Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

cnm çok çokk çokk geçmiş olsun.. keşke 10 gün rapor alsaymışsın.. kendine bu kadar yüklenme tatlım.. inan çok üzüldüm..

şu yaralı halinle de ltf bu salak herifi düşünme.. ben içgüdülerimizin doğru söylediğini düşünüyorum.. sakın çekingen olma.. adam üstün die çekinme... kendini açık net ifade et.. adam sana dokunmuş.. buna da hakkı yok.. erkeklere kesinlikle güvenmem.. benzeri başıma geldi.. ilk defasında ben de senin gibi çekindim.. üzüldüm.. şimdiyse kesinlikle çekinmem.. evlisi bekarı bi çoğu şerefsiz yolunu arıyo.. arkadaşlarımın anlattıkları da var... mesela elli küsur yaşında eşi kapalı müdür arkadaşının yanında benim arkadaşıma diyo ki ayşe sen çok zevkli kızsın... her giydiğini yakıştırıosun... aslında seni bilmemne bölümüne almak lazım.. orda da sadece özel görüşmelere.. yanımıza yakışırsın... şerefsizleri allaha havale ediyorum.. ama sen zerre tedirginlik, suçluluk, çekingenlik hissetme... net ol o çakal her şeyi anlar şerefsiz...

ve dediğim gibi önce iyileş.. gerisi boş.. hislerinden de şüphe etme.. çok geçmiş olsun tatlım.. gerçekten üzüldüm çok..

çok sağol canım. çok teşekkür ederim. geçecek inşallah. ama şu durumda bile bunu düşünüyorum işte. çok üzerime düşüyor. bilmiyorum belki de ben öyle hissedtiyoum ya. oufff. ama atlatacığım inşallah. çok sağolasın canım benim.

kuzum valla haklisin paylasim sifira düstü ama ben yogundum bugün baya :26: neyse artik affettiririm kendimi insallah :KK16:
artik ayni kiloda degiliz sen 63leri göreli cok oldu ben sayiyorum hala yerimde :KK1::KK1::KK1: ama hedef ayni insallah bu sene Aralik olmadan ulasmak istiorum Allah güç kuvvet ve sabir versin bize :KK16:

Nesli pazartesi gelicek heralde canim :KK16:

ohhh tatile gidiomussun canim salla gitsin kendini bilmez densizleri, dün dünde kaldi tatiline odaklan sen :KK52:

:KK53::KK53::KK53: sasirdim valla :KK53::KK53::KK53:

hahahaha :KK1::KK1::KK1:

ya erkekler cok cabuk veriyor reva mi bu yaaaaaaaaaaa :KK43:
dogurma bizde emzirme bizde her türlü pis isler bizde erkekler bide yetmezmis gibi kiloyu cabuk veriyor :KK53:

neyse bunada sükür :KK31:

yemeginin icine istah acici kat :KK53:
gece gece pasta börek daya önüne ama sen yeme :KK37: :KK20::KK20:

edacım ben de aynen öyle diyorum ya işte. bana diyorki en samimi arkadaşım iş yerinde olabilir böyle şey diyor bunda yanlış anlayacak bir şey yok diyor. ama benim içimde bir his var sanki bir şey var gibi edacım ya. neden bana beni görünce rahatladın dimi dedi ki. of kasıyorum kendimi onun yanında şimdi. Allahtan raporluyum eevdeyim. sabah aradı yine beni. nasılsın melek dedi. iyiyim erol bey sağılun dedim yeni uyandım ilaçlarımı içeceğim pansuman için sağlık ocağına gideceğim dedim. tamam kendine iyi bak dedi. dikkat et dedi. öyle işte. ya bazen de böyle düşündüğüm için utanıyorum kendimden.

bidaha sana böyle işte çok güvenıyorum gibi veya başka bi iltifat falan ettgınde bende sizi bi abi olarak görüyorum güvenıyorum de bakalım ne diyo
yada onun yanında hep eşinden bahset surat mimikleri ne durumda bak bakalım
yawww okadar elini ayagını nasıl kestin bacım geçmiş olsunn
eline bişi dolayıp yumruklasaydın keşke camı dicem ama asansörde nerden bulucan
çok geçmiş olsun kapalı alan fobım yok ama takırtı tukurta yapan asansörde hala tırsarım..

