Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

hafta sonu pek dikkat edemedim ama bu gün devam kaldığım yerden hafta sonu sporum yok malesef

bu gün ne yedim

sabah;2 dilim ekmek 1 haşlanmış yumurta salata

ara;bişey yemedim dışardaydım

öğlen;çorba ve matar sote

ara;1 elma

akşam:taze fasülye ve yoğurt

ara;sade kahve ve 1 kare bitter çikolata

3 litre su ve 3 bardak yeşil çay1 saat spor

bende tatil istiyorum ama önce yüzme öğrenmek istiyorum

selam kızlarr aaa bugün kimsecikler yokk ama çok sessiz burası.. geliyom gidiyom geliyom gidiyomm pekde kimse gelmemiş :) ara öğünümde kahve içtim şööle bol köpüklü orta şekerli ohh :) öğlen çorba içmek istiyodum ama canım beyaz ekmek arası domates çekti bende bir elimin yarısı beyaz ekmeke domates dilimleyip yedim aah ne özlemişim beyaz ekmegi :) su içimim iyi gidiyo ve 90 dakika karışık sporum da varrr.. acayip ter attım ve korsemde göbüşümde.. içine sığamadığım ve çok severek almış olduğum pantolonumun içine sığıyorummmm hemde sıkış tepiş diil de rahat rahat oldu

evet bugün pek sessiz bugün hafta başı herkes yoğun herhalde 2 kupa yeşil çay ve 2 litre suyum bitti ara öğün vaktimin gelmesini bekliyorum.bede pek severim beyaz ekmeği çok yememişsin iyi olmuş

slm kızlar,bugün hem çok yoğunum hemde tatsız bi haftasonu geçirdik,netten kiralık evlere bakıyorum,ramazandan önce güzel bi ev bulup taşınmak istiyoruz,ev sahibi biraz sıkıntılı,yav şu almancılarla uğraşmak ne zor,kendileri sabahın 6 sında tadilata başlıyolar,gürültüden uyuyamıyoz,ama sen yapmaya kalksan sana medeniyet öğretmeye kalkarlar,yok almanyada hiç böyle şeyler olmazda falan filan

neyse umarım sizin keyifler yerindedir

kızlar sizdende fikir alayım bu hafta saçımı boyatıcam,sizce bu renk nasıl olur,yüzüme otururmu,gidermi bana:26:

kestane kebap acele cevap

Eki Görüntüle 737553

kızlar sizdende fikir alayım bu hafta saçımı boyatıcam,sizce bu renk nasıl olur,yüzüme otururmu,gidermi bana:26:

wuwww sarışınlar kervanına katıl canımm valla ben acık tenlı herkese yakıştırıyorum sarı saçı senın tenin,kaş rengın falan cok koyu degıl yakışır bence
ama benım tavsıyem koyu renkten birden bire sarıya dönmek yerıne yavas yavas başla balyaj attırarak
birden sarı olursan hem saç çok yıpranır hemde birden bire şoke olursun:) bir sarı olarak söylüyorum bunu,ben bıle tonu degısınce tuhaf oluyorum:)

bu arada ev cok onemlı ınsallah gonlune gore bı ev bulursun canım benım...
taşınma işi berbat bişi ama,gerçi sen daha önceden tecrübelısın ama gercekten ben cok bunalmıstım..

bizim kayınvalıdeyle kaynımda ev almaya nıyetlenmıs,bizde destek olacaz malum,baktıkları yerler 300-400
hanı ayranı yok içmeye hesabı:)

off offff bu arada az önce altın künyemı kaybettıgımı farkettım,umarım evdedır yoksa cok üzülürüm hatırası vardı ya

esram aslında çok cesaret edemiyorum ama istiyorumda,daha önce hiç bu kadar açık yaptırmadım,ben 1 senedir saçlarımı boyamıyorum,kendi rengim küllü kumral gibi bişey,yarıya kadar geldi,diğer yarısıda solmuş kahve kızıl arası bişeybilmiyorum yapabilirmi kuaföramannnn olmadı boyarım koyu renge

ev konusundada aslında şu eskişehir işi olana kadar bekleyecektik ama ev sahibi tanıdık,çok kötü olmadan çıkalım istiyorum,bide ilk taşındığımızdan beri bi türlü ısınamadım eve,eski bina,her ay biyeri çıkıyo tamir edilecek,bu sefer apartman ve sıfır bina istiyorum,100-200 fazla olsun ama içinde huzur bulayım,bidahamı gelce dünyaya

kayınvalidenlerde maşallah pek yüksekten uçmuşlar,ayrıca siz daha yeni ev borcuna girmedinizmi nasıl destek olucaksınız:26::26:

aynen onlar harcamayı cok sevıyolar arkası varmı yokmu bılmeden
kaynım maaşının hepsını harcar aslında kazancı ıyı ama plan program yok
yiyelım içelım gezelım mısalı
volkanda oyleydı ama onu toparladım bıraz hesap yaptıra yaptıra yola geldı bıraz.

bu taşındıgım evı babam aldı canım bız kredı cekmedık..ama sımdı kayınvalıdeler ev alırsa dugun takılarımı koyucam bende ortaya
bakalım artık nasıl oalcak..
makul bişi olursa seve seve verırım ama gidipte boyle yuksekten ucarlarsa çakılmalarıda an meselesı olur hayırlısı artık..

bu arada sacını boyat en kotu tekrar donersın koyuya ama bırden cok sarı yapma dönemkte zor olur
ben cıktım kızlar optumm sizi

msj 1

arkadaşlar merhaba

ben de yoğun bir hafta sonu geçirdim , cts giresun a gittik , tirebolu ya çok güzeldi , deniz kenarı kahvaltı ,,,
pazar günü çevre köyleri gezdik , yorgun argın uyumuş kalmışım .bugün tekrar okul , seminerler başladı , güya rapor alacaktım eşim istemedi , sabah seminer , öğleden sonra toplantı , şimdi de arkadaşımızın tayini çıktı veda yemeğine gideceğiz ..
ben bir türlü diyet ve spora odaklanamıyorum ya ...sabah saatlerini ayarlıyorum akşam bozuluyor ..

