Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

merhabalar kızlar,

ben cuma günü bir doktora gittim bütün moralimi sağolsun yıktı batırdı... tabiki yine kadın doğum doktoruydu. bu kilo nedir her yer yağ içinde ben göremiyorum bile yumurtalarını filan baya bir aşağıladı sağolsun 55 kilo olman lazım dedi yuhh dedim 3 sene sonra görüşürüz o zaman dedim :KK43: pehh ilaç ne diye kullanacaksın ki tüm sorun bu yağlar filan...

bugün neden giremedim onu da açıklayayım denetimden geçemedik şirkette danışmanlık tuttu. bugün onlar başımdaydı. bu belgeler hallolana kadar yandım ben masamın üstü o kadar dolu ki...

günler
pzt
salı
çrş
prş
cuma
t_n

garden

tatlıkedi

tasan

mlkfth

crystallife

tgddg

mervişhnaz

mutluluk neredesin benibul

günler
pzt
salı
çrş
prş
cuma
t_n
+

garden
+

tatlıkedi
+

tasan
+

mlkfth
+

crystallife
0

tgddg
0

mervişhnaz
0

mutluluk neredesin benibul
+

kızlar bu mesaj listesi (+) 5 mesaj ve üstü için (_) 5 mesaj altı için( 0) hiç girmeyenler için yazdım ve hafta sonu yok cumaya kadar yaptım

msj 1

yetiştim kızlar gece yarısına 3 dk kala ilk mesajımı yazıyorum ..bugün çok yoruldum , inan yeni oturabildim ...aklım hep buradaydı..

neler yaptınız , yazdıklarınızı okuyamadan yazıyorum ..ben neler yediğimi yazayım önce

sabah

1 yumurta , domates , salatalık

ara 2 dilim çok küçük kepek ekmeği , zeytin ve peynir

öğlen

1 kase çorba

yoğurt

ara

( gezmeye gittim ) 2 tane minik zeytinyağlı dolma ,1 kaşık salata ,1 dilim patates mantısı

akşam 1 lt su ..

offf çok karışık bir menü oldu ...neyse moralimi bozmayayım ...20 dk yürüyüş ...

hakkaten esram ya ne cabuk gecti, ama eger evlenmek icin bekleseydim bu kadar cabuk gecmezdi heralde :26:
amin canim hepimizin yuvasida huzur mutluluk dolu dolu olsun insallah !

burda dogum izni 14 hafta... ister dogumdan önce al ister sonra. ama doktorlar sorun yapmiyor daha cok izin isteyince. Ben en az 1 yasina kadar yaninda olmayi düsünüyorum bide dogumdan önce alirim 2 ay falan.. Allah izin verirde o günleri görürsem insallah tabi :KK16:

Ordada 6aya cikmis artik ne güzel valla sevindim ya :KK31:

msj 2

mutlu bir ömür diliyorum canım , Allah birlikte sağlıkla yaşamanızı nasip etsin ..

melek şuan hayallerımı yıktın bacımm
ben hamılelıkte ye allah yee yapcak biriydim :)tüm kaçamaklarımı ozamana yapacaktım
şaka bı yana bunu cok kısıden duydum belkıde en cok dıkkat edılmesı gereken zaman
teyze olacagım günler yakın desenıze,hem neslı hem sen takımın anneleri olacaksınız ınsallah tez zamandaa..
bende sizi takıp ederım artık,yavaş yavaşş:)

bugün şube çok kalabalıkk sabahtan beri gelen giden bitmedi..:KK14::KK14:

msj 3

kızlar ben evlendiğimde 48 kiloydum , sonra ilk hamileliğimde 20kilo aldım , onları vermeden 3 ay sonra 2. bebek ve ben de kilolar kaldımı ..

sonra çok sıkı bir diyetle 58 e kadar indim ama o yağlar bacaklarıma yerleşti artık , yaş ilerledikçe de 69 a kadar çıktım , şimdi metabolizma çok ağır ya da ben çok misafirperverim bırakmıyorum onları ..:KK52:

kızlar bu mesaj listesi (+) 5 mesaj ve üstü için (_) 5 mesaj altı için( 0) hiç girmeyenler için yazdım ve hafta sonu yok cumaya kadar yaptım

msj 4

ortak ya biraz geç geldim diye beni sıfırlama ya ...bak 12 den önce yetiştim , şaka bir yana bilg eşimden zor aldım ..gezmeye gidince eve geç geldim ve yemek yapma işi biraz uzadı , mutfakta rehin kaldım ..:KK52:

hadi çaylar içilsin ve sular höpürdetilsin, DERYAORTİM bu hafta işi sıkı tutalım tamam mı?kızımı okula göndereyim öğleden sonra görüşürüz.nesli ne yaptın test yaptırdımı acaba?