edacım ben de aynen öyle diyorum ya işte. bana diyorki en samimi arkadaşım iş yerinde olabilir böyle şey diyor bunda yanlış anlayacak bir şey yok diyor. ama benim içimde bir his var sanki bir şey var gibi edacım ya. neden bana beni görünce rahatladın dimi dedi ki. of kasıyorum kendimi onun yanında şimdi. Allahtan raporluyum eevdeyim. sabah aradı yine beni. nasılsın melek dedi. iyiyim erol bey sağılun dedim yeni uyandım ilaçlarımı içeceğim pansuman için sağlık ocağına gideceğim dedim. tamam kendine iyi bak dedi. dikkat et dedi. öyle işte. ya bazen de böyle düşündüğüm için utanıyorum kendimden.

oy oy güzelim kasma kendini işte bahsettiğim iyi niyet konduramama sende mevcut sen ne yalan diyim onun için iyi bir avsın. bak bir tüyo vereyim benimde mesela bekarken çok oldu ben hatta onlar evli ve yaşlı diye daha rahat olurdum ayrıntılı açıklardım adam beni suçladıydı sonunda biliyormusun bana birşey soruyormuş ben ilgili bir şekilde yada ayrıntılı açıklıyormuşum aman ha güzelim sana nasılsın dediğinde dallandırıp budaklandırıp tüm gününü anlatma iyiyim filan de hatta elinden geliyorsa onuda kırma yanlış anlamış olabiliriz ben hep bu yöntemi kullanırdım aaaa tlf çalıyor eşim arıyor de kapı çalıyor de iş yerindeyken çok önemli bir sözüm vardı birini arayacaktım de... eskisi gibi değilsin soğuksun derse arkadaşım bir yakınını kaybetmiş aklım orda de hatta vurgulama yapsan bence daha iyi olur mesela eşimin bir yakını vefat etti yok bu ara eşim işiyle sıkıntılı onu düşünüyorum aklım onda falan filan yani aklın hep başka birşeylerde olupta yavaşca soğuduğunu sansın... eğer yanlışta anlamış isek en azından kırılmaz...

kızlar bugünkü yediklerim

sabah
2 ç.k çokella
2 dilim beyaz ekmek
1 ceviz
2 sivriacısüsbiber
kk peynir
3 zeytin
2 brd çay

öğle
3 y.k pirinç pilavı
3 y.k sote tavuk göğsü
2 yk yoğurt
marul-roka salatası

ara
ufak kase yoğurt
2 t.k ayva reçeli
1 ceviz

akşam bilmiom

bidaha sana böyle işte çok güvenıyorum gibi veya başka bi iltifat falan ettgınde bende sizi bi abi olarak görüyorum güvenıyorum de bakalım ne diyo
yada onun yanında hep eşinden bahset surat mimikleri ne durumda bak bakalım
yawww okadar elini ayagını nasıl kestin bacım geçmiş olsunn
eline bişi dolayıp yumruklasaydın keşke camı dicem ama asansörde nerden bulucan
çok geçmiş olsun kapalı alan fobım yok ama takırtı tukurta yapan asansörde hala tırsarım..

ayy valla affedersin melekcim sorununa odaklandım birden geçmiş olsun dememişim. çok geçmiş olsun tatlım aman dikkat et kendine...

esracım sende direk gol atıyorsun ben sizi abi olarak görüyorum desin direk kökten çözsün :))))))))))

kızlar bugünkü yediklerim

sabah
2 ç.k çokella
2 dilim beyaz ekmek
1 ceviz
2 sivriacısüsbiber
kk peynir
3 zeytin
2 brd çay

öğle
3 y.k pirinç pilavı
3 y.k sote tavuk göğsü
2 yk yoğurt
marul-roka salatası

ara
ufak kase yoğurt
2 t.k ayva reçeli
1 ceviz

akşam bilmiom

kızz o çokellaa nedirrrrr????????? bundan sonra kendini bir yana bırakıyorsun biz diyet yapmaya çalışan insülin mağduru garibanlara acıyıp öyle çikolata tatlı hele de çokella nutella yemiyorsun bacım... ahhh vallaaa depreştim ben gidip bir kase yoğurt yiyeyim bari kayısı kurumla :18:

valla bence yaşattıkları tedirginlik duygusundan keyif alıp kendilerini güçlü hissedip tatmin oluyolar.. makamlarının getirdği gücü kadınları taciz için kullanıolar.. taciz tacizdir.. sözle de olur, bakışla da, illa fiziksel bi boyutu olmasına gerek yok.. sen konumun cinsiyetin itibariyle sesini çıkaramıosan taciz ediliosundur.. işte, evde veya sokakta farketmez

ayy valla affedersin melekcim sorununa odaklandım birden geçmiş olsun dememişim. çok geçmiş olsun tatlım aman dikkat et kendine...