Eki Görüntüle 737553

neslihan ablacım bende tam olmasada hafif yuvarlak yüzlüyüm ve beyaz tenliyim bu hafta sonu saçımı bu tonlara yakın boyattım hiç sarı renk kullanmamıştım ve aynaya baktıkça hala değişik geliyo sanki aynada sarı bi hatun varmış gibi geliyo boyatınca sarıya saçlarım sertleşti umarım zamanla geçer.. bence denemelisin denemeden bilemezsin beğenmezsende Esra'nın dediği gibi tekrar koyu renge dönersin.. yaz gelince açık renkler cıvıl cıvıl sarı saç da çok fresh görünüyo bence her kıyafetime de canlı canlı ne güzel gitti :)

arkadaşım kusura bakma ismini hatırlayamadım bu sebeple isminle cevap veremiyorum.. bence diyet yapmak için zamanını bekleme çünkü o zaman hiç gelmiyor kendimden biliyorum.. ama her yerde az miktarda yemeklerin arasından sağlıklı olanlarından az ve dengeli yiyerek başlayabilirsin.. çantanda her zaman bir elma birde mini kraker bulundurarak ara öğünlerinide kurtarabilirsin.. bide bu diyet işi psikolojiyle çok alakalı.. diyet dediğimiz zaman vücudumuz kendisini yemek yemeğe odaklıyor ama sağlıklı beslenme diye düşünürsek kendimizi sağlıklı yiyeceklere odaklarsak hem daha rahat hemde psikolojimiz bozulmadan verebiliriz diye düşünüyorum..

günaydın kızlar,

dün çok yoğun bir gündü bugün yoklar yanlız dünden bıraktıkları bir sürü iş var

dün ne yedimmm

sabah: 1 dilim peynirli yumurtalı kızarmış ekmek + domates salatalık taze nane

ara: 3 kayısı kurusu + 1 bardak süt

öğle: zyt taze fasülye + bulgur pilavı + yoğurt + yoğurtlu çorba

ara: 4 kayısı + 2 kepekli galeta

akşam: fırın tavuk derilerini soydum + patatesinden + mercimek çorba

ara: yarım bardak süt

2 lt su akşam yarım saat jimnastik içinde 50 mekik 50 şnav yarısı yarım şnav :)

yok dengeli bir menü olmuş su iyi yeşil çay süper öğlen yanında bir salata olaydı iyiydi :)

kız bende beyaz ekmek delisiyim. az yediysen sorun yok. zaten ekmeklerde kalori farkı çok az hepsi nerdeyse denk sadece bağırsaklarını çalıştırması posası açısından kepek tam buğday daha iyi... arada beyaz ekmek olması iyidir :))

90 dk spor da süper...

ah ahhhhhh su hemen dikivereyim suyumu da bitsin sabah sabah 0.5 L

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
günaydın size günaydııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnn!!!!!!

güzel ve sıcak bir İzmir sabahından herkeslere günaydın!
nasılsınız bakalım yafrular?
diyetler ne alemde. ya benim bu elimden dolayı ben spor falan yapamıyorum gecen haftadan beri.
biiliyorsunuz ellerim kesilmişti camdan. dikişler alındı ama eklem yerimdeki kesik derin olunca yara tekrar açıldı ve yeniden dikiş atmak zorunda kaldılar. o yüzden elimi suya sokmamaya çalışıyorum. dikkat ediyorum. duş alırken falan elime poşet eldivenlerden geçiriyorum. zor oluyor ama yapacak bir şey yok. bunun dışında regl oldum neslim ben de yaaaa. çok üzgünüm bu ay da tutmadı :)
Allahtan hayırlısını dilemekten başka çare yok. veeee bütün bunların dışında sabah öğlen gayet güzel giden diyet modu akşam olunca çöküyor. akşam ağzım durmuyor. canım bişiler yemek istiyor devamlı. abur cubur yememeye çalışıyorum ama illa meyvedir dondurmadır birşeyler yiyorum. neden böyle bilmem. ben de madem spor yapamıyorum hiç değilse merdiven falan çıkayım diyorum her yerden merdiven tırmanıyorum görseniz halime gülersiniz. halen tombişim yaaaaaaaaaaaa of. sizin akşamları böyle iştahınızda bir açılma oluyor mu arkadaşlar?

günaydin kizlar

ya ben kendimi toparlayipta eskisi gibi kalori sayamiyorum
dikkat etmeye calisiyorum tabiki, düzenli yiyorum iciyorum ama kalori sayimini birakiyorum valla yaz yaz ugrasasim yok

Melek bende de olur aksam istah acilmasi
ben karpuza dayaniyorum hem sisiriyor hem serinletiyor bu sicakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…