msj 5

sen yeterki iste bu hafta kilo vermede birinci oluruz eminim , menü de çok sağlıklı olmuş , maşallah , su , yeşil çay + spor offff ben sana nasıl yetişeceğim ortak ya ...:KK52:

ben de yatmadan önce 20 mekikle işe başlayacağım , bacaklarıma da spor yapacağım bu hafta 69 un altına inmem gerekiyor ..ramazana kadar 5 kilo verebilir miyim sizce , genellikle ramazanda kilo almam ama vermem de

bizim bu hafta okul kapanıyor , seminer dönemi var , artık daha sık yazabilirim , akşam bu saate kalmam ..

msj 6

ah kızlar ( nesli ve melek ) inşallah dileğiniz gerçekleşir ve şirin ve sağlıklı bebişleriniz olur , biz de teyzoş oluruz ...

yarın için yemek yapıyordum , bilg başına oturunca unuttum ve dibi tuttu , ne yapayım ben bu kafama ya , ağlamak istiyorum ,

yemek yapmayı hiç sevmiyorum , annem benimle kalıyor , genelde yemekleri o yapar ,okuldan gelince çeşit çeşit yemekler , bu hafta ist gitti , iş bana düştü , bakalım kaç tencere yakacağım , şaka canım o kadar da kötü değilim sadece unutkanlık yapıyorum arada :KK52:

günaydın kızlar,

nasılız bakalım??? ben suları sayacaktım sanırım geçmişte öyle bir yazı gördüm sanki (bir kedi gördüm sanki :)))

evet yazın bakalım içtiğiniz suları...

ben yeni diyet listeme uyuyorum 3 gündür bugün 4. günüm... zorlanıyorum çünkü 1700 kalori daha tam yiyemedim 1700 ü hep eksiklerim oldu yetiştiremedim yoğunluktan dolayısıyla başım ağrıyor. ama listeler çok hoşuma gitti dün ne yedim yazayım

sabah: peynir + 2 dilim tam buğday ekmek + domates salatalık + 3 kayısı

ara: 2 kayısı

öğle: tavuk şiş + 2 dilim ekmek + salata

ara: 1 büyük elma

ara: burda yemem lazımdı ama dün danışmanlar burdaydı yiyemedim elmayı bile dilimledim hep birlikte yedik :KK53:

akşam: burda sebze yemem lazımdı. ama annem geldi antepten (onada değişiklik olsun diye) halim yok, hemen kahvaltılık birşeyler yiyelim yatayım dedi yine kahvaltı yaptık sadece peynir + 2 dilim ekmek + domates salatalık

ara: 1 kase yoğurt + 15 kadar kiraz

bu diyetkolik sitesini öneririm diyet listeleri çok güzel tabi bana güzel çünkü öğleden sonra 2 ara öğünüm var ve 2. de mutlaka ekmek, galeta yada kepekli tost da var :)))))

msj 6

ah kızlar ( nesli ve melek ) inşallah dileğiniz gerçekleşir ve şirin ve sağlıklı bebişleriniz olur , biz de teyzoş oluruz ...

yarın için yemek yapıyordum , bilg başına oturunca unuttum ve dibi tuttu , ne yapayım ben bu kafama ya , ağlamak istiyorum ,

yemek yapmayı hiç sevmiyorum , annem benimle kalıyor , genelde yemekleri o yapar ,okuldan gelince çeşit çeşit yemekler , bu hafta ist gitti , iş bana düştü , bakalım kaç tencere yakacağım , şaka canım o kadar da kötü değilim sadece unutkanlık yapıyorum arada :KK52:

kızz dualarına benide kat bende bebiş istiyorum :emir_bebek:

annemde yakar hep yemekleri azıcık kafan yemekte olsa yada mutfakta vakit geçirsen oyalansan birşey olmaz güzelim :)

1.TAKIM 2 Lİ GRUP DAĞILIMI

1.grup : garden (85,4) / spirochet (85)

2.grup : T_N (76,6) / mlkfth (78,5)

3.grup : tasan (73,5) / tgdg (69,5)

4.grup : crystallife (65,5) /mervishnaz (64,4)