esracım sende direk gol atıyorsun ben sizi abi olarak görüyorum desin direk kökten çözsün :))))))))))

:))aynen asılan tüm müşterilerime abi diyorum yüzlerindekı ıfadeyı görmeyı sevıyorum:)
yada dırek coluk cocuk hanım sohbetıne getiriyorum gidiyo zaten:)
arsız yüzsüz çokkkkkkk,bayan olmakk çokk zor

çok sağolun arkadaşlar. geçeçcek inşallah. umarım benyanlış anlıyorumdur. yada sizin dediğiniz gibi hep eşimden bahsedeyim. hatta esramın dediği gibi direk belden aşağı vurup ABİİİİİİİİİİİİİİİİ diyim adama :)
alemsin kızım sen ya. kesin çözümler buluyorsun. ama yanlış anlamakta haksız değilim dimi kızlar?

kızz o çokellaa nedirrrrr????????? bundan sonra kendini bir yana bırakıyorsun biz diyet yapmaya çalışan insülin mağduru garibanlara acıyıp öyle çikolata tatlı hele de çokella nutella yemiyorsun bacım... ahhh vallaaa depreştim ben gidip bir kase yoğurt yiyeyim bari kayısı kurumla :18:

ay cnm öle deme yavv çokk canım çekerse iki çay kaşığı yiyorum o kadar.. sadece iki çay kaşığı :KK6: altmış-taş çatlasın yetmiş kaloridir..

bi müşteri var halada gelir,bundan 2-3 yıl once kızzzz sen ne tatlı bişeysin yaa valla bekar olsam alırdım senı dedı..
hmmm ben senı almazdım ama sen fazla kart kaçarsın bana demıstım adam o gün bugün mesafeli:)
inanılmaz terbiyesiz,yüzsüz arsız tipler var inanamazsınız..
geçenlerde mutfakta bi müşteri var bardak yıkıyo kendıne çay içecekmişş
banka degil dingonun ahırı

çok sağolun arkadaşlar. geçeçcek inşallah. umarım benyanlış anlıyorumdur. yada sizin dediğiniz gibi hep eşimden bahsedeyim. hatta esramın dediği gibi direk belden aşağı vurup ABİİİİİİİİİİİİİİİİ diyim adama :)
alemsin kızım sen ya. kesin çözümler buluyorsun. ama yanlış anlamakta haksız değilim dimi kızlar?

bence haklısın,ya zarf atıyo yada saf bi adam yaptıklarının nereye gittiginin farkında degıl nedemek canım dokunuyorum ya sana rahatsız olmuyosu dimi demek...

valla melek madem sana cok güvenıyomuş yakın davrandıgında kaldır bey kelımesını abi dee,hatta abi abi de sonra yüz verme iş dışında bi konudada muhattap olma en azından karşı tavrına göre niyetini anlarsın
tirbiyesizzzzzzzzzzzzz
söyle fatihe dağıtsın kafasını gözünü
hayır bide kalkıp arayacak kocanın yanında falan al başına bela açıkla işin yoksa
fatih sorun edermı bılmıyorum ama benımkı deliriyo böyle şeylerde

