektiiii

Yeme sakın zayif olduğunu hayal et.
Dün ne yediğimi yazmıştım geceleyin Gogocum bida yazmama gerek yok si mi

Yok canım o yüzden bigün onceki menu su ve sporu tek defafa yaziyoruz.
Canım fazla tuketme onları kavrulmamis cevoz badem fındık kuru meyveler ye onlarin yerine.
Form mu Allah seni napmasın, çok yeme onlardan, işlenmiş gıda en nihayetinde içinde de un var pek bi fark yok :)
17sin yani :) hehe iyi bu hoşuma gitti, neşeli birileri lazım
Nee 17 mi
Evet tatlim 18 ken havalida 27 yken pek havali durmuyo o yediler sekizler

37 nasıl duruyooo
Sevdiklerin yanındaysa bahar her zaman 😌
Evet
Ah canım ahhhh sevdiğimin yanında değilim çok da zor bi ilişkimiz var be aşkım çok şükür yine birlikteyiz ama yaaa

Ohooo daha ne karmaşık liklar gorucen dur bakalım
Kiz 18 yasinda neyin cilesi bu boylee aman yeni nesil de pek bi karmasik duygular icinde 😜

Yeni nesil

Çok yuklenip ac birakma kendini
O kaderimdir belki canım belli mi olur )

Zor erkeklerden uzak dur canım zor kadın ol onlar seni cozemesinler

Canım aslında çok zıt karakterdeyiz ya ama zıt kutuplar işte :)

Bana 18 yaşında neyin çilesi diyen arkadaşşşş :))) bu yaşa kadar aşık olduğun 2 erkekde seni en yakın arkadaşlarınla aldatırsa ve şimdi aşık olduğun adam da senden çok çok çok daha farklıysa ve baban bi var bi yoksa yüzünü azıcık görebiliyosan ve her gün kutu kutu yeşil reçeteli antidepresan alıyosan çile çekiyosun işte .. :)

*** 1. TAKIM 361. ETAP***

entatlsi_8762.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 50 kilosu 2'ye bölündü
Sosyestetik: ( 62.7 / / /% )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 2'ye bölündü
Nisse_46: ( 90.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 65 kilosu 2'ye bölündü
Bizi: ( 79.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 69 kilosu 2'ye bölündü
Sulfirikasitcik: ( 59.3/ / /% )yeni üye hedef kilosu 53 kilosu 2'ye bölündü
Restillday: ( 66.0 / / /% )yeni üye hedef kilosu 50 kilosu 2'ye bölündü
Simerenyaa: (86 / / /% )yeni üye hedef kilosu 68 kilosu 2'ye bölündü
nepnep6: ( 81.5/ / /% )yeni üye hedef kilosu 68 kilosu 2'ye bölündü

1. TAKIM ORTALAMASI: %

Kendini de yazmayacak mısın?

Canım daha çok gencsin abla tavsiyesi diycem ama teyze bile diyebilirsin en azından arada birde görsen baban hayatta kiymetini bil. Erkekler hep isterler bişeyler talepleri bitmez arkadaşların olsun elbette ama hep mesafeli ol sana yaklaşan illaki bi duvarla karsilassin seni senden başkası koruyamaz.gardını almazsan hep kırılan sen olursun. Antidepresan meseslesine gelirsek ben sahlikciyim 60 yasinda annem kullanmaya başlamıştı biraktirdim o ilaçları. Unutma her ilac sana verdiğinın kat kat fazlasını senden alır.kendine başka hobiler falan bul yapmaktan hoslanican seyler yap ama kurtul o ilaçlardan. Bana kızabilirsinde söyleyeceklerim bu kadar şimdilik.
Ya ben şu ay bi 55 e düşiyim de innşallah katlanırım ya

Gencsin canım metabolizman hızlı senin yediklerini azaltıp yürüyüş yapsan vericen o kiloyu inankii

Kendini de yazmayacak mısın?

Yok canım ben 4. Takımın kaptaniyim zaten ve 1 senedir listedeyim.burayı açmak istedim katilmak isteyenler mağdur olmasın diye.sizlere ogreteyim takımı guzelce toparlayalim içinizden birini kaptan seçip birakicam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…