5.grup : tatlıkedi (64,1) / mutluluknerdesinbenibul (63,5)

grup dağılımınıda bu şekilde yaptım,farkettiyseniz kilosu birbirine yakın olanları eşleştirdim:KK34:

şimdi bu dağılıma göre her guruptaki üyeler diğerinin koçu gibi olucak(yada eşi,ortisi :KK1:),takımdaki genel kuralların yanısıra ayrıca eşinizi takip etmeniz gerekecek,cuma günü verilen kilonun ortalama yüzdesi alınarak 1.grup seçilecek,ve yine sonuncu olan gruba ceza verilecek:KK22::KK22:

bu konuda itirazı olan varsa lütfen söylesin:26::26:

amanın yine eski ortimleyizzz kızzzz gel sollayalım şunları :) zaten ben artık zorunluyum doktor sağolsun iyi bozdu moralimi söylediklerim sana ağır geliyorsa git özel bir doktora yüklesinler sana kimyasalları soysunlar seni umut peşinde gez dedi adama göre tek sorunum kiloymuş :KK43:

1.TAKIM GÖREV DAĞILIMI:

T_N :(KAPTAN) genel kontrol

garden :(TAKIM İÇİ MOTİVE EDİCİ,MORAL VERİCİ) ayrıca öğünlerde yenilecek şeylere karar verme,öneride bulunma

tatlıkedi :(KAPTAN YARDIMCISI) genel kontrol

tasan : ( MSJ TAKİPİ) günlük 5 msjın altına düşenleri not alıp cuma günü bildirecek,ona göre ceza uygulaması yapılacak.

mutluluknerdesinbenibul :(SPOR TAKİPİ) günlük yapılan sporları not edip cuma liste yapmak

mlkfth : (SPOR VE EGZERSİZ LE İLGİLİ BİLGİLER EKLEMEK) takımda en çok kiloyu veren olduğu için ayrıca önerilerde bulunmak

crystallife :(GÜNLÜK MENÜ TAKİPİ) herkesten sabah ilk iş bi önceki günün toplu menüsünü istemek,yazmayanları uyarmak

tgdg : (TAKIMA HERGÜN SAĞLIKLI BESLENME VE DİYETLE İLGİLİ BİLGİ EKLEMEK)

mervishnaz : (GÜNLÜK SU VE BİTKİ ÇAYI TAKİPİ) az içenleri uyarma

spirochet : (YAPILAN MENÜLERE YORUM YAPMA)

evet kızlar ben bu şekilde bi görev dağılımı yaptım,sizin daha farklı önerileriniz varsa yada şu olmamaış diyeceğiniz şeyler lütfen söyleyin:KK34::KK34:

olurrr ben yorum yaparımmmmmmm :) :KK56::KK56::KK56:

günaydın arkadaşlar........
kötü bir cuma geçirmişsiniz..inşallah bu hafta rekor sizde......
eda eğer doktorun söylediği doğru ise..yani bebek için tek sebep kilon ise..sen yandın canım.bundan böyle her kaçamağında beni karşında bulacaksın:KK23:seni özel olaraktan takip edicem:)
sizin cuma gibi ben de cumartesiyi kötü geçirdim.özgürün sınavı pek iyi geçmedi.o üzülmesin diye hiçbirşeyi takmıyor rolü yapmaktan içim şişti.dün işe geldim.bahçeye indim.biraz ağladım rahatladım.
dün itibariyle ben de diyete asıldım.kaçamaklık cısları artık almayacağım.salatalık iyi bir atıştırmalıkmış.teşekkürler..günlük 1200 kaloriyle başladım tekrar..haftaya nasipse tatile çıkıyorum.ama ev tutacağımız için orda da yemekleri ben yapıcam.diyete devam ederim.hergün yüzeceğim için kolay kilo veririm diye düşünüyorum.

günaydın arkadaşlar........
kötü bir cuma geçirmişsiniz..inşallah bu hafta rekor sizde......
eda eğer doktorun söylediği doğru ise..yani bebek için tek sebep kilon ise..sen yandın canım.bundan böyle her kaçamağında beni karşında bulacaksın:KK23:seni özel olaraktan takip edicem:)
sizin cuma gibi ben de cumartesiyi kötü geçirdim.özgürün sınavı pek iyi geçmedi.o üzülmesin diye hiçbirşeyi takmıyor rolü yapmaktan içim şişti.dün işe geldim.bahçeye indim.biraz ağladım rahatladım.
dün itibariyle ben de diyete asıldım.kaçamaklık cısları artık almayacağım.salatalık iyi bir atıştırmalıkmış.teşekkürler..günlük 1200 kaloriyle başladım tekrar..haftaya nasipse tatile çıkıyorum.ama ev tutacağımız için orda da yemekleri ben yapıcam.diyete devam ederim.hergün yüzeceğim için kolay kilo veririm diye düşünüyorum.