selamlar kızlar nasılsınız bakalım?b en dünden beri çok kötüyüm. dün akşam başıma kötü bir olay geldi rabbim beterinden korusun.ben de kolostrofobi var (kapalı alan korkosu) işyerimde asansörde kaldım kriz geçirdim yanımda çantam telefonum birşeyim yoktu vev ellerim ile asansörün camlarını kırmaya başladım sonra ayağımla da tekme attım ayağımda cam kırıkları ellerimde cam kırıkları acınası bi halde her yerim kan oldu üstüm başım kan revan haldeydim sonra acile kaldırıldım dikişler atıldı ellerime ayağıma. 10 gün rapor verecekti ama 5 gün verin yeter dedim. izne çıktım anlayacağınız. ama 10 gün duş almak yok ellerini suya sokmak yok dedi dr. öyle yani. yalnız sizin le bir şeyi paylaşmak istiyorum arkadaşlar ben biraz garip duygular korkular içerisindeyim. şöyle ki, ben biliyorsunuz adliyede çalışıyorum icra müdürlüğünde memurum. bennim müdürüm var 62 yaşında adam. ben biliyorsunuz 30 yaşındayım. neyse bu adam biraz garip davranıyor bana yada benim içim mi fesat bilemiyorum arkadaşlar. lütfen bana bir akıl verin. şimdi müdürüm çok iyi efendi birisi. ama bana bakışları falan bazen hayran hayran oluyor. gülümsüyor bana bakarken ki normalde çok ciddi birisi kimseye yüz vermez. burnu yukarda tam bir jön adam. yediğine içtiğine dikkat eder çok kibardır , kimseyle laubali olmayı sevmez vs. ben dairede klavyeyi on parmak en iyi yazan katip olduğum için en yazılacak tutanakları falan bana yazdırır. ben yoksam başkalarına tabiki. ve yazdırırken kim olursa olsun yanına çağırır katibi o söler biz yazarız onun bilgisayarında. geçenlerde yine odasındaydım bana dedi ki melek klima açık sen üşüdün mü dedi yok erol bey üşümedim iyi içerisi dedim koluma dokundu baktı iyi kolların soğuk değil dedi. değil dedim ben de. sonra yazı yazmaya başladık o söylüyor ben yazıyorum. sürekli mauseye uzanıyor. uzanınca da kolu bana temas ediyor ve uzanmak zorunda diye, kablosuz mauseyi onun önüne koydum masaya. dedi ki neden oraya koydun mauseyi. ben de siz uzanıp derişiyorsunuz diye koydum dedim. yok dedi yerine koy. sonra yazmaya devam ettik . dedi ki bana melek burda oturup yazı yazarken bazen kolum falan sana temas edebiliyor sen bundan rahatsız oluyor musun dedi ben de bişey diyemedim yok hayır dedim ondan değil siz uzanıyordunuz ya o yüzden mauseyi önünüze koydum dedim. tamam o zaman dedi. sonra aradan bir kaç gün daha geçti giyinmiş gelmiş, bana diyorki bu gömlek bu pantolonun üzerine olmuş mu dedi. iiyi uyumlu dedim ben de. yaa banane git eşine sor değil mi bana soruyor. sonra yine bir gün bu kıravat olmuş mu melek dedi. iyi işte uyumlu erol bey dedim ben de. sonra işte dün o kazayı geçirince ben , hastanede falan koşturdu peşimden sürekli bekledi ben acildeyken kapıda. sonra ilaçlarımı aldı, beni arabasıyla evime bıraktı. bırakırken arabada hep böyle romantik şarkılar çalıyor falan. erol beyin yabancı dili Fransızca. Türkçeden daha iyi Fransızca konuşuyor. Fransızca şarkılar çalışor. bana dedi ki senin yabancı dilin ne dedi İngilizce dedim. iyi seviyede İngilizce konuşuyruz biz eşimle yabancı filmleri falan İngilizce seyrederiz dedim. güzell dedi. neyse sonra bana dedi ki seni bugün asansörde o halde görünce çok kötü oldum melek dedi. (ben asansörde camı kırdığımda o anda erol beyi gördüm ilk karşımda merdivenlerden yukarı çıkıyordu o da, dur melek sakin ol hemen geliyorum açtırıyorum asansörün kapısını lütfen endişelenme dedi. )sen de beni görünce rahatladın değil mi dedi. evet karşımda insan görünce rahatladım tabiki dedim ben de. ama hemen indim aşağıya asansörün kapısını açtırmak için dedi. sonra da bana o sırada dedi ki, ben de işte dairede olmadığım zamanlarda sen orada olduğun için aklım geride kalmıyor ben de sana öyle güveniyorum melek dedi. sağolun dedim ben de. yani bu konuşmalardan falan biraz çekiniyorum ben açıkçası. çekinmelimiyim bilimyorum korkmalı mıyım bilmiyorum. ben mi hasetçe düşünoyuruum siz ce kızlar?

melekçim çok geçmiş olsun.. çok zor bi durum atlatmışsın aynısı annemdede var ondan biliyorum.. umarım çabucak iyileşirsin.. keşke raporunu 10 gün alsaydın hem dinlenirdin yorgunluğunu atardın hemde o adamdan uzak kalırdın biraz..
bence canım bu devirde fesat düşünmen gerekir zaten.. insanların niyetlerini bilemezsin çünkü.. ve zaten o adam iyi niyetli olsa mause kendi çekerdi önüne ve kola dokunmak falan neymiş ole ya.. bencede hiç çekinme bişeyleri söylerken.. yaşca büyük olabilir hatta mevkicede büyük olabilir ama bu seni bu şekilde rahatsız etmesini gerektirmez..

valla bence yaşattıkları tedirginlik duygusundan keyif alıp kendilerini güçlü hissedip tatmin oluyolar.. makamlarının getirdği gücü kadınları taciz için kullanıolar.. taciz tacizdir.. sözle de olur, bakışla da, illa fiziksel bi boyutu olmasına gerek yok.. sen konumun cinsiyetin itibariyle sesini çıkaramıosan taciz ediliosundur.. işte, evde veya sokakta farketmez

bak bu konuda çok haklısın sen konduramıyorsun yanlış anlıyorum diyorsun ya iş çığrından çıkıpta tartışma kıvamına geldiğinde yemin ederim bu sözleri eder oluyorum bende işin aslı bu tabi sen mevkisine eğitimine yakıştıramıyorsun da onlar sonrasında yakışacağını kanıtlıyorlar

:))aynen asılan tüm müşterilerime abi diyorum yüzlerindekı ıfadeyı görmeyı sevıyorum:)
yada dırek coluk cocuk hanım sohbetıne getiriyorum gidiyo zaten:)
arsız yüzsüz çokkkkkkk,bayan olmakk çokk zor

kızzz sen hakkaten kötüsün ama böyle kötü ol direk sopanı göster tatlım bende seni örnek alacağım bundan sonra :KK70:

kızzz sen hakkaten kötüsün ama böyle kötü ol direk sopanı göster tatlım bende seni örnek alacağım bundan sonra :KK70:

ben kötü degilim yahu erkekler pislik...
zamanında öğrenciyken başıma bi iş gelmişti ozamandan sonra valla alayına isyan banane:)

melekcım yaa bu kapalı yerde kalma korkunu hıc yenmeye calıştınmı??
bi dönem bende panık atak olmustum bırak asansörü metroya dahi binemıyodum yer altından gidiyo kapıları kapalı falan diye
hatta afedersın wcde bıle kapı kapalı duramıyodum
ama cok üstüne gittim ayılıp bayılsamda 3-5 tur inip cıkıyodum o asansörde yenmek için korkumu geçti çok şükür
sen normalde asansöre binmektende korkuyomusun,yoksa kaldıgın içinmi korktun acaba?

edacım yaw alakasız olacak şimdi ama,senın burçlar hakkındakı bılgın ve yorumundan yola çıkıyorum
bana bi konuda yorum yaparmısın
yengeç erkeklerının cok duygusal ve sadık oldugu söylenır ya hani..
acaba böyle eşine düşkün görüntülerini altından bi çapanoğlu çıkarmıki..
yani ters etkı yaparmı? eşe düşkünlük yedigi nanelerı gizlemek için olabılırmı??

bide ben bu adamla nasıl hayat geçiricem nasıl durulucaz,nasıl anlaşıcaz ve en önemlısı kavga anında şu çenelerımızı nasıl tutucaz..bede başakım..:)
benım yukselenım boğa,onunkı aslannnn:)

off kızlar yaaa neden benim karnım aç şu son günlerde.. boyuna bişeyler yiyesim geliyo boyuna aç hissediyorum kendimi :KK43: kaç haftadır ilk defa bu şekilde..aynı beslenme programım herşey aynı ben niye acıkıyorum :KK43: canım çukulata çekiyo salatalık turşusu çekiyo gofret bile çekti hatta çiğ köfte çekti geçen gün.. ya çok hasret kaldığıma yada beslenme listemi değiştirmem gerekli :KK43:

qarden, tatlikedi, crystallife+, Olala, spirochet+

bu kadro nerde aceppp:)
yemekmı yıyosunuz napıyosunuz:)

X