günaydın ablam bilmiyorum valla inandırıcı bir doktordu gittin bunca zaman doktora ne dediler sana dedi eğer sorunun çözülebilecek birşey olsa ameliyata alırlar hallederlerdi filan baya üstüme geldi. zaten adama göre 55 ten 1 gr aşağısı bile kurtarmazmış ama sanırım bana gaz vermek için dedi yuhh yani 55 nere :26: valla kaçamak yapacak hevesimi kırdı adam dün dondurma aldım anneme bize pasta filan getirmiş koydum buzdolabının üstüne mustafa gelince yer dedim...

özgürün sınavı inşallah beklediğinden iyi gelir ben üni. sınavında seneye tekrar girerim sağlık olsun diye çıktım bak yine okudum tabi istediğim kadar yüksek olmadı ama hakkımıza hayırlısı olsun iyisinden hayırlısı iyidir. ben bu yeni sınav şeklini anlamış değilim ama inşallah özgüründe hakkına hayırlısı olur...

salatalık mükemmel birşeydir. tek sorunu ben akşamları da ileri gitmemek için salatalığa dayanıyorum gece biraz gurultu yapıyor :KK70:

günaydın kızlar,

nasılız bakalım??? ben suları sayacaktım sanırım geçmişte öyle bir yazı gördüm sanki (bir kedi gördüm sanki :)))

evet yazın bakalım içtiğiniz suları...

ben yeni diyet listeme uyuyorum 3 gündür bugün 4. günüm... zorlanıyorum çünkü 1700 kalori daha tam yiyemedim 1700 ü hep eksiklerim oldu yetiştiremedim yoğunluktan dolayısıyla başım ağrıyor. ama listeler çok hoşuma gitti dün ne yedim yazayım

sabah: peynir + 2 dilim tam buğday ekmek + domates salatalık + 3 kayısı

ara: 2 kayısı

öğle: tavuk şiş + 2 dilim ekmek + salata

ara: 1 büyük elma

ara: burda yemem lazımdı ama dün danışmanlar burdaydı yiyemedim elmayı bile dilimledim hep birlikte yedik :KK53:

akşam: burda sebze yemem lazımdı. ama annem geldi antepten (onada değişiklik olsun diye) halim yok, hemen kahvaltılık birşeyler yiyelim yatayım dedi yine kahvaltı yaptık sadece peynir + 2 dilim ekmek + domates salatalık

ara: 1 kase yoğurt + 15 kadar kiraz

bu diyetkolik sitesini öneririm diyet listeleri çok güzel tabi bana güzel çünkü öğleden sonra 2 ara öğünüm var ve 2. de mutlaka ekmek, galeta yada kepekli tost da var :)))))

kendi menüme de yorum yapayım cık cık cık sebze nerde akşam olmamış :KK20:

Günaydin herkese :KK16:

Sali günleri pazartesinden daha betermis cünkü asil o zaman anliyormusuz haftaya yeni basladigimizi :KK1:
Bence cuma hariç hepsi berbat :KK1:

Spora gidesim yok yine bu öglen ama gitmem gerek :KK5:

Dünkü menümü yazim hemen

Sabah: 2 etimek + 1 porsiyon sürme peynir (40kalori) + 3 zeytin + reçel + yarim elma
Ara: 1 elma
Öglen: 2/3 kasik pilav (haslama) + 4/5 kasik wok'da pismis sebzeli et.
Ara: 1 meyveli yogurt
Aksam: 1 tabak arpa sehriye corbasi + 2 çatal pasta + 1/2 bisküvi + cubuk kraker

Sen aksama kadar güzel ye aksam cozut :KK50:
Dün aksam bi arkadasin dogumgünü vardi onlara gittik saolsun neler neler hazirlamis..
o yüzden spora gitmek sart oldu :KK31:

mutluuuu bari sen kaçirmadim de :KK23:

msj 2

mutlu bir ömür diliyorum canım , Allah birlikte sağlıkla yaşamanızı nasip etsin ..

amin canim cok saol, hepimizide insallah :KK16:

X